Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 221076 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1080 -: Юли 22, 2018, 11:26:52 pm »
Видимото винаги носи дивиденти, но зависи къде и как ще ги ползва човек според това как са поставени Юпитер и Сатурн в натала.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1081 -: Юли 23, 2018, 12:27:20 am »
Или те виждат или не те забелязват, колкото и да се пънеш, няма тук относителност.
Видим, издигнат у 1-ви, в аспект със Светило винаги прави човек видим и със своите слаби и със своите силни черти. Може да не е харесван от всички, но се вижда.
Това е вярно, за съжаление - Уран У1 в съвпад със Слънцето близо до МЦ - при това винаги се отличавам с нещо от другите, дори и да не искам. А по-странното е, че ме запомнят от първия път, било то с добро или лошо. Не мисля обаче, че това ми е донесло някакви дивиденти.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1082 -: Юли 23, 2018, 12:40:30 am »
Много блаходаря, сега погледнах и моя лунар за същия период и този 8 лун. дом върху 5 натален направо ме ужаси.
Моят съвет е да спреш да си гледаш лунарите, щом те ужасяват  :)
по 8д е секса, зачеване, раждане имах навремето с лунарен 8-ми в 5-ти
При лунар основно е Луната, която при теб е У5 във 2д и в тригон с Венера, нямаш повод за притеснение, а на К8 е Юпитер, върху Уран в 5д може да донесе неочаквана бременност, тъй че се пази, ако нямате в плановете си още деца.

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1083 -: Юли 23, 2018, 08:32:45 am »
Мисля така,защото Слънцето у1лун.дом ще направи аспект с Уран след толкова градуса.Лунарен ац. се движи също с 16 градуса.Ще се радвам питащата да даде ОВ след това,независимо от това дали греша.


Благодаря на всички за коментарите, много са полезни. Ще бъда внимателна, дано да мога да разгранича събитието за, което говорихте. Ще дам ОВ. :58:
« Последна редакция: Юли 23, 2018, 08:36:57 am от valski »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1084 -: Юли 23, 2018, 09:52:46 am »
Понеже са ми интересни този вид карти и затова си позволявам да отговарям .Само да уточня,че за по-генерални събития, като раждане,брак,смърт и др. се гледат дирекции,прогресии,транзити,затъмнения,солари ......и най-накрая лунари,за уточняване на месеца .
При теб лун.ац.в 3 дом рак,ще си ангажирана със семейни проблеми,разговори,пътуване до родно място,може би до някоя рекичка на пикник,контакти с брат/сестра,съседи,договори,.Ще има спорове с партньор,колеги,опоненти,ще получиш известие,покана,или писмо,може и през соц.мрежи,което ще те натъжи и обиди.У на 1 дом луна в 8 дом водолей,ще си много нервна,гневни изблици на моменти,внимавай при шофиране,възможни болки в краката,крампи,или разширени вени.Пари ще получиш от майка/баща,или продажба на нещо.Ще харчиш за храна,за доктори може заради болното коте,за обувки.Може би ще направиш резервация за почивка и ще имаш спорове на тази тема.Домашните любимци са по 6 дом,който е натоварен,там също са лели/чичовци.Възможно е при тях да има здр.проблеми.
Водолейското затъмнение е съвпад с Венера в 10 дом,У5,у 12.Ако някоя скрита любов завъртиш,ще излезе наяве,така че ,умната.Да не се жени някой 1 ви братовчед и при теб?
Сафо,
Давам обратна връзка за изминалия ми лунар и пускам новият, от 29.Юли, като явно при мен те дават много вярна информация за предстоящите събития, а и ти много точно го коментира. Силно се надявам да намериш време да коментираш и този който ми предстои.
Относно предния: да имаше пререкания в къщи и едно писмо на свекърва ми ме обиди (по скоро беше съобщение по вайбър), имах пререкания с шефът ми и имах и крампи в краката. Котето ми беше в болница-болно на лечение и все още го лекуваме, но и да беше права дадохме доста пари. Резервацията я променихме , заради датите, но там не сме имали много спорове, по-скоро дали да вземаме котарака с нас, но свекърва ми ми предложи да го гледа за 3 дни, докато ни няма и това най-много ме притеснява. За скритата любов:бившият ми ми писа по вайбър, за да ме подразни, само че на мен ми е забавно, но не съм споменавала на съпругът си, защото не искам да го тормозя с глупости. За почивката: вчера ходихме до един язовир, но не с моите родители, а с тези на мъжът ми.
Това е в общи линии-чакам с нетърпение коментари по новият ми лунар.
Явно по него ще трябва да се водя, за да предвиждам нещата и да ги приемам малко по-спокойно, че този никак не ми беше добър.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1085 -: Юли 23, 2018, 08:49:50 pm »
Сафо,
Давам обратна връзка за изминалия ми лунар и пускам новият, от 29.Юли, като явно при мен те дават много вярна информация за предстоящите събития, а и ти много точно го коментира. Силно се надявам да намериш време да коментираш и този който ми предстои.
Относно предния: да имаше пререкания в къщи и едно писмо на свекърва ми ме обиди (по скоро беше съобщение по вайбър), имах пререкания с шефът ми и имах и крампи в краката. Котето ми беше в болница-болно на лечение и все още го лекуваме, но и да беше права дадохме доста пари. Резервацията я променихме , заради датите, но там не сме имали много спорове, по-скоро дали да вземаме котарака с нас, но свекърва ми ми предложи да го гледа за 3 дни, докато ни няма и това най-много ме притеснява. За скритата любов:бившият ми ми писа по вайбър, за да ме подразни, само че на мен ми е забавно, но не съм споменавала на съпругът си, защото не искам да го тормозя с глупости. За почивката: вчера ходихме до един язовир, но не с моите родители, а с тези на мъжът ми.
Това е в общи линии-чакам с нетърпение коментари по новият ми лунар.
Явно по него ще трябва да се водя, за да предвиждам нещата и да ги приемам малко по-спокойно, че този никак не ми беше добър.
Според мен има предпоставки за зачеване,Венера у1,у8 лун домове,лун.ац.в 5нат.дом,8лун върху нат.ац.Луната у10лун. в 4 лун дом,има вероятност да си останеш в къщи поради някаква причина,ще бъдеш социална и комуникативна ,но от дома.Може да даваш пари за ремонт на техника,уред у дома.Лунарен ац.в 5 нат.везни,ще се забавляваш с партньор,ще почиваш,юпитер в 1 лун,у3,у5,лун.домове-пътуване,комуникация,разкрасителни процедури,известие.Венера у1лун в 11лун.дом,ще се забавляваш с приятели,може би заедно ще почивате някъде,ще искаш да се показваш,да изпъкнеш с нещо,може би в разговори.Партньорът ти може да има спорове с родител,или началник.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1086 -: Юли 23, 2018, 10:23:25 pm »
Според мен има предпоставки за зачеване,Венера у1,у8 лун домове,лун.ац.в 5нат.дом,8лун върху нат.ац.Луната у10лун. в 4 лун дом,има вероятност да си останеш в къщи поради някаква причина,ще бъдеш социална и комуникативна ,но от дома.Може да даваш пари за ремонт на техника,уред у дома.Лунарен ац.в 5 нат.везни,ще се забавляваш с партньор,ще почиваш,юпитер в 1 лун,у3,у5,лун.домове-пътуване,комуникация,разкрасителни процедури,известие.Венера у1лун в 11лун.дом,ще се забавляваш с приятели,може би заедно ще почивате някъде,ще искаш да се показваш,да изпъкнеш с нещо,може би в разговори.Партньорът ти може да има спорове с родител,или началник.
Сафо,
Първо искам да ти благодаря.
Ще ходим на сватба на нашият кум и ще ходим на почивка на планината.Може би тогавя, ще работя или ще следя сайта.
Да искам да изпъкна на тази сватба, защото ще има много "явни врагове ", които ще ме обсъждат и с моето его, искам да съм перфектна( да няма и да има за какво да заговорничат). Започнах да си тренирам отново, за да вляза във форма.
Съпругът ми, скоро мисли да постави въпроса за разширяването на къщата. Но там ще има пререкания.
А с работата, как са нещата?
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1087 -: Юли 24, 2018, 08:21:57 am »
Сафо,
Първо искам да ти благодаря.
Ще ходим на сватба на нашият кум и ще ходим на почивка на планината.Може би тогавя, ще работя или ще следя сайта.
Да искам да изпъкна на тази сватба, защото ще има много "явни врагове ", които ще ме обсъждат и с моето его, искам да съм перфектна( да няма и да има за какво да заговорничат). Започнах да си тренирам отново, за да вляза във форма.
Съпругът ми, скоро мисли да постави въпроса за разширяването на къщата. Но там ще има пререкания.
А с работата, как са нещата?
В работата ще е напрегнато,ще има неочаквани ситуации,стари клиенти ще се обаждат за да недоволстват.6лун в критичен градус 11 нат.,марс е ретро във водолей.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1088 -: Юли 24, 2018, 08:29:07 am »
Дните,които понякога пиша в лунарите за събитие,например след 15 дни ще се случи ....може не винаги да са точни.Мисля,че лунара е допълнитена техника за установяване на точен час,минути на раждане.Всеки може да си прави лунари в къщи,да директира планети и главни оси(лунарни) и ако събитието се случва ден,два преди или след уточнения период,може би трябва да се наместят секунди,минути в рожденната карта.
При мен днес дирекция лун.ац е 18* лъв в аспект с лун.Слънце у1лун. ;)
« Последна редакция: Юли 24, 2018, 08:31:58 am от Сафо »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1089 -: Юли 24, 2018, 10:39:58 am »
В работата ще е напрегнато,ще има неочаквани ситуации,стари клиенти ще се обаждат за да недоволстват.6лун в критичен градус 11 нат.,марс е ретро във водолей.
Да и аз така го усещам, доста ми е напрегнато. То тези старите клиенти си ги знам и знам за какво ще недоволстват. Значи ще се подготвя психически.
изключително много ти благодаря, Сафо. Ще давам обратна връзка, сега е важното че ми предстои една хубава почивка.
 :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1090 -: Юли 24, 2018, 05:07:38 pm »
Гледах детето си в първата седмица от месеца, а през останалото време е при баща си, по-точно при неговите родители. Техниката продължи да се скапва... Замина хард диска на настолния компютър, а имах нужда от него, за да уча за изпита... Скандали не липсваха... И вкъщи, и в работата с екипа ми... Скапвам се от работа по 14 часа през два дни, а останалите по 10 часа...

Сега започна новият ми лунар...
 
Ще докладвам след месец...
Лунарът, който си качила започва да действа от 22 август.Този не е приключил,има цял месец.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1091 -: Август 02, 2018, 10:18:57 am »
Рано тази нощ ми е започнал новия Лунар с АС в 11д, Луната У1 в лун. 10д тригон с лун Слънце У2 на К2 откъм 1д. , само Сатурн и Плутон в лун 6д развалят пейзажа  :012:
лун К5 се е заковала на натална К3- късно снощи проведохме дълъг разговор с детето, с другото си писахме :)  Само от този Нептун в 9д не знам какво да очаквам- нямам план за море в чужбина.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1092 -: Август 02, 2018, 12:34:31 pm »
Рано тази нощ ми е започнал новия Лунар с АС в 11д, Луната У1 в лун. 10д тригон с лун Слънце У2 на К2 откъм 1д. , само Сатурн и Плутон в лун 6д развалят пейзажа  :012:
лун К5 се е заковала на натална К3- късно снощи проведохме дълъг разговор с детето, с другото си писахме :)  Само от този Нептун в 9д не знам какво да очаквам- нямам план за море в чужбина.
Може да получиш вдъхновение за стихотворчество,внучето ще те радва, контакти през соц.мрежи с лъжливи профили,може да те потърсят от издателство,пътуване в чужбина, посещения на храмове,събитие при брат/сестра на мъжа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1093 -: Август 02, 2018, 10:43:37 pm »
Може да получиш вдъхновение за стихотворчество,внучето ще те радва, контакти през соц.мрежи с лъжливи профили,може да те потърсят от издателство,пътуване в чужбина, посещения на храмове,събитие при брат/сестра на мъжа.
Внучето е по 11д, производен 5ти от 7ми, първо дете на моето второ.
Иначе да, възможно е да е свързано с издаване на някой стих, а може да показва, че плануваното гости в чужбина за този месец пропадна, отложи се за по-нататък

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1094 -: Август 03, 2018, 09:50:53 am »
Внучето е по 11д, производен 5ти от 7ми, първо дете на моето второ.
Иначе да, възможно е да е свързано с издаване на някой стих, а може да показва, че плануваното гости в чужбина за този месец пропадна, отложи се за по-нататък
А на твоето първо дете 5 дом,забавление,почивка,море,любов,творчество.