Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86194 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #75 -: Декември 10, 2015, 04:19:04 pm »
За Хепи: кулата - силата - 7ч; горе РМ

Олеелееее.  ;D много сексуални карти, Хепи. Мислиш за някой господин, който те е разтърсил из основи. Възможно е да продължите да поддържате връзка, но на този етап само по интернет. Мисля че наскоро пак ти бях дръпнала 7ч - чертаеш планове за бъдещето. Другото, което си мисля - да си преживяла катаклизъм, който те е разтърсил из основи и търсиш изход как да се справиш? Ще успееш, имаш силата.




Скорпи се е развихрила :)

Скорпи, това за коя седмица е - настоящата или следващата?

Мдааа, мисля си за разни работи ... как да наглася още едно отиване при господина, но този път за около седмица :)

И, Скорпи, не по интернет - по Вайбър е контакта :) - картата да се поправи, моля, ако обича :)

Че той катаклизма си тече от края на август - малко ли ми е? Пожелавам си вече да приключва :)

Благодаря :)

Чак сега видях самите карти .... Скорпи, нали Кулата я изкарахме от тестето ... забрави ли? ... последната карта - този мъж много тъжен ....  :'(
« Последна редакция: Декември 10, 2015, 04:21:09 pm от Happy58 »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #76 -: Декември 10, 2015, 04:23:27 pm »
Скорпи, това за коя седмица е - настоящата или следващата?
Мдааа, мисля си за разни работи ... как да наглася още едно отиване при господина, но този път за около седмица :)

За следващата седмица са Хепи. Значи, ще се получат нещата при теб - това с оставането за една седмица.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #77 -: Декември 10, 2015, 04:37:20 pm »
За Емма: кулата - влюбените - 5ж; горе 5п

Явно предстоящата седмица съюзът с половинката ще е на фокус. Струва ми се, че сте преминали доста неприятен период, но именно той е заздравил съюза ви.
Имаш силна защита от негова страна и през седмицата това ще ти бъде потвърдено за не знам кой път.  :012:
Емма, не знам защо, но картите ми нашепват за силна и непоклатима връзка с любимия ти мъж.
п.с. смяташ ли да правиш сватба?




Скорпионче, накара ме да се замисля кой ден сме днес. При мен е такава лудница за пореден път. Аз ще тегля седмични в край на седмицата. Сега съм в галоп.
Да, с моята половинка сме минали през много изпитания. То това не е любов. То това е партньорство. Освен всичко останало. Да се разделим - не казвам, че е невъзможно. А че е трудно. Не казвам и не отричам, че може да има по-силни емоции, страст, привличане, моментни платонични забежки. Но толкова много сме изживяли като двойка, че съвсем сериозно си мисля, че само смърт може да ни раздели истински. И двамата сме много лоши, но се спогаждаме някак.
Явно аз пак ще направя някоя простотия и той отново ще е зад гърба ми.  :012: :012: :012:
Не мисля за сватба. Нито пък той. Айде, кусур и без сватба. И така сме си добре. Как ли пък няма да се омъжа.  :012: Пък било то и за него. Ако някоя ситуация го изисква, може да турим по един подпис. Ама чак сватба... Че не можем да отидем двамата някъде, а да пръскаме пари за глупости. Да не забравяме, че сме със сатурнясали Венери. Само като си помисля колко струва една рокля и пресметна колко чифта обувки са това - няма начин.  :012: По-скоро ще си купя 1-2-3 чифта Заноти, отколкото да облека една бяла рокля, която няма и да ми подхожда на положението. Нито съм бяла, нито съм девица. Ще ме бъде и без рокля, а навярно и без Заноти.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #78 -: Декември 10, 2015, 07:15:50 pm »
Тренди: КЖ - ПЖ - 7ч; горе асо жезли

Тренди, за теб предстои получаването на покана за среща или интервю за работа. А дали пък вече не си говорила с краля жезли и да тръпнеш в очакване на неговите действия? Внимавай само с тази 7ч - не прекалявай с мечтите, за да не останеш разочарована накрая.



Другата седмица май ще ходя на банкет, явно това показват картите. КЖ- шефа го няма за няколко дни, така че няма да ми диша във врата. Сама най-добре си работя.
Благодаря!  :58:
« Последна редакция: Декември 10, 2015, 07:23:14 pm от trendy »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #79 -: Декември 11, 2015, 08:19:17 am »
За Клер: 3п - СС - 6п; горе ПЧ

3п+СС съобщаване на резултати? Но не мисля, че резултати ще ти харесат.
В работата също нещо няма да е по вкуса ти, ще ти се струва, че не получаваш това, което заслужаваш; няма да се чувстваш оценена.



благодаря. правилно си уловила, но не е с работа свързано. резултати не очаквам, по-скоро новина, че дадено събитие се е състояло.
до края на тази седмица ли ги тегли или за 1 седмица напред?
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 08:21:40 am от Kler »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #80 -: Декември 11, 2015, 10:41:40 am »
до края на тази седмица ли ги тегли или за 1 седмица напред?

За другата седмица са картите.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #81 -: Декември 11, 2015, 12:30:01 pm »
Момичета, ще може ли едно седмично таро и за мен за другата седмица? :engel016:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #82 -: Декември 11, 2015, 01:17:09 pm »
за другата седмица, ако някой иска карти, да казва. ще тегля през уикенда.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #83 -: Декември 11, 2015, 01:18:20 pm »
Скорпионче ето твоите карти

9ж/РП+ПЖ+КЖ


Ами всичките ангажименти около дома ще паднат върху твоите плещи. Някого, към когото не си безразлична ще се появи, запътил се е към теб и ще флиртувате. Огнена седмица ще е.

Останах вкъщи заради сина; отгоре на всичко и за градината пак трябва да организирам всичко сама. И подаръците за празниците пак лягат на моите плещи. Прекалено огнена седмица ми е.  :012:

Седмични карти за Скорпионче.

Брей! Шантави карти ти изтеглих. Не ми харесват много.

            Крал жезли                     Страшният съд                     Четворка чаши


Този крал какво ще го правим, м? Да няма някой около теб, който е малко по-горделив? Или се е разярил за нещо? Свързано с чест, достойнство? А може и ти да държиш много на своята чест и да си се разпалила по този повод.
Ще се чувстваш осветлена, може и за неща от миналото или за твои по-припряни постъпки, за човек с огнен темперамент. Ще ти дойде идея, ще видиш в дълбочина причините. Може да се разровиш надълбоко, но това знание ти е необходимо. За да направиш равносметка, да изчистиш ненужното. Да се преродиш. Няма да е лесно. И резултатите може да не ти допаднат. Ще си разчувствана, ще приемеш по-емоционално. И може да изпиташ недоволство, да ти се струва, че е можело повече. Бъди благодарна за уроците, които си научила.

Последната карта е Седмица пентакли.



Тази седмица определено ще береш плодовете на своите усилия. Може да не си задоволена на материално и емоционално ниво. Не, че ще имаш загуби, но полученото няма да отговаря на очакванията ти. От което да се усеща леко разочарование.

"Няма да е лесно...ще си емоционална..." ето това ми хареса и накратко описа изминалата седмица. Щом стигнах и до сополи и рев, не ми е било лесно.  :012: И краля ме вбесява до краен предел.
Но все още търся отговорите.



Скорпи, изтеглих ти и на теб седмични карти.

                Творчество                    Отлагане                        Упование

Струва ми се, че си загърбила нещо хубаво, нещо което ти е носело или би могло да ти донесе пълнота, благополучие, покой и радост. Но не се чувстваш уверена, че си постъпила правилно. Има много "ако" в главата ти и не знаеш да останеш ли там, където си или да отидеш там, където искаш да бъдеш.
Таро ти казва да не се страхуваш да се отпуснеш и да се довериш, да скочиш в неизвестното без страх. няма да се нараниш.
 :58:

Тук коментарът ми е излишен.  :38:


Момичета, задобряваме с всеки изминал ден.

 :38:
« Последна редакция: Декември 11, 2015, 01:54:00 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #84 -: Декември 11, 2015, 01:38:12 pm »
Седмични за Тренди: императрицата - колелото - 8м; горе ач

Помогнала си на някого и неговата благодарност тепърва ще се прояви. От друга страна си мисля, че предстои да полагаш грижи за някого? През седмицата творческите ти сили ще бъдат блокирани. Нещо вътрешно те измъчва.



Тази седмица беше странна определено- началото ми тръгна супер- запознах се с един интересен човек, събрахме се с колегите и си изкарахме весело, но после, не знам какво ми стана- една депресия ме налегна, чувствах се като в обръч. Някаква празнота ме  е налегнала, а и имах физическо неразположение. Гадна седмица.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #85 -: Декември 11, 2015, 02:13:31 pm »
За Делфи: 9п - ПМ - РЖ; горе ПЧ

Накратко.... пътуване.  ;D
Направила си резервация и ще се отправиш към желаната дестинация. Като че имаш нужда от тишина и спокойствие за презареждане на батериите? Не е изключено през седмицата често да попадаш в неприятни разговори, но ти бързо ще се оттегляш.



Скорпи, може и пътуване да има, без резервация, обаче, но със сигурност ще има мероприятие - страхотния Концерт за 4  рояла. За там билетите са вече у мен и съм безкрайно щастлива  :38:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #86 -: Декември 11, 2015, 02:30:02 pm »
за другата седмица, ако някой иска карти, да казва. ще тегля през уикенда.

Искам.  :)

Или по-късно или утре ще тегля и аз седмични.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #87 -: Декември 11, 2015, 04:00:55 pm »
за другата седмица, ако някой иска карти, да казва. ще тегля през уикенда.

 :72: :72:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #88 -: Декември 11, 2015, 08:14:55 pm »
Седмични за Скорпиончето
КМ/2ч+4м+Кс


Понеже често картите се проявяват буквално бих казала, че може и да посетиш лекар. Някакво събиране с много хора ще има, ще си разменяте подаръци и ще се наслаждавате на компанията си. Ще има някаква ситуация, в която ще се чувстваш като слепец, ще напипваш кой е правилният път.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #89 -: Декември 11, 2015, 08:21:03 pm »
За Уич
2ж/3п+ДМ+4ч


А, някакво любопитство ще те налегне, нещо ми се струва, че ще се интересуваш от някого или от работата му. Не ми харесват картите- нещо ще се изнервиш, ще ти излезе душата от работа или от някаква тъпа ситуация. Накрая ще му отпуснеш края и ще си мързелуваш, ще се пуснеш по течението.