Автор Тема: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.  (Прочетена 3182 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.
« Отговор #15 -: Април 18, 2024, 01:54:35 pm »
Може би няма някой, в такъв форум, който да няма интерес и да изключва темата с минали животи и опитност. Бях се засилила да правя регресия преди години, но се отказах. Достраша ме от момента със загубата на контрол в ситуациите, в които това преживяване ще ме отведе. Е, това само потвърждава същността на ЮЛВ в Дева, признавам, че имам страх от липса на контрол. Моите възли правят точен квадрат със слънцето ми и цял живот се чувствам не на място и като изпаднала от друга планета по погрешка тук. Околните също трудно ме възприемат, има някакъв инстинктивен първоначален отпор, без да сме говорили дори.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Минали животи,прераждания,инкарнации и т.н.
« Отговор #16 -: Април 18, 2024, 05:27:24 pm »
Относно чувството за не на място тук може да има и други причини. И аз съм си мислела че искам да си ходя вкъщи... все едно тук не е в къщи. Марса ми прави квадрат Юлв, но не бях търсила причина в астрологията до сега.
Не е прераждане, но веднъж имах много разтърсващ сън, че съм умряла. Изках отговори и притиснах ядпсана един от рецепция и той накрая ми каза че съм умряла. Шепнеше "тихо, не викай, да не чуят другите" .. явно някои от хората там дори не знаеха, че са умрели. Огледах се и видях много несъответствия, които ми "потвърдиха" и осъзнах, че наистина съм умряла. Бях леко разочарована, осъзнавайки, че няма връщане назад и всичко е свършило безвъзвратно. Но изпитах и успокоение и си помислих, че тоя свят явно наистина не е бил за мен. В съня ми след смъртта хората говореха на различни езици и ги разбираш без проблем. Също си събираха урината за някви еко цели, превръщаха я в енергия или нещо такова