Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 561899 пъти)

kaily

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2730 -: Септември 03, 2019, 06:49:52 pm »
Здравей, Акрукс, щото не работи в България, а във Франция, а тук законите са различни и има мнооого благинки, обаче майчинството е само 4 месеца общо - няколко седмици преди и след раждането. Пък аз не се изразих съвсем точно, не напуска всъщност... тук договорите са в повечето случаи временни, за по няколко месеца. Сегашният ѝ договор изтича през октомври и след това ѝ предлагат един друг, пак временен, който изобщо не ѝ харесва, така че тя реши, че е по-удачно да излезе в безработица, да си погледа малко бебето и после да си търси пак работа. Ако беше постоянен договор, щеше да остане, всъщност тя и се надяваше на постоянен, след като на три пъти и даваха по 6 месеца временен. Но за нов временен от 6 месеца и то тъкмо с раждането...
Пускам само солар от astro.com

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2731 -: Септември 03, 2019, 07:34:09 pm »
Луната управлява МС в солара и 10д натално, а в началото на януари има лунно затъмнение в този знак и дом, тъй че няма изгледи първото полугодие да има някакво развитие в кариерата, ще е заета с ежедневна дейност- грижи за детето, за здравето. Пари ще има - от партньор, помощи

kaily

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2732 -: Септември 03, 2019, 09:11:45 pm »
Здравей, благодаря много.
А втората половина дали е възможно?

Kik

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2733 -: Септември 09, 2019, 05:18:29 pm »
Здравей Кик.Да допълня това,което мисля и аз по солара ти.Сол.Ац в 12 дом риби,възможно е да си настроена романтично,да мечтаеш,да си прекалено разсеяна,заради Нептун в 1 ви дом,може би ще пътуваш до морска страна.Юпитер в 8 дом,скорпион,възможно е да си манипулативна на моменти,ревнива и обсебваща,може да решиш да вземеш кредит,заем,да се наложи интервенция някаква,или просто да си по-сексуално настроена.Марс е в 12 дом съвпад нат.Юпитер,все пак бъди внимателна.Слънцето у6 дом в 7дом,може да работиш с някой в партньорство,да се наложи да посетиш лекар ,да разбереш нещо за партньор/колега.Може би ще пътуваш по работа.Луната е във 2ри дом и е у5,Уран също във 2ри,възможно е да получиш приходи неочаквано,да си закупиш техника,като телефон например,да се занимаваш усилено с кулинария,или твое хоби да ти донесе приходи.Мисля,ще е емоционална година.Успех!

Сафо, да дам обратна връзка :) Наистина бях много разсеяна тази година, мина ми някак като в мъгла и насън. Не съм пътувала, освен летните почивки - Гърция на море. Марс в 12 ти дом не го усетих, нямала съм болести, медицински интервенции. Приходи неочаквани нямаше, за щастие и неочаквани разходи нямаше :)) Телефон се развали, но понеже имам 2 и просто спрях договорът по единия, за да не се налага да купувам втори апарат. Преди рисувах, но точно тази година нещо хобито ми не се прояви по никакъв начин, почти не ме е обхващала музата :( Като цяло хубава и спокойна година. Благодаря ти много! :-*

Прикачвам старата карта, както и новата, ако някой желае да коментира това новолуние, което ме очаква. (не мога да намеря скрит текст, извинявам се, че ще ги изтипосам така)
M+A=VE/NE=JU/AD

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2734 -: Октомври 28, 2019, 04:11:27 pm »
Как разглеждате съвпад на Венерите в солара?
Би трябвало да е хубава година, ако нямаше Лунно-Марсово-Юпитерско-Сатурново-Плутонов стелиум в Козирог в квадрат с Луната, нали?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2735 -: Октомври 30, 2019, 06:59:52 pm »
Как разглеждате съвпад на Венерите в солара?
Солар е съвпад на рождено с транзитно Слънце, нали? В случая имаш съвпад на рождена Венера с транзитна, което се нарича Венусар, за който също се прави карта и се гледа отделно. Просто в един ден започват венерин и слънчев възврат, а дали ще е успешна годината се гледа комплексно.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2736 -: Ноември 01, 2019, 08:58:20 pm »
Нещо интересно при моят мъж? Така като гледам ще се насочи върху финансите и те ще се подобрят...  ;D

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2737 -: Ноември 15, 2019, 11:52:25 pm »
 Следващият ми Солар, от октомври 2020г , съвпада с Пълнолуние и стартира по едно и също време с месечния Лунар
Някой имал ли е подобно съвпадение досега?
Преди няколко години имах Солар, Венерин възврат и Новолуние едновременно, тогава се сдобих с внук  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2738 -: Ноември 16, 2019, 05:08:21 am »
На сина ми солара за 2020г.също започва с пълнолуние,не съм го разглеждала все още.На племеничката( на мъжа ми), започна с пълнолунието от април ,омъжи се,но и нейният дядо почина,тоест свекър ми,роден на 14.08.-пълнолунието беше на 15.08.
През 8 години се повтарят пълнолунията/новолунията,с малко отклонение в градусите.
2012 г.беше изключително тежка за мен,мъжа ми е имал пълнолуние опозиция съвпадът Марс У5,у12/Меркурий,у7,у10 домове.На 9.03.2020 предстои отново такова пълнолуние в 19*на риби.
В картите на роднини,семейство също трябва да има насоки.
« Последна редакция: Ноември 16, 2019, 06:03:04 am от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2739 -: Ноември 17, 2019, 12:55:17 am »
На сина ми солара за 2020г.също започва с пълнолуние,не съм го разглеждала все още.На племеничката( на мъжа ми), започна с пълнолунието от април ,омъжи се,но и нейният дядо почина,тоест свекър ми,роден на 14.08.-пълнолунието беше на 15.08.
През 2012-та е имало Пълнолуние на солара, макар че Луната е на 29*, а Слънцето е на 9*
Тогава Сатурн в солара е точна опозиция на соларна Луна, а сол Венера е в тригон с Луната- през тази година се омъжих втори път за стария си мъж, а майка падна и си сцепи главата, трябваше спешно да се прибера в България и оттогава си влоши здравето и 4г по-късно почина, когато имах солар с Новолуние
Обаче върнах назад през 8 години и няма Пълнолуние на соларите ми през 2004, 1996, 1988

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2740 -: Ноември 17, 2019, 01:25:25 am »
Проверих и досега не съм имала нито Новолуние, нито Пълнолуние, но ще имам солар за 2026 с Пълнолуние, когато и сол К5 е съвпад със Слънцето, но това е по равнодомната. ЛФ е съпвад с Раху.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2741 -: Ноември 17, 2019, 06:18:26 am »
Да,Акрукс,изместват се градусите.При мъжа ми е имало пълнолуние съвпад с Венерата му (2012)сходящ,през 2020 май,ще е 1 *сх орбис,а през 2028 е съвпад точен.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2742 -: Ноември 24, 2019, 04:05:45 pm »
Здравейте, скоро ще имам РД, в случай,че имате свободно време ще се радвам да коментирате предстоящият ми солар :012:
« Последна редакция: Ноември 29, 2019, 10:43:27 pm от eliy »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2743 -: Ноември 25, 2019, 06:10:09 am »
Здравейте, скоро ще имам РД, в случай,че имате свободно време ще се радвам да коментирате предстоящият ми солар :012:
Ели,не се виждат соларни домове.Как да коментираме!?Направи карта натал+солар+домове.
Незная защо криете години ,дати и т.н. след като се разбира от позициите на планетите.

eliy

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 58
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2744 -: Ноември 25, 2019, 08:24:02 am »
Ели,не се виждат соларни домове.Как да коментираме!?Направи карта натал+солар+домове.
Незная защо криете години ,дати и т.н. след като се разбира от позициите на планетите.

Здравей Сафо :),промених картата, благодаря за забележката.Относно премахването на данните - личен избор.мисля че не е проблем. :012:Успешна седмица.