Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86246 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Седмични карти таро
« -: Ноември 28, 2015, 04:24:10 pm »
 :) Заповядайте!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #1 -: Ноември 28, 2015, 04:43:36 pm »
Флора ето седмичните карти
ц.5ч/Им-р+ДП+Умереност


Интересна седмица се очертава. Ще лавираш между разум и емоции. Около теб май има мъж с овенски акцент? Може и да бъркам. Ще получиш пари или някакви подаръци- бижута. От теб ще се иска смирение, ще си в изчаквателна позиция. Бъди балансирана и нещата сами ще се наредят. Не се отчайвай!  ;) :08:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #2 -: Ноември 28, 2015, 06:12:14 pm »
Ехаааа  :08:
 нова седмична тема, супер! Моля да ми изтеглите карти  :cheer:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #3 -: Ноември 28, 2015, 10:03:35 pm »
Ехаааа  :08:
 нова седмична тема, супер! Моля да ми изтеглите карти  :cheer:

ц.3п/КЖ+5Ж+ПП


Ще бъдеш фокусирана върху работата си. Може да има сдърпване с шеф/колега. Препятствия по пътя ти, но със замах ще се справиш. Очаквай новини или ново запознанство.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #4 -: Ноември 29, 2015, 08:12:44 am »
Може ли и на мен ?

дп - справедливостта - рч; горе 7ч.

Финализиране на работен проект, на нещо, върху което си работила. Получаване на награди. Справедливостта значи явяване на изпит, интервю за работа и т.н. Но каквито и проблеми да си имала, през седмицата ще бъдат разрешени. Помощ от жена.

« Последна редакция: Ноември 29, 2015, 08:23:33 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #5 -: Ноември 29, 2015, 12:20:39 pm »
Мерси, Тренди. Ще видим как ще се развият нещата. А в момента има доста колеги около мен, ама не им знам картите (все още)  :012:, за да преценя акцента.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #6 -: Ноември 29, 2015, 12:43:41 pm »
ц.3п/КЖ+5Ж+ПП
Ще бъдеш фокусирана върху работата си. Може да има сдърпване с шеф/колега. Препятствия по пътя ти, но със замах ще се справиш. Очаквай новини или ново запознанство.

Благодаря!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #7 -: Ноември 29, 2015, 12:44:40 pm »
Ще тегля и аз до 1 час, че от сутринта не мога да седна и да пиша спокойно.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #8 -: Ноември 29, 2015, 02:12:06 pm »
Стар ето какво изтеглих
ц.3ч/3м+ДМ+7п



Струва ми се, че ще е ти е натоварена седмицата, та чак дъх няма да можеш да си поемеш. Напрегната седмица се очертава, но виждам някакво събиране, дали с приятелки, дали с колежки, не знам, но ще има забавление.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #9 -: Декември 01, 2015, 12:57:22 am »
Може ли и на мен ?

Стар, и аз ти изтеглих седмични карти. Не ги нарисувах много хубави.  ???

             Асо чаши                             Осмица чаши                        Четворка чаши



Защо така много чаши? Да не си се размечтала за нещо?Сякаш ще живееш повече в света на илюзиите, вътрешния си свят, ще ти е по-пасивно.

Ще търсиш вътрешен покой, мир. И може да си изпълнена с вяра или надежда, сякаш те очаква нещо ново. Може и по-емоционална вест. Към средата на седмицата може съвсем да се откъснеш от реалния свят и да се потопиш в себе си. Да се спуснеш до дълбините си, до скритите пластове. Ще ти се иска да си сама, за да напипваш кое ти е важно по-добре. Може да се разделиш с нещо от миналото. Но първо ще трябва да го откриеш, осъзнаеш - да се самоанализираш.
Резултатите няма да ти се струват подходящи за усилията, които си вложила. Ще ти се струва, че не си получила заслуженото. Бъди благодарна на наличното. Има хора, които те гледат - приятели. Които водиш по някакъв начин.

Последната карта е Паж жезли.



В нея ми е надеждата. След такава влага от тези чаши, малко огън и действие ще ти се отрази добре. Идеи за нови начинания, а може и новини.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #10 -: Декември 01, 2015, 01:04:59 am »
Ехаааа  :08:
 нова седмична тема, супер! Моля да ми изтеглите карти  :cheer:

Павла  :-*

И за теб от големите аркани се наредиха.

                 Императорът                         Кулата                            Луната



Павла! Някой да не се опитва да заеме мястото ти? Може да си била в положение да вземаш решения, да си проявявала отговорност и да си носила такава. Дори да ти е тежало, справяла си се. С подкрепата на доблестни хора/приятели. Но този ред може да бъде нарушен. Да има събития, които ще разклатят твоето 'царуване'. Виж какава символика. Императорът. А на Кулата има една корона, която пада от нея. Явно някой иска да смени властта. Това може да ти донесе усещане за обида или да те направи много пасивна, наранена. Да се потопиш в своя свят. Или да се опитваш да се заблудиш, да си затвориш очите. Не се страхувай, Павла. Да си император е хубаво, но самотно занимание, с тежест на отговорности.
Последната карта е Асо Жезли.



Предстои ти ново начало. с повече хъс, страст, вътрешна искра. С повече приключения и динамика.  :38: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #11 -: Декември 01, 2015, 08:22:25 am »
да помоля и аз за седмични карти

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #12 -: Декември 01, 2015, 09:29:41 am »
Клер, изтегих ти седмични карти.
Много интересни.

                Влюбените                     Отшелникът                        Рицар мечове



Клер, да не си решила да се оттеглиш от някакъв екип? В началото на седмицата може по-честичко да имаш работа с други хора, да ти се налага да правиш компромиси в името на екипността, приятелството, връзките. Ще се стремиш да поправяш проблемите в отношенията с другите.
Но ще има неочаквана промяна, от която ще ти се иска да останеш малко насаме със себе си. И да потърсиш кое е стойностно и ценно за теб. Ще ти се иска по-скоро да съзерцаваш, отколкото да участваш активно. Но не се откъсвай прекалено от света и другите. Може да си по-интуитивна. Да се чувстваш свързана повече с природата и невидимото, с животните. Не толкова с хората.
Ще тръгнеш да защитаваш своите идеали или чужди такива. Но ще си водена от чисти помисли. Може да има нещо лошо, което не ти харесва, не е в хармония с ценностите ти. И то да е причината за тази войнственост. Не бъди припряна, не винаги е добре с остър език да подхождаш.

Последната карта е Рицар жезли.



Хайде, тази седмица ще дадеш малко огън на идеите си, ще ги приведеш в действие. Може да си авантюристична или да те побутва такъв човек.

При размесването изпадна Смъртта.


Стар  :38: :58: Честити красотички! Нека ти греят сърчицето.
Да, много е интересно как всеки хваща нещо различно за другите. И с повече подредби се напипва цялата ситуация. Сигурно е и въпрос на синастрия кой какво хваща като подсказки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #13 -: Декември 01, 2015, 09:34:15 am »
благодаря Ема.
тази седмица ми е важна много, щом е изпаднала Смъртта, предполагам, че би показала нов житейски етап в личен план.
също, обаче и в работата имам грижи, ще дам ов как точно са се проявили картите.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #14 -: Декември 01, 2015, 05:35:13 pm »
И за теб от големите аркани се наредиха.

                 Императорът                         Кулата                            Луната

 

Павла! Някой да не се опитва да заеме мястото ти? Може да си била в положение да вземаш решения, да си проявявала отговорност и да си носила такава. Дори да ти е тежало, справяла си се. С подкрепата на доблестни хора/приятели. Но този ред може да бъде нарушен. Да има събития, които ще разклатят твоето 'царуване'. Виж какава символика. Императорът. А на Кулата има една корона, която пада от нея. Явно някой иска да смени властта. Това може да ти донесе усещане за обида или да те направи много пасивна, наранена. Да се потопиш в своя свят. Или да се опитваш да се заблудиш, да си затвориш очите. Не се страхувай, Павла. Да си император е хубаво, но самотно занимание, с тежест на отговорности.
Последната карта е Асо Жезли.
 :58:
Благодаря Емма, нещата днес се случиха сега до края ще чакам асото да ми доввееее новото, хубавото и прекрасното !!!
Честит празник ! Да ти е жив и здрав и много хубави емоции и хармоня да му пожелам на твоя татко!

 :58: