Автор Тема: Пълнолуние 29 май 2018г.  (Прочетена 10734 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #15 -: Май 29, 2018, 03:09:50 pm »
Луна в стрелец - в падение?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #16 -: Май 29, 2018, 07:03:31 pm »
Знакът, в който се намира диспозиторът на Пълнолунието е Скорпион- обсъждаме диспозитора с Рени, а Луната е в падение в Скорпион

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #17 -: Май 30, 2018, 04:40:29 pm »
При мен в 7дом,секстил Уран у10 в 5д.
И тръгнах сама на път към морето,без мъжа ми за първи път в моя живот.Сама съм в хотела,но не се чувствам самотна.Релаксирам.Рени е абсолютно точна относно диспозитора на лунацията.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #18 -: Май 30, 2018, 09:02:10 pm »
И тръгнах сама на път към морето,без мъжа ми за първи път в моя живот.Сама съм в хотела,но не се чувствам самотна.Релаксирам.
Лунация в аспект с Уран - очаквай неочакваното  :)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #19 -: Юни 08, 2018, 12:07:16 pm »
По 7-1. д, на няколко градуса от АЦ-ДЦ, в квадрат с Луна, точен секстил с МЦ, полусекстили с диспозитора му Уран, Меркурий (у1, 2, 5), Нептун (у11) и Сатурн (у9).

Изскочи ми предложение за работен гиг, свързано с деца, творчество и нови умения. Нещо, на което иначе не бих се навила, но реших да се предизвикам и се метнах с главата. Покрай това изплува любовен интерес от миналото, ахахаха, като по филмите малко се разигра всичко. Като цяло, много позитивна лунация за мен, разширих хоризонтите си, върнах се към голямата си мечта, страшно вдъхновена съм и, да чукам на дърво, отварят се вратички, които са ми нужни, без да тропам на тях, без да се моля и да се бутам. Добре се чувствам, за първи път от повече от 5 години.

//започнах серия с луни, ето я тази:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #20 -: Юни 08, 2018, 12:52:27 pm »
Арт, поздравявам те ,че се прераждаш в радост,това графична рисунка ли е или рисуваш и е сканирано ?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #21 -: Юни 08, 2018, 01:52:10 pm »
Арт, поздравявам те ,че се прераждаш в радост,това графична рисунка ли е или рисуваш и е сканирано ?
Дигитална е

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #22 -: Юни 13, 2018, 04:16:43 pm »
Предстоящето Пълнолуние попада при мен в 3-ти дом, на 2*38' от IC , квадратира Уран У6 в 12д. , в тригон с Луната У11 в края на 7-ми и секстил Слънце У12 във 2д. , може да се каже и тригон с Юпитер У4 в 8-ми. Нямам си идея какво ще кулминира/приключи, но ще е благоприятно, с оглед на това, че преобладават положителни аспекти.

Меркурий в картата на Пълнолунието в 8ми дом съвпада с фиксираната звезда Алциона, най-ярката от Плеядите, известна като Плачещите сестри.

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #23 -: Юни 13, 2018, 04:54:15 pm »

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...
Здравей Akruks,

Надявам се, че няма да приемеш поста ми, като навлизане в личното ти пространство?! Стомахът боли, когато имаме нещо в живота си, което не можем да "смиламе" и приемем. При теб е обида. Ако вярваш в хомеопатията можеш да пробваш с Ignatia Amara във възможно най-висока потенция, като например 1М, но ако няма, 30С на 2 часа също ще те успокои.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #24 -: Юни 13, 2018, 05:45:00 pm »
Съжалявам, че се намесвам, но ако и на нея и правиш ехидни забележки- визирам тези тук във форума относно правописа, а пък съпругът ти е разбрал за богатия ухажор- не се учудвам.
Всяка крушка си има опашка, потърси причината първо в себе си, реакцията им е вследствие на нещо.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #25 -: Юни 13, 2018, 06:11:41 pm »
Здравей Akruks,

Надявам се, че няма да приемеш поста ми, като навлизане в личното ти пространство?! Стомахът боли, когато имаме нещо в живота си, което не можем да "смиламе" и приемем. При теб е обида. Ако вярваш в хомеопатията можеш да пробваш с Ignatia Amara във възможно най-висока потенция, като например 1М, но ако няма, 30С на 2 часа също ще те успокои.
Благодаря за коментара, позитивен и полезен! :08:

 Пих успокояващ чай "Лукчета" и се успокои(х).

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #26 -: Юни 13, 2018, 06:18:24 pm »

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...

Толкова буквално проявление  ??? Ние децата започваме да разбираме гледната точка на майките си, когато самите ние станем майки, и започнем да общуваме със собствените си деца .... При мен обръщане на 180 градуса имаше с възврата на пр. Луна, а после много по-зряло и обмислено, загрижено отноение, когато аз самата станах майка и започнах да общувам със своите деца.

Като чета аспектите, предполагам, че единственият изход е да им простиш ... за слабостта, за да съхраниш себе си. В подкрепа - Меркурй направи ингрес, Венера е пред ингрес и Луната ще започне да расте. Време е за новото ;) Не знам дали Марс и ЮЛВ аспектират нещо при теб, но предстои нещо, за което се каня да пиша в друга тема - при първа четвърт от лунния цикъл и анаретни светила -  Марс и Венера ще бъдат в опозиция, като Венера съвпада със СЛВ, а Марс с ЮЛВ  ;)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #27 -: Юни 13, 2018, 06:30:30 pm »
Алена, нодалната ос е в хармонични аспекти с моите светила, транзитира в 11-ти/5-ти дом, но вече с 2гр орбис, а със светилата на малката дъщеря са точни- квадратира Слънцето,  СЛВ съвпада с Луната, а ЮЛВ върви към съвпад със Сатурн. Ще очаквам анализа ти за съвпада ѝ с опозицията на Венера и Марс.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #28 -: Юни 13, 2018, 08:35:24 pm »

вече пети ден не мога да спра да плача, с подпухнали очи, разбити нерви, изцедена енергийно и стомаха ме свива, предполагам от нерви.
Малката дъщеря ми каза тежки думи ( пак), след което ме блокира в уатсап (във фейсбук отдавна ме е блокирала) , баща ѝ не остана по-назад, директно не ме е обиждал да каже ти си такава или онакава, никога не го е правил, но ми викаше грубиянски за пореден път в съвместния ни живот и не прояви за нужно даже да ме изслуша, а какво остава за съчувствие, забрави...
Акрукс,имам Плутон и Уран в 5дом.Отношенията ми със сина ми са доста странни бих казала,на приливи и отливи.Неговото Слънце е съвпад с южния ми възел,заедно сме от преди. :)Луната му в телец няма насита вечно недоволна каквото и да направя,така че напълно те разбирам и съчувствам.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 29 май 2018г.
« Отговор #29 -: Юни 15, 2018, 04:42:01 am »
Съжалявам, че се намесвам, но ако и на нея и правиш ехидни забележки- визирам тези тук във форума относно правописа, а пък съпругът ти е разбрал за богатия ухажор- не се учудвам.
Всяка крушка си има опашка, потърси причината първо в себе си, реакцията им е вследствие на нещо.
Не съжаляваш, иначе нямаше да напишеш всичко това  :)
Забележките ми никога не са били ехидни, а добронамерени. На малката дъщеря не се налага да правя подобни, тъй като се старае много относно писането, дори в чата помежду ни или с нейни приятелки. Правила съм и правя забележки на голямата дъщеря, която я мързи да превключва клавиатурата и ни пише на шльокавица в чата. Колкото до ухажора- това беше тъпо и обидно, след като не съм имала нищо общо с този човек. Или понеже питах в хорарите дали е влюбен в мен и веднага реши, че сме си легнали  :o Имам дългогодишни приятелства с мъже отпреди да се омъжа, та до днес, и не си лягам с тях. Не всички хора живеят на първа чакра  :)