Автор Тема: Проверка на чакрите с помощта на Таро  (Прочетена 13490 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #30 -: Октомври 30, 2013, 08:48:20 am »
Мерси, Сатен, аз се надявам да си права, на моменти ми се струва, че си мерим нещо с тази приятелка, макар че аз нямам нищо за мерене, ако ме разбираш  ;D Но пък всеки иска да му се признават заслуги и да го мислят за голяма работа

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #31 -: Октомври 30, 2013, 10:03:30 am »
Мерси, Сатен, аз се надявам да си права, на моменти ми се струва, че си мерим нещо с тази приятелка, макар че аз нямам нищо за мерене, ако ме разбираш  ;D Но пък всеки иска да му се признават заслуги и да го мислят за голяма работа

Щом сте приятелки ,няма как да виждаш "меренето на ..." като такова ,а като  нейна особеност и обратно -тя също. :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #32 -: Октомври 30, 2013, 10:56:23 am »
Щом сте приятелки ,няма как да виждаш "меренето на ..." като такова ,а като  нейна особеност и обратно -тя също. :smile016:

щях, ако беше по отношение на други, не по отношение на мен
Щом сме приятелки няма ка да има мерене, без значение как бих могла да го погледна

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #33 -: Октомври 30, 2013, 12:06:08 pm »
Щом сте приятелки ,няма как да виждаш "меренето на ..." като такова ,а като  нейна особеност и обратно -тя също. :smile016:

щях, ако беше по отношение на други, не по отношение на мен
Щом сме приятелки няма ка да има мерене, без значение как бих могла да го погледна

Нали и аз това казах  :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2013, 10:03:42 am »
Мерси, Сатен, аз се надявам да си права, на моменти ми се струва, че си мерим нещо с тази приятелка, макар че аз нямам нищо за мерене, ако ме разбираш  ;D Но пък всеки иска да му се признават заслуги и да го мислят за голяма работа

Сложи и картата, ако искаш да я видим  :)
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 02:29:18 pm от myst »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2013, 10:14:12 am »
Ами няма нужда за момента, мисля, че тя е добър човек все пак и не таи някакви подмолни чувства, нещо несъзнателно и незначително е било
Пък и точно сега през главата й минават доста неприятности и предпочитам да не се фиксираме допълнително в/у нея

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #36 -: Юли 09, 2015, 04:35:14 pm »
Побутвам напред тази интересна тема. Като си правя аура-тест онлайн, все ми излизат занижени стойности на 1-ва и 2-ра чакри и завишени на последните три. Реших д аизтегля карти за тях :

1. Чакра: 2 чаши
2.Чакра: 4 чаши
3. чакра: 10 жезли
4.чакеа: 2 пентакли
5.чакра: императрицата
6.чакра: крал чаши
7.чакра : 10 меча

Последнта карта не ми се вида много надеждна.  :012: А втора чакра май спи някъде.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Проверка на чакрите с помощта на Таро
« Отговор #37 -: Януари 07, 2016, 11:39:49 am »
1)-отшелник
2)-рицар жезли
3)-крал чаши
4)-10 пентакла
5)-паж жезли
6)-кралица меч
7)-влюбените

Да събудим кундалини или не?
първоначално  помислих ,че проблема е в 4 чакра,но тя донякъде е отражение и от 1-там си протича самолечение
може да се поработи върху 5 чакра-подходящи кристали,плодът от 1и4 се влага за лечението,развитието на 5 чакра,защото понякога може да  е немощна,самотна,тя търси звук в тишината,тиха настройка.
май си е наред всичко-центъра е 4,тя е зъбеца,който активира,или забавя другите,каквото има на устата 6,това ще препрати към 4...

опитах се- всъщност как се тълкуват картите в подобна подредба

« Последна редакция: Януари 07, 2016, 12:05:00 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;