Автор Тема: Любовни хорари  (Прочетена 734538 пъти)

Uranus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Любовни хорари
« Отговор #5940 -: Март 04, 2024, 02:40:03 pm »
Много благодаря акрукс за подробния коментар!
за мерси не ме търси  :)
превърнала си ни в безплатен оракул, само въпроси задаваш, по други теми нямаш отношение, не изказваш мнение по въпроси на другите, не мислиш ли, че е нахалничко, а?  :-X

Не съм те търсила за нищо. Задавам въпрос, отговаря, който може и иска, безплатно. Това явно е проблем за теб. Взимам отношение, когато имам какво да кажа. Последно изразих такова, за което ти обаче се включи с категорично отрицание без интерес от каквото и да е последвала дискусия. Увереността ти в случая беше завидна, за мен обаче не беше убедителна. Ако ще си позволяваме коментари за нечие поведение, явно изказвайки се за моето, че е нахално за теб, то аз намирам твоето за изключително грозно, друго допълнение ще спестя.
Включих се, за дам обратна връзка по въпрос, на който беше отговорила положително, но нещата не се случиха така. Реших, че ще ти е от полза. Е, вече съм на друго мнение, все пак написаното си остава безплатно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Любовни хорари
« Отговор #5941 -: Март 04, 2024, 06:33:53 pm »
Много благодаря акрукс за подробния коментар!
за мерси не ме търси  :)
превърнала си ни в безплатен оракул, само въпроси задаваш, по други теми нямаш отношение, не изказваш мнение по въпроси на другите, не мислиш ли, че е нахалничко, а?  :-X

Не съм те търсила за нищо. Задавам въпрос, отговаря, който може и иска, безплатно. Това явно е проблем за теб. Взимам отношение, когато имам какво да кажа. Последно изразих такова, за което ти обаче се включи с категорично отрицание без интерес от каквото и да е последвала дискусия. Увереността ти в случая беше завидна, за мен обаче не беше убедителна. Ако ще си позволяваме коментари за нечие поведение, явно изказвайки се за моето, че е нахално за теб, то аз намирам твоето за изключително грозно, друго допълнение ще спестя.
Включих се, за дам обратна връзка по въпрос, на който беше отговорила положително, но нещата не се случиха така. Реших, че ще ти е от полза. Е, вече съм на друго мнение, все пак написаното си остава безплатно.
Първо – написаният лаф е шега, не съм го измислила аз. Второ – написала съм "превърнала си НИ, което включва всички съфорумци, не само мен. Трето – нямам нужда от благодарности от неблагодарници! След като толкова пъти съм ти писала подробно, в повечето случаи само аз, накрая само това ли видя – шеговития лаф "за мерси не ме търси"?
Споко, не ти искам нищо, нищичко! Може да си спестиш отговор и да не ме намесваш повече, моля! :-X

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5942 -: Март 16, 2024, 04:40:48 pm »
Здравей Евронимус, бях написала подробен коментар на този хорар, но интересно не го откривам в темата...
Пиша отново малко по спомен -  Луната е без курс; нито Луна (ти) се чувства добре в Лъв, нито неговите сигнификатори - Сатурн изгорен в Риби, Уран в Телец също. Луната е в разходящ квадрат с Уран и в квадрат с Меркурий - негов У5. Не е много обнадеждаващо по хорар, а ако се случи може би няма да се чувствате добре.

Но иначе имах предвид на него да му задаваш повече въпроси :) - абстрахирай се малко от астрологията.

Evonimus

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Любовни хорари
« Отговор #5943 -: Март 22, 2024, 10:15:27 am »
Благодаря за отговора terrarossa. Не игзлеждат добре нещата и аз изгубих надежда и се отдръпнах отново. Един и същи цикъл се повтаря в тези отношения. Доста изгубена се чувствам и мисля, че е най-добре да гледам по-реалистично

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Любовни хорари
« Отговор #5944 -: Днес в 02:21:02 pm »
Евронимус, изчакай малко.
Лятото щеше да има промяна в ситуацията за него, нали?