Автор Тема: Цикъл Меркурий-Уран  (Прочетена 5659 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Цикъл Меркурий-Уран
« -: Май 03, 2019, 07:23:14 am »
Цикъл Меркурий-Уран в 3*телец на 08.05.2019г.
За мен е много важен,защото двете планети упр.главни оси и техният съвпад ще се случи върху нат.Сатурн в 12 дом,кавадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.
На 18.05. в същия градус-3*телец започва и цикъл Венера-Уран.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #1 -: Май 08, 2019, 05:19:56 pm »
Благодаря, Сафо!
При дъщерята, родена на твоята дата, също Меркурий и Уран управляват главните оси- АС и МС, и цикълът квадратира нейния Меркурий У1, У5 в 9д.
Късно снощи имаше тежък разговор с мъжа ми, след като му казах, че тя не иска да завърши докторантурата, че всъщност не я е отложила, както казва от есента насам, тъй като въобще не е уведомила никого в университета, а с нейния професор не се е чувала/срещала втора година. На финалната права да се откаже след толкова години труд, само заради един, който я заряза... вярно, че е първият и все още единствен, но не е незаменим- мъже на път и през път...  :(


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #2 -: Май 08, 2019, 10:02:58 pm »
Акрукс,Значи и при дъщеря ти Меркурий е у1,у5 домове и е в 9д,като при мен.Моят е упр.и на 2ри дом.Днес денят ми беше чудесен(за моя изненада),единствено обърках нещо в соц.мрежи,писах си с едно момиче по чата,но съм скарана с информ.технологии и без да искам пуснах комуникацията ни в някаква история,която била видима за всички.Нищо лошо и фатално,но леко се притесних.Изпратих и вчера по куриер едно цвете и днес го е получила,изключително щастлива и доволна се чувствам.Разбира се ,събития ще предстоят при следващите фази от цикъла,като кулминацията се случва в 5*телец-скорпион,тогава Меркурий ще е съвпад с нат.Юпитер у7,у8 домове.
А за дъщеря ти ,трябва да е щастлива и да чувства вашата подкрепа.Вероятно е най-самотният човек в света .Аз често се чувствам така с Меркурий в 9 дом.

tagetes

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 470
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #3 -: Май 09, 2019, 03:24:52 pm »
Този цикъл не е ли в градуси, които засягат гърлото, сливиците, долната челюст? От 5-6 дни съм болен по дихателните пътища, като от вчера гласа ми е като на Дарт Вейдър  :). Това може ли да е причинено от този цикъл Уран-Меркурий, като при мен засяга оста MC-IC?
Бъдещето трябва да бъде прекрасно

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #4 -: Май 09, 2019, 03:54:22 pm »
Този цикъл не е ли в градуси, които засягат гърлото, сливиците, долната челюст? От 5-6 дни съм болен по дихателните пътища, като от вчера гласа ми е като на Дарт Вейдър  :). Това може ли да е причинено от този цикъл Уран-Меркурий, като при мен засяга оста MC-IC?
Възможно е ,квадратира Слънцето ти в 6 дом,уАЦ.Квадрат прогресивна Венера и дирекция Нептун.Прогресивен АЦ в дева.
Може и новолунието нещо да е задействало,щом казваш,че от 5-6 дни.Мисля квадрат Луна,Меркурий,асц.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #5 -: Май 10, 2019, 09:37:28 am »
При мен е в квадрат с нат.Сатурн и тригон със слънцето - орбис 3 градуса. Ясно е, че квадратът ще се усети ...
Над силата е само умението да я владеем!

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #6 -: Май 14, 2019, 09:46:09 pm »
Този цикъл започва при мен с почти точен квадрат към натален Меркурий в 7 дом. Транзитът и аспекта са от 10 дом.
Проявления: внезапни обърквания с документи, комуникация и, също така, внезапни развръзки по същите. Срещи с хора, които днес ти казват едно, а утре - съвсем друго.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #7 -: Май 14, 2019, 09:59:12 pm »
При мен този цикъл започва с тригон към АСЦ, а в натала ми Меркурий и Уран са в аспект, като Меркурий упралява АСЦ. Точната среща се осъществява в 9 дом. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #8 -: Април 23, 2021, 03:08:21 pm »
Цикъл Меркурий/Уран 10*телец,където стартира Цикъл Венера/Уран.Растяща квадратура Венера-Сатурн .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #9 -: Април 23, 2021, 03:11:28 pm »
Цикъл Меркурий-Уран в 3*телец на 08.05.2019г.
За мен е много важен,защото двете планети упр.главни оси и техният съвпад ще се случи върху нат.Сатурн в 12 дом,кавадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.
На 18.05. в същия градус-3*телец започва и цикъл Венера-Уран.

В тази година смърт и сватба в един ден след друг ден.
« Последна редакция: Април 23, 2021, 03:13:06 pm от Сафо »

Kleo

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 200
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #10 -: Април 23, 2021, 04:51:34 pm »
Цикъл Меркурий-Уран в 3*телец на 08.05.2019г.
За мен е много важен,защото двете планети упр.главни оси и техният съвпад ще се случи върху нат.Сатурн в 12 дом,кавадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.
На 18.05. в същия градус-3*телец започва и цикъл Венера-Уран.

В тази година смърт и сватба в един ден след друг ден.

Началото на този цикъл ми е върху прогр. Сатурн и точна опозиция на нат. съвпад Мерк/Уран. Очаквай неочакваното, то като цяло май периода е такъв. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #11 -: Април 23, 2021, 08:25:55 pm »
Цикъл Меркурий-Уран в 3*телец на 08.05.2019г.
За мен е много важен,защото двете планети упр.главни оси и техният съвпад ще се случи върху нат.Сатурн в 12 дом,кавадрат нат.Меркурий,опозиция нат.Юпитер.
На 18.05. в същия градус-3*телец започва и цикъл Венера-Уран.

В тази година смърт и сватба в един ден след друг ден.

Началото на този цикъл ми е върху прогр. Сатурн и точна опозиция на нат. съвпад Мерк/Уран. Очаквай неочакваното, то като цяло май периода е такъв. ;)
Клео,този цикъл е от 2019г.През 2020г.цикъл Меркурий/Уран е в 6*на телец.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2021, 09:20:20 am »
Цикъл Меркурий/Уран 10*телец,където стартира Цикъл Венера/Уран.Растяща квадратура Венера-Сатурн .
днес, 13.11.21г.кулминация на цикъл Меркурий /Уран скорпион/телец. Меркурий задейства точката на Новолунието.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #13 -: Януари 03, 2022, 05:26:56 am »
На 13.01.22г Меркурий квадрат Уран в 10*водолей/телец.При мен Меркурий на 2*от МС.Това е и стационарната му точка,обръща се в ретроградно движение на 14.01.22г.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Цикъл Меркурий-Уран
« Отговор #14 -: Януари 13, 2022, 06:50:12 pm »
На 13.01.22г Меркурий квадрат Уран в 10*водолей/телец.При мен Меркурий на 2*от МС.Това е и стационарната му точка,обръща се в ретроградно движение на 14.01.22г.
Поръчахме плочки днес,платихме ги,дано няма изненади.И проект за баня-2бр.
Свекърва ми за утре е планувана за операция,още не са я отменили. ::)
Операцията е минала успешно, вени и на двата крака.
Въпреки, че си "направих устата", заради ретро Меркурий, че не е удачен период.
« Последна редакция: Януари 14, 2022, 10:53:01 am от Сафо »