Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622043 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4725 -: Юли 09, 2023, 08:42:14 pm »
В рамките на 2ч приблизителен час, би могла да се направи точна ректификация при професионален астролог и картата ти ще работи, не се притеснявай.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4726 -: Септември 12, 2023, 08:13:44 am »
Здравейте. Налага се да вземем спешно решение дали да сменим спортния клб на сина ми. Бих казала, че досега не съм се колебала за нещо толкова много през живота си. Мислех, че на новото място категорично ще бъде по - добре, но вчера имаше пробна тренировка и виждам, че групата, в която ще е играе, е на много много по - ниско ниво от досегашната. В дългосрочен план местенено може и да е по - добър вариант, но имам колебания, че ще даунгрейднем ако го изместим сега. Моля сърдечно за бърз съвет. Утре трябва да решим.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4727 -: Октомври 21, 2023, 06:13:19 pm »
Доста време не бях теглила карти, но днес реших да извадя някои колоди. Интересно ми беше какво ще покажат картите за предстоящите местни избори за София.
Въпросът е свързан с това, кой има най-голям шанс да стане кмет на столицата. Питах за 3-мата най-спрягани.

1. Васил Терзиев
9 меча, Рицар мечове, Императорът/ 2 меча
Пътуване

Спор, трудности, остри думи, но и реални възможности за преодоляване. Въпреки разногласията и вероятен балотаж, мисля, че той ще е новият кмет на София.

2. Ваня Григорова
Любовниците, 4 меча, 8 меча/ 10 чаши
Фалш

Вероятно ще има балотаж между нея и #1. Очакванията са били за повече. Мисля, че след изборите ще тръгне в нова посока, нова работа. Ще се появят добри възможности за нея.

3. Антон Хекимян
Крал мечове, 2 жезли, Обесения/ 9 чаши
Вдовицата

Според мен, няма шанс. Приел е новото с идея за нов шанс, но като че ли има неща независещи от него и на този етап не са на негова страна. Може би е бил и заставен, не е изцяло личен избор. В крайна сметка ще си получи това, което му е обещано.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4728 -: Октомври 22, 2023, 04:53:18 am »
Романтика, картите ти рядко бъркат.
Всеки си заслужава съдбата, а аз с вродения ми идеализъм, от който не мога да избягам и все ме спъва, ще кажа, че няма как при равни други условия и при пълна неутралност, да не избере човек дамата. Само тя лъха на доверие, действеност и изглежда като някой, който би ти свършил работа (видимата Земя е представена от Слънце и съвпад Меркурий със Сатурн в Дева, Луна Козирог). Даже мисля, че столичани са късметлии, че я имат за опция.
(Не съм запозната с политическото, трудово и родствено наследство на кандидатката, ама изглежда готино. Интересен факт е, че в деня на избори транзитна Венера е върху Слънцето й, а транзитно Слънце върху Венерата, където се случва и Лунацията, ще остане в сърцата на хората).

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4729 -: Октомври 30, 2023, 08:44:13 am »
Романтика,до тук си Абсолютно точна!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4730 -: Октомври 31, 2023, 06:27:08 pm »
Благодаря ти, Сафо! Чак аз се изненадах  ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4731 -: Ноември 06, 2023, 06:27:50 am »
Да,браво Романтика!

Pepuna Vamp

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4732 -: Ноември 30, 2023, 01:51:07 pm »
Здравей магьоснице,

Моля те да ми помогнеш с Таро по отношение на една стара любов от преди и в продължение на 10 години :(
Живея с мъж П зодия овен
Другият мъж е Г зодия риби
Аз съм с буква П и зодия лъв

Много ще съм благодарна за помощта.
Целувки

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4733 -: Ноември 30, 2023, 06:01:58 pm »
Какъв е точно въпросът?