Автор Тема: Нодална ос в Дева - Риби  (Прочетена 2068 пъти)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Нодална ос в Дева - Риби
« -: Септември 25, 2015, 12:50:42 am »
На 12 ноември Северният лунен възел влиза в Дева, а Южният - в Риби. Още при ингреса си в Дева СЛВ прави съвпад с Марс в последния градус на знака. Любопитно е и че в деня на ингреса има Новолуние в Скорпион в съвпад с Меркурий - управителят на СЛВ в Дева. Седмица по-късно управителят на ЮЛВ в Риби - Нептун, тръгва директен.

Оста Дева - Риби се свързва със здравето - физическото и психическото. До някъде и със службата на другите - в съвсем материален, дори битов план при Девата, и чрез подкрепа и съпричастност при Рибата.

Това най-после ще измести фокуса от взаимоотношенията и проявата на аз-а в тях, което силно се проявяваше през последните две години докато възлите бяха по оста Овен - Везни.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нодална ос в Дева - Риби
« Отговор #1 -: Септември 25, 2015, 09:52:46 pm »
Би трябвало да го усетя значимо. При мен оста на взаимоотношенията е в Риби/Дева, а новолунието ще е в съвпад с натални Венера и СЛВ. Дирекционен Плутон и прогр. ДС и те са там. Натален Меркурий в съвпад с тр. Плутон. Голямо клатене ще падне. Да се готвя  ::)

В този момент и Юпитер тъкмо ще е минал през ДС .... хм.... както го чаках с интерес това новолуние - защото е върху цялата тази Плеяда  - нат.Венера, нат. СЛВ, дор.Плутон и пр.ДС .... и вече започва да ме тресе  :012:

Струва ми се, че изцяло ще рефлектира по взаимоотношенията  ::) при мен  :)
Над силата е само умението да я владеем!