Автор Тема: Какви сме  (Прочетена 11449 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Какви сме
« Отговор #15 -: Март 23, 2014, 10:15:51 pm »
Веди ли си Рамаяна ли си,не ме будалкай на кулинарна философия,щото навремето бях в селския клуб по философия,но после се прехвърлих в тротоарно право. ;DТам изучих искуството на гейшите-да сготвиш/мъжа :-X/за 60 сек. :85:

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Какви сме
« Отговор #16 -: Март 23, 2014, 10:20:22 pm »
 :-* Ще се готвим ли?!
Credo quia absurdum est...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Какви сме
« Отговор #17 -: Март 23, 2014, 10:22:47 pm »
Ама Веди,аз те взех за девойка,ти друго ли излезе ;D

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Какви сме
« Отговор #18 -: Март 23, 2014, 10:29:01 pm »
Ами, карай да върви.  :D
Credo quia absurdum est...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Какви сме
« Отговор #19 -: Март 23, 2014, 10:31:46 pm »
Ребека, голяма си палавница тия дни...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Какви сме
« Отговор #20 -: Март 23, 2014, 10:34:26 pm »
Ааа,като лаещ пес съм-иначе не хапя :)Не и лошо. ;D

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Какви сме
« Отговор #21 -: Март 23, 2014, 11:00:04 pm »
Ррррр...  :-* Само дето точно "пес" ли трябваше да бъде, има и по-"лицеприятни" образи.
Credo quia absurdum est...

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Какви сме
« Отговор #22 -: Март 24, 2014, 12:53:32 am »
В случая с кафето когато се разтвори вярно променя средата в най-голяма степен,но и самото то се променя най -много  :012:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Какви сме
« Отговор #23 -: Март 24, 2014, 12:55:11 am »
В случая с кафето когато се разтвори вярно променя средата в най-голяма степен,но и самото то се променя най -много  :012:

сега си спомних нещо, не знам дали случайно...

и все едно е от друг живот
на теб случвало ли ти се е?

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Какви сме
« Отговор #24 -: Март 24, 2014, 02:57:29 pm »
Честно казано не съм стигал до минали животи,засега не виждам някаква полза от това,не че отричам,в безкрайна вселена всичко е възможно.По важно ми се струва в пълна степен да осъзная сегашната инкарнация ,ако въобще някога я осъзная .По полезни ми се струват медитации за по пълно разбиране на други интересни личности,сегашни и от миналото ,от които бих научил нещо полезно .В училище карат да рразработваш теми например за бай Ганьо-като прочетох биографията на Алеко Константинов,медитирах в/у личността му,разбрах гледната му точка всички популярни тълкования ми се струват просто жалки ,това вече правя със всеки автор ,така се разбира наистина какво е искал да каже .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви сме
« Отговор #25 -: Март 24, 2014, 10:45:50 pm »
Честно казано не съм стигал до минали животи,засега не виждам някаква полза от това,не че отричам,в безкрайна вселена всичко е възможно.По важно ми се струва в пълна степен да осъзная сегашната инкарнация ,ако въобще някога я осъзная .По полезни ми се струват медитации за по пълно разбиране на други интересни личности,сегашни и от миналото ,от които бих научил нещо полезно .В училище карат да рразработваш теми например за бай Ганьо-като прочетох биографията на Алеко Константинов,медитирах в/у личността му,разбрах гледната му точка всички популярни тълкования ми се струват просто жалки ,това вече правя със всеки автор ,така се разбира наистина какво е искал да каже .

Ха,това е много интересно ,Oposit . :)
А как точно се случва това медитиране върху съответния автор  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Какви сме
« Отговор #26 -: Март 25, 2014, 12:27:19 am »
Просто се поставяш на негово място,усещаш ,,духа,, на времето ,ако щеш ,,инкарнираш,, се в него,в сравнение с минали животи ми е по лесно ,а и по полезно,градивно.Не само с писатели,всякакви исторически личности - всъщност и със миналите животи се получава същото,разликата е че не твърдя съответната личност да е моя минала инкарнация ,по близо е до това което правят медиумите . :017:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Какви сме
« Отговор #27 -: Март 25, 2014, 10:46:09 pm »
Просто се поставяш на негово място,усещаш ,,духа,, на времето ,ако щеш ,,инкарнираш,, се в него,в сравнение с минали животи ми е по лесно ,а и по полезно,градивно.Не само с писатели,всякакви исторически личности - всъщност и със миналите животи се получава същото,разликата е че не твърдя съответната личност да е моя минала инкарнация ,по близо е до това което правят медиумите . :017:

А по този начин не "губиш " ли себе си ?!?
Всъщност ,ти имаше някъде Риби на възлово място ,нали и така се чувстваш у дома ,като "пътуваш" тук -там ? !?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Какви сме
« Отговор #28 -: Март 25, 2014, 10:52:45 pm »
 Лично според мен от инкарнациите печелиш много повече, отколкото от това да се поставяш на мястото и да изживяваш животите на другите хора. Може малко Лъвски да прозвучи, ама така си е.  :012: :012: Не отричам мъдростта на думите и истиността на изживяванията им и прочее, но тези хора не са теб, не са твоята опитност, не са пътя, който ти трябва да извървиш и това до къде си стигнал. Инкарнациите ти са това, обаче.  :) Но идеята за медитиране над авторите наистина за първи път я чувам, най-малкото, което мога да кажа е, че е много оригинално и някой път може да го пробвам, ако реша, че някой автор не съм го разбрала напълно, а ми трябва да го разбера.  :012:

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Какви сме
« Отговор #29 -: Март 25, 2014, 11:14:20 pm »
Асц.,ПФ,точка на духа,Хирон-риби,уАсц.Нептун в сорпион 8 дом,видимия уАсц.Юпитер в точен съвпад с Плутон/у8 дом/,у5 в скорпион 8 дом-хоби мие да изследвам скритото,тайното,разтварянето по Нептун върши добра работа за това,говорихме за кафето.което се разтваря... :)