Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 198293 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Уран
« Отговор #75 -: Март 03, 2014, 04:52:25 pm »
Моля  ;)

Виж кога  се "зареждаш" с Уран,ако по натал имаш следните аспекти:
-Слънце съвпад Уран -действа от самото раждане ,пикове на 84 г ,ако е "рекъл " Онзи горе
-Слънце квадрат Уран -21г/63 г ,според това дали е гоен или долен
-Слънце опозиция Уран -42 г

Проверено е ,аз също като теб съм с опозиция Слънце /Уран в ъглови домове :72:

слънце каре уран по натал- зареди и дръпна спусъка  два пъти и на 21год. и на 42 год.
а за шанса си трябва подкрепа и от юпитер, един гол уран не стига


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #76 -: Март 03, 2014, 05:01:57 pm »
Юпитер те уверява,докато Уран ти "разрешава" .

Ако трябва да бъдем съвсем точни  без Меркурий не се "дава" горното.Това е комбинацията ,защото е най-устойчива -60*/120* -триъгълник. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #77 -: Март 03, 2014, 05:04:58 pm »
Моля  ;)

Виж кога  се "зареждаш" с Уран,ако по натал имаш следните аспекти:
-Слънце съвпад Уран -действа от самото раждане ,пикове на 84 г ,ако е "рекъл " Онзи горе
-Слънце квадрат Уран -21г/63 г ,според това дали е гоен или долен
-Слънце опозиция Уран -42 г

Проверено е ,аз също като теб съм с опозиция Слънце /Уран в ъглови домове :72:

слънце каре уран по натал- зареди и дръпна спусъка  два пъти и на 21год. и на 42 год.
а за шанса си трябва подкрепа и от юпитер, един гол уран не стига

Цитат
слънце каре уран по натал- зареди и дръпна спусъка  два пъти и на 21год. и на 42 год.

На 63 г. пак ,но тук въпроса беше ,кога за първи път те е посетил "Корабът -майка"  :72:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Уран
« Отговор #78 -: Март 03, 2014, 05:07:13 pm »
Слънцето и е на 17гр.риби.
Много са 5*, но то едва ли всичко е започнало и завършило днес
Тригон на тр сатурн към слънце дава кариерни стремежи, а нерядко-и успехи

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Уран
« Отговор #79 -: Март 03, 2014, 05:31:56 pm »
Цитат
слънце каре уран по натал- зареди и дръпна спусъка  два пъти и на 21год. и на 42 год.

На 63 г. пак ,но тук въпроса беше ,кога за първи път те е посетил "Корабът -майка"  :72:

посещението помислих че е еднократно, въпроса е не кога а какво ти носи корабът,ма много нептуново
при теб какво донесе  ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #80 -: Март 03, 2014, 06:10:28 pm »
Стреличка ,аз "корабът" го свързвам с "извънземните факсове" ,мисля че беше персонаж от "Стартрек " или "Седморката на Блейк" :72:
При мен на 42г .,освен че направи полагащата се Уранова опозиция ,но и съвпадна със Слънце/СЛВ /Хирон ,отсреща и Юпитер,тригон  Нептун-нищо необичайно ,точно по Уран -прозрения,сънувам реални събития,но вече не се страхувам от същите като малка,както и не обяснявам защо и какво знам,но не съм гадателка и познавачка  :012:

В чисто физичен план-буквално ми изгоряха бушоните,още тялото ми бушува,като темперамент /същност -съвсем се "отделих'/'разграничих " от другите ,не ме приемат,има сблъсък,сякаш сме на 400 м бягане и аз съм с две обиколки пред тях.Това не е индикация ,че съм по-умна,по-интелигентна ,по-...по-...от тях ,просто сме в една и съща стая ,но аз вече съм била в нея,не знам дали успях да се изразя адекватно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Уран
« Отговор #81 -: Март 03, 2014, 07:20:29 pm »
не те разбрах защото при мен с марс/уран/плутон на асц. те са от ранна осъзната възраст :)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Транзити на Уран
« Отговор #82 -: Март 03, 2014, 10:26:21 pm »

Следи нодалната ос и Марс... ;)

Благодаря аз  :) .

Следя я повече от всякога сега/пр Луна е на СЛВ/, настанало е време разделно/Уран ми го показа минавайки през СЛВ/, мина времето на ретроспекцията, мина и времето когато Сатурн ми показа по трудния начин че някои неща са извън моя контрол. Да съм жив и здрав след 4 год. нищо няма да е същото след Уран/Плутон.
Колкото до взаимната рецепция бих се радвал да я дискутираме в темата за наталните аспекти  ;) ...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #83 -: Март 03, 2014, 10:31:55 pm »

Следи нодалната ос и Марс... ;)

Благодаря аз  :) .

Следя я повече от всякога сега/пр Луна е на СЛВ/, настанало е време разделно/Уран ми го показа минавайки през СЛВ/, мина времето на ретроспекцията, мина и времето когато Сатурн ми показа по трудния начин че някои неща са извън моя контрол. Да съм жив и здрав след 4 год. нищо няма да е същото след Уран/Плутон.
Колкото до взаимната рецепция бих се радвал да я дискутираме в темата за наталните аспекти  ;) ...

Цитат
Колкото до взаимната рецепция бих се радвал да я дискутираме в темата за наталните аспекти   
;)

Let's go ;)

P.S.Колкото до Уран/Плутон -същото е ,но ти вече гледаш на същото ,все едно го няма .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #84 -: Април 25, 2014, 09:16:24 pm »
Тр.Уран-У7, в 9дом куинконс ИЦ как би се проявил?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #85 -: Април 25, 2014, 09:44:06 pm »
Тр.Уран-У7, в 9дом куинконс ИЦ как би се проявил?

Зависи,кой "разследва" проявата на същия. ;)

Ти ,какво предполагаш ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Уран
« Отговор #86 -: Април 26, 2014, 07:34:57 am »
Рени,аз предположих,че може би партньора ще замине за чужбина и това ще наложи вид приспособяване вкъщи?Но не съм сигурна.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Транзити на Уран
« Отговор #87 -: Април 26, 2014, 10:46:55 am »
с две думи ток - високоволтов е тр.уран,ако след като те удари имаш нормални жизнени показатели , попадаш статистически в графа  аномалии и господ понякога греши

MayFlower

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 457
Re: Транзити на Уран
« Отговор #88 -: Април 26, 2014, 11:23:04 am »
Днес съвпада на транзитен Уран с наталната ми Луна става точен-0 градуса 0 минути ::)

Засега нищо разтърсващо,внезапно, емоционално. Пътувания и релокации в чужбина- да (Уран У4, Луна съУ9), но това си е начин на живот при мен от години. Есента транзитен Уран ще съвпадне и с натален Меркурий (У9), очаквам едно голямо нищо и събитийност равна на нула.

Уморих се да чета за силата на външните планети, и в същото време да не отчитам подобно влияние в моята карта.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Уран
« Отговор #89 -: Април 26, 2014, 11:42:29 am »
Ами виж дали ще дойде нещо марс като се обърне директен и дойде на 13*