Автор Тема: Краят и началото  (Прочетена 26067 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Краят и началото
« -: Януари 17, 2015, 04:59:43 pm »
Може ли слънчевото затъмнение съвпад слънцето ми,да ми донесе самоубийство?Все пак слънцето ми е управител на 1ви дом.

На път съм да сложа край на живота си и може би просто е въпрос на време и да си купя хапчета. Да проуча кои са най-ефикасни.

Пътница съм, искам да го знаете и да разказвате на всякъде колко съм била нещастна.

Няма никакво значение,че ще горя в ада като см посегнала на живота си...никакво.
« Последна редакция: Януари 18, 2015, 09:04:13 pm от wind »

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #1 -: Януари 17, 2015, 05:02:32 pm »
Бейби, стига драми!
Вземи се в ръце и си живей живота - така, както го можеш, според възможностите си.

Някои от нас също сме минали през поредица от разочарования и продължително нещастие, дългогодишна черна полоса и безпътица, но не сме тръгнали да посягаме на живота си.

Твоят мъж нали се махна, нали това искаше!? Или пак се е върнал?
« Последна редакция: Януари 17, 2015, 05:04:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #2 -: Януари 17, 2015, 05:04:21 pm »
Не е драма...не е..лошото,че не мога да се взема в ръце,нямам сили,никакви.не са драми...не.

и аз искам да кажа, хора оправих се, да ви споделя колко съм щастлива.......но няма как,като нямам изход и светлина

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #3 -: Януари 17, 2015, 05:25:44 pm »
Нямаш сили да се справиш, защото очакваш проблемите някак да се решат, без твоето дейно участие. Или някой друг да те изведе от ситуацията.
Щастието е въпрос и на желание, не само обстоятелства.
Не може някакъв пиклив мъж да ръководи живота ти. Сложи край, не очаквай от него да си тръгне. Явно на него му е удобно да е около теб. И на своя воля няма да те освободи от присъствието си.
Ти си тази, която определя правилата. Той е в твоята къща, на твоя издръжка най-вероятно.

И кой ще поеме грижи за детето ти, ако се самоубиеш? Много егоистично, Бейби.
Че и хапчета ще си купуваш. Ако си решила да се самоубиваш, има къде по-ефективни методи. Сигурни. С хапчетата е ялова история, опитай друго. Това твоето е много врява за нищо. Самоубийците не пускат глашатаи.
Писнала си, защото наистина си нещастна и е зов на душата ти, търсиш помощ. Но вече трябва да си разбрала, че трябва сама да си решиш проблемите. Нито нов мъж, нито нова любов, нито нова работа на партньора ти ще решат твоите проблеми.
Няма как да ти се случи нещо ново и хубаво. Ти си се задръстила, няма накъде повече да поемеш. Изчисти се малко от ненужното. освободи място за нови впечатления.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #4 -: Януари 17, 2015, 05:46:42 pm »
Сега разгледах картата ти.
Впрегни ги тези хубави аспекти в нещо градивно. Не се тръшкай като бебе.

Да, Плутон квадратира Меркурия ти и това те прави по-черногледа от обикновено. Но го приеми като необходимото зло.

Сатурн е упр на 6 и на 7 дом, ако гледаме старите управители. Използвай опозицията на тр Сатурн към наталния. Пред уранова опозиция си, Уран е нов управител на 7 дом. Отново имаш възможност да избираш, да се обновиш, разчистиш в партньорствата - лични, делови.
Виж какви прекрасни възможности има пред теб. Какво си се разкиснала?
Няма да е лесно, това ти го обещавам. Но трябва да се разклатиш малко, да излезеш от този застой. Остави се на Уран и Сатурн, те ще ти помогнат да излезеш от рутината си, да направиш новички за теб неща, да премахнеш всичко ненужно. Ако държиш всичко затворено в себе си, може да си навредиш на здравето.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #5 -: Януари 17, 2015, 06:03:34 pm »
Може ли слънчевото затъмнение съвпад слънцето ми,да ми донесе самоубийство?Все пак слънцето ми е управител на 1ви дом.

На път съм да сложа край на живота си и може би просто е въпрос на време и да си купя хапчета. Да проуча кои са най-ефикасни.

Пътница съм, искам да го знаете и да разказвате на всякъде колко съм била нещастна.

Няма никакво значение,че ще горя в ада като см посегнала на живота си...никакво.

Какво има?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #6 -: Януари 17, 2015, 06:49:01 pm »
Може ли слънчевото затъмнение съвпад слънцето ми,да ми донесе самоубийство?Все пак слънцето ми е управител на 1ви дом.
Не, не може да ти донесе в никакъв случай подобно нещо, а и СЗ е чак края на март, дотогава има много време, за да го драматизираш отсега
В момента имаш тр Сатурн У6, У8 в/у нат Нептун, които са в квадрат с тр Нептун и тр Марс в 8д, а Луната в стрелец вчера е отключила негативите, които би могло да има от споменатите аспекти, но ти си голямо момиче- трябва да знаеш, че всичко тече, всичко отминава...

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #7 -: Януари 17, 2015, 07:24:41 pm »
Хапчета, ала-бала. С'я ш'ти кажа: отиваш на маникюр, педикюр, фризьор, козметик, масаж… Обличаш си най-хубавата рокля, слагаш си най-секси обувките, някое елегантно палто и лягаш на релсите. Разбира се, в каквото състояние е БДЖ, може и да не мине влак, но ако мине, може и да гори — допълнителна екстра. Все ще се намери някой старомоден мъж да те спаси. Ако не се намери, във вестниците ще пишат за новата Ана Каренина… Ако влакът не дойде, ставаш, изтупваш палтото си и отиваш в близкия бар, където разплакана си поръчваш питие. Там спасението ти е гарантирано. А може и да прескочиш глупостите с влака и направо към бара да се насочиш, разбира се.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #8 -: Януари 17, 2015, 07:34:09 pm »
Понякога не е толкова трудно да му минават на човек такива мисли.  :(
Не го прави. Най-тъмно е преди зазоряване  :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #9 -: Януари 17, 2015, 07:36:27 pm »
Рептил, това прозвуча като шамар. Но може би има нужда да осъзнае, че сама трябва да се спаси. В тоя живот никой не идва, за да те изкара от патова ситуация, а ако случайно се появи такъв, това също си има цена.

Бейби, имаш детенце. Мислиш ли, че трябва да остане сираче, защото майка му не се е чувствала щастлива?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #10 -: Януари 17, 2015, 08:01:32 pm »
Лили, състраданието в такива случаи е нужно, обаче първо трябва да си опрял на дъното и да си го разбрал. Едно време са казвали — да си съкрушен. Тогава няма нужда и от аргументи — недей, защото… едно обикновено "Млад си, твърде си млад" е съвсем достатъчно, за да те завърти леко и да ти смени посоката. Не става по-хубаво бързо (хеле пък веднага), но правилните думи в правилния момент са ключови.

Може да е прозвучало безсърдечно, ама е вярно.

Бейби, стегни се, накурви се, намери някой симпатичен, желаещ мъж и се почувствай пак жена. Любовта ще дойде и тя в някой момент.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #11 -: Януари 17, 2015, 08:52:53 pm »
Който има проблемни транзити да си прочете пак урока за отработване на лоши аспекти,имаше такава тема .Аз самия имам у!Д Нептун в 8Д,а Плутон,съвпад с Марс,Луна в скорпион ,знаете какво означава .Енергията на Плутон не е само убиване,може да се изрази и изразходи и по други начини,една символична смърт с яко напиване или сънна терапия,някаква коренна трансформация също отработват .Лично аз след преодоляна Плутонова криза се чувствам по-силен,което не те убива те прави по-силен .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #12 -: Януари 17, 2015, 08:53:03 pm »
Няма да ви разказвам в подробности живота на леля ми, но има в пъти по-тежка и нещастна съдба. И не се е самоубила. И отгледа сама две деца. За да отгледа сама децата си - при все това, че беше инженер програмист и имаше хубава работа, трябваше да работи допълнително - чистачка в сладкарски цех и в общежитието, в което живееше. Трябваше да мете и двора, каквото тук в България правят предимно безработни жени от ромски произход!

Бейби, имаш къде да живееш, в центъра на София, не живееш в малка мизерна стаичка в общежитие без елементарни условия, в покрайнините на града. Имаш работа, не си останала без доходи. Да, за жалост не си случила на мъж и нямаш подкрепа от близки. Тук сред нас не вярвам да има хора, на които всичко им се е наредило перфектно в живота, все в нещо ще си ощетен, няма пълна удовлетвореност.

« Последна редакция: Януари 17, 2015, 09:02:01 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #13 -: Януари 17, 2015, 09:10:31 pm »
а знаеш ли как се гледа цял живот болно дете?

Майка ми също гледа болно дете,имала е много тежък живот по отношение на мъж,свекърва и роднини по линия на същите,проблеми със син в казармата и т.н. ,но не е мислела да си сложи края на живота или да се оплаква наляво и надясно като милки.
Всеки си има проблеми и си знае за него си,но като се тръшкаме наляво и надясно,никой няма да ни помогне!!!!!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Re: Събития и транзити
« Отговор #14 -: Януари 17, 2015, 09:18:24 pm »
На Бейби й знаем историята още от стария форум и не е от вчера. Всеки път се опитваме да помогнем със съвет, да я подкрепим и колко пъти сме й казвали, че трябва и тя да е готова за промяна, да предприеме нещо, вместо да стиска зъби и да си кара по старому. Минаха няколко години и нищо не помръдна ни на йота, а депресията й се задълбочава. И да искаш някому да помогнеш със съвет, как да си полезен, когато насрещният не предприема нищо, за да излезе от безпътицата?  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui