Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Астрология / Re: Мунданни тенденции
« Последна публикация от Сафо - Април 26, 2024, 09:13:56 pm »
На 29 и 30 април Венера и Марс правят ингрес в своите знаци.Кой е по-по-най?Венера е с едни гърди напред и повече "подчинени"в периода,ще жъне успехи във финансовите сфери,ще тъне в лукс и комфорт и ще граби с пълни шепи.
2
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Papy - Април 26, 2024, 06:10:21 pm »
Да питам как определяме Хронокатор в картата на човек? Разбрах че Хронокатора е планета, която временно господства в наталната карта

Можеш да прочетеш тук
3
Предложения и въпроси / Re: Проблем
« Последна публикация от Papy - Април 26, 2024, 05:53:46 pm »
Хей, хора! Имам досаден проблем.
Забравила съм си паролата за форума, а съм регната с поща, която отдавна не използвам и в която не мога да вляза. Има ли възможност админ да промени пощата в профила ми?

//Пробвах да се регна наново и не минах дъмми тест въпроса за асцендента на Ариана Гранде:Д Чак сега видях, че се иска целия отговор, с не само първа малка буква:Д
Телефонът ми е запазил паролата на това устройство, но ми се ще да мога да се логна и през компютър.

Първо-в сетингите на телефоните отиваш на Пароли, там пишеш астралата да ти намери и я виждаш с очички коя е
Второ-ако не се оправиш-пиши ми на лични някой читав мейл да можеш да я ресетнеш
Трето-не е чак непостижимо да създадеш нов профил, но не е желателно
4
Астрология / Re: Марсов възврат
« Последна публикация от Рени - Април 26, 2024, 05:48:17 pm »

crazylady, Марс има достойнства в картата ти, в собствена терма, градус, в рецепция с Юпитер. Щом идва от 5 дом, там, ще е акцентът.
5
Астрология / Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Последна публикация от Evonimus - Април 26, 2024, 11:16:19 am »
Да питам как определяме Хронокатор в картата на човек? Разбрах че Хронокатора е планета, която временно господства в наталната карта
6
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Evonimus - Април 26, 2024, 11:10:58 am »
Ефекта е около 2години ,нали това съм написала.Ще има резултат ,ако Марс е хронократор .
Нептун съвпадн асц означава -съвпад с градуса на асц .


Това важи само за Асцендента като точка ли, че съвпад с планета е само ако е точния градус? Защото за всички останали съвпади като между планети знам че някои отчитат до 6 градуса а други до 8 съвпад
Извинявам се, но не разбирам, за другото ще пиша в начинаещи
7
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 26, 2024, 10:13:29 am »
Ефекта е около 2години ,нали това съм написала.Ще има резултат ,ако Марс е хронократор .
Нептун съвпадн асц означава -съвпад с градуса на асц .
8
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Evonimus - Април 26, 2024, 10:03:08 am »
защото Марс обикаля зодиака за около 2години,а новият цикъл ще стартира ,когато се срещне отново с Нептун.
Аз мислех че ефекта на даден аспект трае докато излезе от градусите в които е активен до 8 най-много, а Марс е бърз и ефекта не би трябвало да е дълъг, явно цикъл се води докато се върне. От темата пстанах с впечетлението че трае около 2 години ефекта


Цитат на: Сафо link=topic=1525.msg211907#msg211907 date=1714100722
[/quote
Нептун от козирог не вижда асц.
Като е съвпад не се ли брои все пак, чувала съм че може ефекта да е намален като е в друг знак, но все пак го има.
9
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 26, 2024, 06:05:22 am »
Да не ти е в Козирог Ас,Нептун? Може да си харизматична, като мъртво море. :D
Хаха да, в Козирог е, защо? То козирога си пада малко дърво...  ;D асц ми е стрелец
Нептун от козирог не вижда асц.
10
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Сафо - Април 26, 2024, 06:03:12 am »
Какво му е специалното на този цикъл, предполагам че за съвпада става на въпрос, понеже ми е в точен съвпад с Луната. А защо се казва че важи 2 години, след като Марс ще си замине по-бързо от там?

Това за Харизмата на Нептун на асц явно не е при всички, при мен няма такова въздействие, но пък има разсеяност
защото Марс обикаля зодиака за около 2години,а новият цикъл ще стартира ,когато се срещне отново с Нептун.
Страници: [1] 2 3 ... 10