Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86258 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #60 -: Декември 08, 2015, 09:49:47 am »
Делфи, Клер  :58: Благодаря. Делф, искам да имам контрол над един човек. По-скоро да разчупя модел на отношенията ни, защото ми писна. Ще се върнем в изходна позиция с въпросната жена. Вярно ме изтощават тези неща.

Aquarius, седмичните карти за теб

              Рицар мечове                      Асо чаши                    Деветка чаши



Ще имаш мигове, в които ще си настроена идеалистично. В името на своите виждания и идеали може да поведеш война с другите, да защитаваш по-разпалено идеите си. Ще ти се струва, че се бориш за спасяването на нещо свято/за теб/.  Да не защитаваш правото си на любов или нещо свързано с творчество? Може да ти дойде музата за творене, да се справиш в начинание с конкуренция. В край на седмицата може да имаш предложение за среща с повече хора или забавление. Да ти е емоционално, грижовно за околните.

Последната карта е Тройка жезли.



Хайде, нови хоризонти пред теб. Ще ти е чувствено и изпълнено с ентусиазъм. Да рисуваш море и лодки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #61 -: Декември 08, 2015, 09:58:05 am »
Клер, изтеглих и за теб седмични карти. Пътуване ли те очаква?


               Колесницата                   Рицар петнакли                    Деветка жезли



Ще променяш своите приоритети и виждания. Искаш да следваш посока, която да ти е важна, да ти донесе успех и издигане(на пиедестал). Може да се луташ между две положения. Но е по-добре да вървиш с хармония с околните и себе си.  По-лесно ще ти бъде да променяш себе си, отколкото другите. Да не е свързано с нов проект това? Да има връзка с работа? Търсиш здравите основи. Може малко бавно да се случват нещата, но ще играеш на сигурно, ще искаш да е всичко изпипано и да няма неприятни изнеади. Все пак ще имаш мигове, в които трябва да си куражлийка и може да си въвлечена в битки с другите. Които ще те изтощят. Но ще имаш своето време за почивка.

Последната карта е Осмица пентакли.



Има какво да учиш през тази седмица. Но вложените усилия ще ти носят след време приходи, ако са свързани с твоите умения и усъвършенстването им.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #62 -: Декември 08, 2015, 10:31:02 am »
благодаря Ема.
Няма да пътувам, ще дам ов в края на седмицата

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Седмични карти таро
« Отговор #63 -: Декември 08, 2015, 03:01:36 pm »

Aquarius, седмичните карти за теб

              Рицар мечове                      Асо чаши                    Деветка чаши



Ще имаш мигове, в които ще си настроена идеалистично. В името на своите виждания и идеали може да поведеш война с другите, да защитаваш по-разпалено идеите си. Ще ти се струва, че се бориш за спасяването на нещо свято/за теб/.  Да не защитаваш правото си на любов или нещо свързано с творчество? Може да ти дойде музата за творене, да се справиш в начинание с конкуренция. В край на седмицата може да имаш предложение за среща с повече хора или забавление. Да ти е емоционално, грижовно за околните.

Последната карта е Тройка жезли.



Хайде, нови хоризонти пред теб. Ще ти е чувствено и изпълнено с ентусиазъм. Да рисуваш море и лодки.
Не знам дали защитавам нещо ,но със сигурност не защитавам правото си с нещо свързано с творчеството, защото не се налага. Захванала съм се да рисувам архитектура, но не знам дали ще успея да я завърша до края на седмицата. :) Много благодаря за картите почувствах се неудобно ти си отделила време да ми тълкуваш карти, а аз за нищо не помагам.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #64 -: Декември 08, 2015, 10:22:22 pm »
Скорпи, изтеглих ти и на теб седмични карти.

                Творчество                    Отлагане                        Упование

          

Струва ми се, че си загърбила нещо хубаво, нещо което ти е носело или би могло да ти донесе пълнота, благополучие, покой и радост. Но не се чувстваш уверена, че си постъпила правилно. Има много "ако" в главата ти и не знаеш да останеш ли там, където си или да отидеш там, където искаш да бъдеш.
Таро ти казва да не се страхуваш да се отпуснеш и да се довериш, да скочиш в неизвестното без страх. няма да се нараниш.
 :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #65 -: Декември 08, 2015, 10:37:04 pm »
И за себе си изтеглих едни оракулски карти за седмицата.

                 Star mother Arrakis           Divine mother manifests          Beyond death, life

                                                               The cloak of Christ


Колко асоциативни карти. Нашето поколение израснахме с "Дюн".  :012:

Делфи, първата карта от моите оракулски потвърждава картите, които ми изтегли. Ще трябва да се преборя за свободата си. И да бъде свободен човек - да се боря за любовта, интересите си. И да използвам нови техники/технологии. Трябва да съм боец.
Втората карта казва, че ще имам закрила и трябва да вървя по моя си път. Без значение трудностите.
Третата карта говори за себе си - всичко е цикъл. След смъртта има живот. Ново начало. Но трябва да се откъсна от старите модели.

И да се науча да прощавам...


Делфи, много ме кефи кога си пуснала предното си мнение - 22:22:22. Брава!  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #66 -: Декември 08, 2015, 10:51:03 pm »
За Водолейчето :)   

                      Компромисът                   Обръщане навътре                       Завършване

          

Мисля, че си се отказала от някакъв компромис. Не си искала да направиш нещо против своята истина. Предпочиташ да се усамотиш и да потърсиш решението в себе си, за да избереш най-правилното. Ще го откриеш и така ще завършиш някакъв процес. Нещо може би се нуждае от съвсем малко, за да придобие завършеност. Това може да е някакво начинание, в което дълго време си влагала усилия или някаква твоя идея или намерение.
При всички положения, ще намериш правилния подход, по-скоро ще го почувстваш и ще се довериш на вътрешния си глас.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Седмични карти таро
« Отговор #67 -: Декември 09, 2015, 03:30:13 pm »
За Водолейчето :)   

                      Компромисът                   Обръщане навътре                       Завършване

          

Мисля, че си се отказала от някакъв компромис. Не си искала да направиш нещо против своята истина. Предпочиташ да се усамотиш и да потърсиш решението в себе си, за да избереш най-правилното. Ще го откриеш и така ще завършиш някакъв процес. Нещо може би се нуждае от съвсем малко, за да придобие завършеност. Това може да е някакво начинание, в което дълго време си влагала усилия или някаква твоя идея или намерение.
При всички положения, ще намериш правилния подход, по-скоро ще го почувстваш и ще се довериш на вътрешния си глас.
Много благодаря!  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #68 -: Декември 10, 2015, 03:28:41 pm »
Момичетаааа, започвам със седмичните. (болничните не ми се отразяват добре  ;D )

За Стар: 5п - 4п - дявола; горе слънцето
Хм, ами сега? Стар, наскоро някой твой проект/ план да са били отхвърлени? Вкопчила си се в нещо, което околните не одобряват. Но теб това не те интересува - решена си да се бориш до край.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #69 -: Декември 10, 2015, 03:32:07 pm »
Тренди: КЖ - ПЖ - 7ч; горе асо жезли

Тренди, за теб предстои получаването на покана за среща или интервю за работа. А дали пък вече не си говорила с краля жезли и да тръпнеш в очакване на неговите действия? Внимавай само с тази 7ч - не прекалявай с мечтите, за да не останеш разочарована накрая.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #70 -: Декември 10, 2015, 03:36:46 pm »
За Емма: кулата - влюбените - 5ж; горе 5п

Явно предстоящата седмица съюзът с половинката ще е на фокус. Струва ми се, че сте преминали доста неприятен период, но именно той е заздравил съюза ви.
Имаш силна защита от негова страна и през седмицата това ще ти бъде потвърдено за не знам кой път.  :012:
Емма, не знам защо, но картите ми нашепват за силна и непоклатима връзка с любимия ти мъж.
п.с. смяташ ли да правиш сватба?

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #71 -: Декември 10, 2015, 03:40:09 pm »
За Уич: асо жезли - 6ж - ПЧ; горе кулата

Тук ми се струва, че ще има отваряне на нова страница в емоционален план. Също така, с каквото и да се захванеш през седмицата, ще го довеждаш докрай, за което ще получаваш признание от другите. Като цяло седмицата ще е много удовлетворяваща за теб. 6ж+ПЧ може да получиш подарък/ предложение.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #72 -: Декември 10, 2015, 03:43:08 pm »
За Делфи: 9п - ПМ - РЖ; горе ПЧ

Накратко.... пътуване.  ;D
Направила си резервация и ще се отправиш към желаната дестинация. Като че имаш нужда от тишина и спокойствие за презареждане на батериите? Не е изключено през седмицата често да попадаш в неприятни разговори, но ти бързо ще се оттегляш.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #73 -: Декември 10, 2015, 03:47:20 pm »
За Хепи: кулата - силата - 7ч; горе РМ

Олеелееее.  ;D много сексуални карти, Хепи. Мислиш за някой господин, който те е разтърсил из основи. Възможно е да продължите да поддържате връзка, но на този етап само по интернет. Мисля че наскоро пак ти бях дръпнала 7ч - чертаеш планове за бъдещето. Другото, което си мисля - да си преживяла катаклизъм, който те е разтърсил из основи и търсиш изход как да се справиш? Ще успееш, имаш силата.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #74 -: Декември 10, 2015, 03:50:09 pm »
За Клер: 3п - СС - 6п; горе ПЧ

3п+СС съобщаване на резултати? Но не мисля, че резултати ще ти харесат.
В работата също нещо няма да е по вкуса ти, ще ти се струва, че не получаваш това, което заслужаваш; няма да се чувстваш оценена.


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."