Автор Тема: Предсказване на смърт  (Прочетена 60026 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #285 -: Октомври 09, 2023, 02:02:19 pm »
Цикъл нямам от няколко години вече.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #286 -: Октомври 10, 2023, 07:52:19 pm »
Рени, разбрах как ме караш да гледам картата, трябваше да кажеш с прецесия, а не сидерална  :)

Като гледате с прецесия - всичко ли гледате така, прогресии, дирекции, солар?
« Последна редакция: Октомври 10, 2023, 07:58:55 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #287 -: Октомври 11, 2023, 09:17:23 am »
Рени, разбрах как ме караш да гледам картата, трябваше да кажеш с прецесия, а не сидерална  :)

Като гледате с прецесия - всичко ли гледате така, прогресии, дирекции, солар?
[/color]Не бях гледала така нещата,но има над какво да се помисли,да.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #288 -: Октомври 11, 2023, 09:54:41 am »
Тери, няма разлика, както ти е удобно така го наричай.  :)
По желание е. Разглеждай и по сидерал, и по тропикал, стига да си наясно какво защо го правиш, какво търсиш.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Valary1988

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #289 -: Януари 20, 2024, 10:16:14 am »
Здравейте, не съм професионален астролог. В детските ми години поради заболявания майка ми реши да се свърже с известен астролог /вече не е сред живите/,който да ми направи хороскоп. В юношеските ми години проявих интерес и доста четях такава литература, общо взето си помагах през трудните аспекти. От години не бях отваряла наталната карта, бях затворила ефемирите и цялата литература в един шкаф, може би и след загубата на майка ми. Та до преди две седмици,когато една сутрин в едно предаване чух за транзитите на уран, Сатурн, Плутон и косата ми настръхна. Предстоят ми доста трудно аспекти. Прилагам
натална карта, както и някои изчисления през програма. Наталната карта е на 30 години вече, но още се чете.
Това,което ме притеснява донякъде е предстоящо влизане на Уран в близнаци- моят 4 ти дом с три планети там. Междувременно там ще мине и Юпитер за кратко. Плутон навлиза в 12 дом, Сатурн върви в 1 дом. За няколкото квадрата на Нептун отново в първи дом няма да коментирам. Изчетох доста неща, но аспектите са няколко накуп в доста близък период и не мога да преценя как горе долу да разбера нещата.
Моля, ако на някой му представлява интерес да погледне.
Благодаря.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #290 -: Януари 20, 2024, 09:59:55 pm »
Нищо не се чете, направете карта в астрокома и я пуснете като прикачен файл.

От написаното не виждам нищо за страх, Плутон и Сатурн все транзитират някъде, а Сатурн конкретно по няколко пъти минава всички домове.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #291 -: Януари 21, 2024, 10:30:27 am »
Здравейте, не съм професионален астролог. В детските ми години поради заболявания майка ми реши да се свърже с известен астролог /вече не е сред живите/,който да ми направи хороскоп. В юношеските ми години проявих интерес и доста четях такава литература, общо взето си помагах през трудните аспекти. От години не бях отваряла наталната карта, бях затворила ефемирите и цялата литература в един шкаф, може би и след загубата на майка ми. Та до преди две седмици,когато една сутрин в едно предаване чух за транзитите на уран, Сатурн, Плутон и косата ми настръхна. Предстоят ми доста трудно аспекти.
При Люмиер ли ходила майка ти преди 30г.? Има тема за натални карти, има тема за събития и транзити, защо избра тази тема, някой ти е предсказал смърт ли? Сатурн, Уран и Плутон, както и всички останали планети се движат и минават през домовете на натала на всеки човек, темата тук е за съвсем различни неща, вземат се под внимание други показатели.
Преживяла съм Уран и Плутон през 4д, а Сатурн два пъти, мила Вероника от Монтана , 11 юли 1988г  23ч. , няма да умреш, успокой се и не ги мисли транзитите, не и по този начин!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #292 -: Март 06, 2024, 07:57:07 pm »
тр. У1,10/Юпитер - съвпад с нат. IC
тр. Уран/У12 - съвпад с нат. Марс на К3
възврат на СЛВ в 1 дом в съвпад със Слънце и Юпитер
дир. Венера/У3,8 в точен съвпад с нат. Слънце и Юпитер

Могат ли дадат предпоставка за края на човек?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #293 -: Март 06, 2024, 08:46:37 pm »
тр. У1,10/Юпитер - съвпад с нат. IC
тр. Уран/У12 - съвпад с нат. Марс на К3
възврат на СЛВ в 1 дом в съвпад със Слънце и Юпитер
дир. Венера/У3,8 в точен съвпад с нат. Слънце и Юпитер

Могат ли дадат предпоставка за края на човек?
Разгледай всеки един от споменатите аспекти отделно. Юпитер съУ1 на ИЦ дали би донесъл края на човек, като минава оттам на всеки 12г и е планета-бенефик?
СД Венера съвпад Слънце и Юпитер също са положителни аспекти, какъв край?
Уран е сравнително бавен транзит, съвпад с К3 е +/– градус, това може да обхване година-две, може да провокира инцидент, но най-вероятно е да се отрази ментално и самият коментар го потвърждава , след като си мислиш за край и вадиш скелети от гардероба, типично за 12д.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #294 -: Март 07, 2024, 12:36:41 pm »
тр. У1,10/Юпитер - съвпад с нат. IC
тр. Уран/У12 - съвпад с нат. Марс на К3
възврат на СЛВ в 1 дом в съвпад със Слънце и Юпитер
дир. Венера/У3,8 в точен съвпад с нат. Слънце и Юпитер

Могат ли дадат предпоставка за края на човек?

Романтика, няма да се гътнеш, но като лекар си помисли, че имаш проблем, щом си го мислиш, затова пий Омеги, Вит.Б12, Д, предпиши си нещo, запиши курсове, които са по интереси, а не по необходимост, ходи на танци, спорт, бягай безплатно в парка, каквото имаш възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #295 -: Март 07, 2024, 04:53:33 pm »
тр. У1,10/Юпитер - съвпад с нат. IC
тр. Уран/У12 - съвпад с нат. Марс на К3
възврат на СЛВ в 1 дом в съвпад със Слънце и Юпитер
дир. Венера/У3,8 в точен съвпад с нат. Слънце и Юпитер

Могат ли дадат предпоставка за края на човек?

Романтика, къде си тръгнала, не се мре така лесно :)
Ако ти е тегаво в момента е заради дир Марс, който сменя знак. А и транзитният Сатурн през Луната/Меркурий не е купон. Тр. Уран е върху нат Марс. Дир. Уран е на К12. Ще мине :)

Не знам колко ти е точен часът, но може да имаш някакви професионални промени.
За дир Венера съвпад Слънце, бих казала клишираното "любов, брак, дете", обаче с твоята Венера не съм сигурна, но знае ли се, а и прогресивната Луна е в 5ти дом.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказване на смърт
« Отговор #296 -: Март 07, 2024, 08:55:21 pm »
Момичета, благодаря много за отделеното време и коментарите!

Аз усетих, че се задава бърнаут при мен и затова превантивно напуснах работа.
Но от известно време имам някакво усещане за КРАЙ, което се засилва и затова го навързах с аспекти, които тепърва предстоят. Не знам, може да е изцяло метафорично чувство при мен, да правя пренос и да са преживявания само на вътрешно ниво. Или просто е време да хвърля старите дрехи, но съм забила, някак изгубила надежда, силно колеблива.
През студените месеци и зимата се влошават щитовидните хормони, а оттам е кратък пътят да се разбутат и останалите неща...