Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562400 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2685 -: Май 22, 2019, 08:47:44 pm »
В повечето чуждрестранни сайтове и форуми специално за солара домовете в които са разполжени планетите са по важни от знаците. Това не е мое мнение просто споделям .
Като не е важен знака, защо се притеснявате от АС в Риби, неговият Управител Юпитер е все в 9ти соларен дом, дали в София или в Свищов; при АС в Овен Марс е все в 5ти дом.
Соларната карта както и да я гласите, според географската ширина и дължина, планетите в нея са еднакви навсякъде- на рождения ден Сатурн, Плутон и Луна ще са в опозиция на Марс, Меркурий на Северния възел, което покрива наталната опозиция Меркурий- Уран/Нептун
И един ден като имате деца какво- ще посрещате техните рождени дни според това където соларите ще са по-добри ли? То ако можеше да се промени нещо с един солар, като с вълшебна пръчица, щеше да е ок, ама не... Но пък не е зле да помисля по въпроса за оферти от рода на "Посрещнете рождения си ден на място, където годишният хороскоп ще потръгне по мед и масло, и два чучура с мляко" , от мен хороскопите, от някоя туристическа агенция изпълнението, пък аз ще вземам хонорар от рожденика и от агенцията  :012: :012: :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2686 -: Май 22, 2019, 08:48:54 pm »
при Дирекционен Уран съвпад върха на Осми дом татко почина...
Уран при теб е диспозитор на знака, в който е Слънцето

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2687 -: Май 22, 2019, 09:12:02 pm »
Знам ,че не е възможно да се промени нищо с един солар ,но е добре да се смекчи поне или модифицира частично явленията за година. Притесняват ме  Транзити ,които имам  - Нептун съвпад Десцедент и квадрат МЦ  ... По прогресия съм  , Луна 4-ти Сатурн 4-ти  , Уран 4 и Нептун 4-ти за тях незнам колко са важни . Отделно Тразитen Сатурн е 4-ти и Плутон 4-ти . Измъчих последните години емоционално  и просто не желая допълнително да подчертая това с АСЦ РИБИ в солара.Като се има на предвид ,че натално съм Луна воделей съвпад Сатурн Водолей може да си представите как се чувствам.  Също така Нептун е 12 дом в солара ,така че  ако се приеме Нептун за новият управител на риби 1 в 12  ,не мисля че е мн хубаво разположение. Ето изплюх камъчето. За това искам огнен асцедент и Овен .  :engel016:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2688 -: Май 22, 2019, 09:55:27 pm »
Бладаря Ви . Решено е в Свищов отивам ,а за асцедент Риби не ми се иска. Имам транзитен нептун съвпад десцедент на ръба на 7ми дом + нептун квадрат медиум цели Много много рибешко ми става и без това съм добряк. ;)
Изчетох и другите мнения ;)не съм разглеждала солара и от съдбата не може да се избяга(на всички ни е ясно)ама евала/машала.Кефят ме такива млади,креативни хора като теб.Пробвай,що не :)По хорара казах Свищов,защото мисля там ще изкараш по-яко Р.Д.,по-забавно ще е.Успех!

GImagination

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2689 -: Май 22, 2019, 10:04:11 pm »
Благодаря за Хорара , помощта и хубавите думи Сафо   :-* . Желая приятна вечер на всички.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2690 -: Май 23, 2019, 03:51:54 pm »
Също така Нептун е 12 дом в солара ,така че  ако се приеме Нептун за новият управител на риби 1 в 12  ,не мисля че е мн хубаво разположение. Ето изплюх камъчето.
Тази година съм със соларен У1 в 12-ти соларен дом и изобщо не мога да се оплача от изолация, имах и имам все още много разнообразен и динамичен живот, въпреки желанието ми за уединение, което трудно и рядко постигам, а ми е нужно когато творя

Sun_Shine123

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 76
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2691 -: Май 28, 2019, 11:42:33 am »
Здравейте, може ли малко повече информация за този солар?  :-*

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2692 -: Май 28, 2019, 02:32:04 pm »
Здравейте, може ли малко повече информация за този солар?  :-*
Разбира се!))
Този солар е за следващата година, успех :-*

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2693 -: Юни 04, 2019, 12:06:39 am »
Здравейте , утре имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже две три думи за следващана ми година ще съм безкрайно благодарна :)

Selena_82

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2694 -: Юни 09, 2019, 04:41:03 pm »
Здравейте,

Ще се радвам да хвърлите един поглед на солара ми. Какво ми предстои в личен план?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2695 -: Юни 10, 2019, 12:47:08 am »
Здравейте , утре имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже две три думи за следващана ми година ще съм безкрайно благодарна :)

Ами някаква обратна връзка по старите?

valeriana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 71
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2696 -: Юни 12, 2019, 01:15:02 am »
Веднага давам  :)2017 супер успешна ,2018 нов кредит и грижи за болни " близки " слагам кавички , защото така се оказаха не толкова близки и след рожденният ми ден да сега много кратки пътувани за развлечения ,нов бизнес за съпруга и това е май най -същественото :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2697 -: Юни 13, 2019, 06:16:27 am »
Здравейте , утре имам рожден ден ,ако някой прояви желание да го погледне и да каже две три думи за следващана ми година ще съм безкрайно благодарна :)
Партньорства са основни през тази година,промяна във външния вид,нещо ще закупиш за дома,красива мебел,вещ.Събитие в дома на родител,при племенник/племенница.Комуникации през интернет/телефон.При дете развитие във взаимоотношенията.Активност в работата,леки здравословни неразположения са възможни.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2698 -: Юни 13, 2019, 02:24:33 pm »
Здравейте,

Ще се радвам да хвърлите един поглед на солара ми. Какво ми предстои в личен план?
Под личен план какво трябва да се има предвид? Професионално ще имаш успех, подкрепа от мъж, ще са актуални темите по 5д през годината, там може да има неочаквани обрати. Може да заминеш надалеко, да живееш в чужбина в даден период, някъде до вода. Финансите- ще си активна по набавянето им, но въпреки това ще се налага да пестиш, ще има ограничения в тази сфера.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2699 -: Юни 15, 2019, 02:40:50 am »
Моля, ви кажете какво ме чака според този солар? Много сложни ситуации ме налегнаха. В работата, а в  личните отношения е абсолютна каша ... преключвам една връзка, имам интерес другаде, но нямам кураж, а не мога да се върна назад :( На къде да се фокусирам?
Благодаря ви за вниманието