Автор Тема: Сънувах...  (Прочетена 625173 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3735 -: Декември 12, 2023, 06:35:57 pm »
Сафо,веднага получих асоциация с Хеката ,триликата Богиня.Придружавана е от куче,кучета ,свързва се със стара Луна, Лунии магии,ритуал на Хеката с хвърляне на хляб на кръстопът.Не знам доли новолунието засяга картата ти,може да прочетеш за Хеката,мъдростта ,интуицията и да го свържеш по някакъв начин с вътрешното ти търсене.
За първи път чувам за това,но прочетох и ми настръхна косъма.
Новолунието е в опозиция с Луната ми. ::)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3736 -: Декември 13, 2023, 10:44:53 am »
Аа,ти пък,бая косъм имаш за настръхване. ;D Съжалявам,ако те филмирах,идеята за Хеката не беше такава. ;) Но пък щом снощното Новолуние ти е в аспект с Луната,значи идеално ти се вързва,праща ти сънища. :D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Сънувах...
« Отговор #3737 -: Декември 15, 2023, 08:03:11 pm »
Яйцата какво означават?

Преди няколко месеца, и то беше срещу пълнолуние, сънувах как нося цяла кора с яйца. Онзи ден, след новолунието, сънувам как чупя яйца и ги пъхам в нещо като голяма риба?!? Едното яйце беше голямо и с два големи жълтъка.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3738 -: Декември 16, 2023, 12:10:57 pm »
Terry:  Кво цъфти в пустинята, бе Бекси (това авто коректора ми го прави на Секси :). )?  :) Закачам цитат от книгата на Тахир Шах -"Чиракът на магьосника" .Дааммм...относно яйцата в рибата..ще ти вдигаме Бедуинска Сватба, Пустинна сватба по стара традиция.  :D Ще напълним сокола със златни рибки,а тях ще натикаме в чинията с обръч на Сатурн. ;D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3739 -: Декември 16, 2023, 04:11:33 pm »
Сънувах, че към дома ми идва един мъж/момче (имам усещане, че го познавам, но не знам кой е), висок, светъл, но не успявах ясно да видя лицето му. Излезнах от вкъщи да го посрещна. Носеше красива сребърна гривна на ръката си. Говорихме нещо и в един момент каза, че има подарък за мен и откачи гривната, и ми я подари. Настояваше да ми я постави на лявата ръка. Гривната беше от много бляскаво сребро с дебелина около 0,5 сm с малки орнаменти - една звезда с малки кристали и две кръгчета, едното беше с розов кварц, а другото кафяво (приличаше на тигрово око). Говореше ми нещо за звездата на гривната. След това се изправи и ме прегърна много силно, толкова силно, че усетих огромна топлина. Каза ми, че има много работа и трябва да тръгва. Обърна гръб и си тръгна, отдалечавайки се започна да плаче, видях как сълзите му ставаха огромни капки и падаха по пътя. Аз се прибрах вкъщи и започнах да показвам гривната на майка ми.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Сънувах...
« Отговор #3740 -: Декември 16, 2023, 05:48:00 pm »
Terry:  Кво цъфти в пустинята, бе Бекси (това авто коректора ми го прави на Секси :). )?  :) Закачам цитат от книгата на Тахир Шах -"Чиракът на магьосника" .Дааммм...относно яйцата в рибата..ще ти вдигаме Бедуинска Сватба, Пустинна сватба по стара традиция.  :D Ще напълним сокола със златни рибки,а тях ще натикаме в чинията с обръч на Сатурн. ;D

Стига бе! Бекито! Ти си ми Висшето Аз! Гледам, че тая книга е за индийската магия - аз с индийската астрология съм се заела, че нашата тукашната не ми стига  :D А ако знаеш, че бедуините и всичко с пустини ми е слабост...там съм била у миналия живот (според джйотиша де  :) )
 :-*
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Сънувах...
« Отговор #3741 -: Декември 16, 2023, 07:39:18 pm »
Ехейй  ;D не знаех, че може да се разбере къде,как си живял,с подробности според джотиш. На шега си помислих,че си с бедуинска инкарнация. ;) Книгата, по-скоро развенчава целия факиро-йогийски арсенал от чудеса, с които Индия запленява чужденците.Всички чудеса,като левитация,материализация на предмети,гълтане на стъкло са едни добре тренирани илюзии,фокуси, заучени от хилядите гурута,светци,йогини и пр. в Индия.Прекрасна и забавна книга,животопис,авторът е пряк наследник на пророка Мохамед,баща му е суфистки мъдрец,писател.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Сънувах...
« Отговор #3742 -: Декември 17, 2023, 09:34:31 am »
Всичко се разбира по джйотиш. Аз не мога да понасям тия техните идоли, змии, и подобни, цялата им кастова концепция ми е противна, но се оказва, че като си погледнеш картата по ведическата и всичко се намества и ти става ясно.

Отделно транзити ако гледаш с прецесия, макар те да не са водещи за прогностика, пак можеш да разбереш защо даден транзит не е дал събития каквито си очаквал по тропикал и западната карта.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Сънувах...
« Отговор #3743 -: Декември 26, 2023, 05:18:13 pm »
В дните преди Рождество имах един странен сън.

Сънувах, че отивам на гости на моя позната, която живее в друг град. Пристигнах с багаж - 2 куфара. Сградата беше голяма. Влезнах вътре, чудих се накъде да продължа. В един момент излезе нейната свекърва или майка и ми показа накъде. Продължих по коридора, но в един момент някой каза нещо, обърнах се и видях, че на самия коридор има нещо като преддверие оградено с метални решетки, имаше натрупан багаж и по закачалките дрехи. Там беше влезнала една жена - млада, странна, мургава, леко хипарка на външен вид, мислих си, че е циганка. Каза ми да си подам през решетката моята дясна ръка, подадох си ръката. От вътрешната страна на предмишницата имах нарисувано голямо сърце с 2 печатни букви написани в него, съединени със знака "+". Бяха цветни и не изглеждаше да е татус. Жената ми хвана ръката и заби дългите си нокти в нарисуваното на ръката ми. Разрани ми много ръката, развали и нарисуваното, заболя ме много силно, и една голяма капка кръв се търколи по ръката ми. Попитах я само "Защо го правиш?"
« Последна редакция: Декември 26, 2023, 05:20:14 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Сънувах...
« Отговор #3744 -: Януари 08, 2024, 06:32:17 am »
Баба по бащина линия умееше да тълкува сънища.Все разказваше какво е сънувала. :)
Имало значение и кой ден от седмицата е.Тя имаше брат близнак и беше убедена,че той ще умре преди нея.Беше сънувала,че започват да се състезават кой ще стигне пръв до някъде.Тя искала да победи и напрягала всички сили,за да е първа,но той я изпреварил.Така и стана,братът си отиде преди нея,а тя имаше здравословни проблеми,той-не.
Семейни историйки ;)все пак пълнолунието в рак ми напомни за роднините,често ги споменавах тези дни.
Сънувах,че имам тюрбан на главата си и когато го махнах,видях,че косата ми е отрязана.Много се притесних.