Автор Тема: Хорари за здраве  (Прочетена 233179 пъти)

dob

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 44
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1140 -: Октомври 05, 2018, 02:19:15 pm »
... което ме навежда на мисълта, че може да не извърши процедурите сега, да се е вслушал в съвета ти.


ДАААА - точно така ми обеща вчера, че днес няма да отиде, въпреки че чака месец да му дойде часа за тези процедури.

Благодаря,  akruks :)

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1141 -: Октомври 10, 2018, 05:34:34 pm »
 :) Здравейте!Надявам се някой да разгледа хорара ми и да отговори..Имам час за 16.10 за лазерна интервенция на очите,дали ще мине всичко наред??Знам че момента може би не е подходящ за подобни процедури,но е наложително.Благодаря на всеки писал,защото ми е много притеснено! :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1142 -: Октомври 11, 2018, 06:54:48 am »
Ще може ли някой да ми отговори? Благодаря  :58:
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1143 -: Октомври 17, 2018, 03:34:23 pm »
Много моля ,ако някой може да ми отговори..Имам проблем здравословен,работат е че в Бг само ти взимат парите и не ти обръщат внимаие.Ще намеря ли решение на проблема,лекар,който да ме оперира..касае се за зрениетоТе си те прехвърлят от един на деруг,всеки си прибира парички и накрая това което трябва всъщност не е направено?ще намеря ли някой,който да ми помогне-утре имам час отново при лекар..Дали щее успешно?
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1144 -: Октомври 17, 2018, 05:03:31 pm »
Много моля ,ако някой може да ми отговори..Имам проблем здравословен,работат е че в Бг само ти взимат парите и не ти обръщат внимаие.Ще намеря ли решение на проблема,лекар,който да ме оперира..касае се за зрениетоТе си те прехвърлят от един на деруг,всеки си прибира парички и накрая това което трябва всъщност не е направено?ще намеря ли някой,който да ми помогне-утре имам час отново при лекар..Дали щее успешно?
Стреличка и Тери са ти писали в другата тема,прочете ли?В този хорар, много уквадратена Луната, а тя е у6-ят ти дом.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1145 -: Октомври 17, 2018, 05:20:31 pm »
Не съм на ''Ти'' с астрологията,аз и затова питам..Какво ще рече това? :'( :'( :'(
Видях отговорите..Но всичко е толкова объркано и не попадам на точния лекар..Виждат че е за операция,а не предприемат нищо!Няма ли да намеря решение..Дано утре ми помогнат!
« Последна редакция: Октомври 17, 2018, 05:32:32 pm от mimss »
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1146 -: Октомври 17, 2018, 07:10:00 pm »
Не съм на ''Ти'' с астрологията,аз и затова питам..Какво ще рече това? :'( :'( :'(
Видях отговорите..Но всичко е толкова объркано и не попадам на точния лекар..Виждат че е за операция,а не предприемат нищо!Няма ли да намеря решение..Дано утре ми помогнат!
Не се тревожи.Ако не е наложително,изчакай Венера да стане директна.Слънцето 18* квадратира го затъмнението в лъв август месец.Обаче Венера е диспозитор и на Слънцето у1,и на Юпитер у8.
В хорара Луната във водолей показва твоята нервност,напрежение,водолей също управлява очите,както и овен.
Но ти си пускала хорар вече на тази тема.Първо за баща ти ,след това за теб.Пробвай в частна клиника,там също работят със здравна каса.Преди години на мама и казаха,че има тумор в окото и трябва да и го извадят(окото).След това я заведох в друга клиника и се оказа нещо съвсем различно.

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1147 -: Октомври 17, 2018, 09:22:47 pm »
Лошо е че е наложително, офталмолога настоява за лазер, от клиниката виждат проблема и защо така постъпват нямам отговор.. И баща ми е с проблем затова писах и него го мотаят... Дано намерим решение и попадне на правилния лекар! Мерси  :'(
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1148 -: Октомври 17, 2018, 10:23:13 pm »
Лошо е че е наложително, офталмолога настоява за лазер, от клиниката виждат проблема и защо така постъпват нямам отговор.. И баща ми е с проблем затова писах и него го мотаят... Дано намерим решение и попадне на правилния лекар! Мерси  :'(
Освен Марс в 1 ви дом в хорара ,има и Нептун.Меркурий у8 дом сход.тригон Нептун в 1 след 3*,което незная като три седмици ли,или 3 месеца.След 3 дни следи какво ще стане.По 7 дом са лекарите,а Слънце във везни е в падение сх.опозиция Уран.Едва ли ще си доволна от утрешната среща.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1149 -: Октомври 17, 2018, 10:52:16 pm »
Слънцето във Везни няма да направи опозиция с Уран, поне в рамките на знака, в който се намира в момента.
Лекарите специалисти са по 9 дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1150 -: Октомври 18, 2018, 07:13:04 am »
Слънцето във Везни няма да направи опозиция с Уран, поне в рамките на знака, в който се намира в момента.
Лекарите специалисти са по 9 дом.
Да,прав си Веско.Я колко специалисти са се наредили в 9-ят и дом.Дали пък някой по-млад,Меркуриев тип ,ще може да и помогне?
« Последна редакция: Октомври 18, 2018, 07:14:45 am от Сафо »

mimss

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 107
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1151 -: Октомври 18, 2018, 07:43:49 pm »
Благодаря на всички..Давам ОВ-Оставиха ме за наблюдение в рамките на 2-3 месеца..Ей ,това е българското здравеопазване!!!Незнам как на своя отговорност,оставят хора със съмнения за разкъсана ретина на места за наблюдение!Ако някой знае специалист в тая област,може да ми препоръча!В клиника Зора-софия вече бях!Благодаря на всеки! :58: :'( :'(
Човекът до теб, едно от малкото неща, които можеш да избираш, трябва да бъде повече. Да очаква повече от живота СИ и да прави повече за живота ВИ.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1152 -: Ноември 02, 2018, 08:46:35 am »
ретроградността на У6 показва връщане към старо състояние, в случая здравословно
Луната е извършила хармоничен аспект с У6, но опозиция със Слънце У12 в 12д- твоята психика, което показва, че не ти влияят добре беседите с психолога
в този случай не го посещавай, ако си толкова зле се консултирай с психиатър, който е лекар, учил е 6г обща медицина и после още толкова специализация, а не 4г психология в ПУ  :)
Здравей akruks,
Бих искала да ти дам обратна връзка по моя хорар. Психически съм по-добре. Бих искала да продължа да ходя, но похарчих много пари и не мога вече да си го позволя. Освен това при последното си посещение, от не внимание или не зная от какво, но психологът допусна грешка и аз видях сумата, която остави пациентът преди мен, а тя беше 2,5 пъти по-ниска от тази, която плащам аз. Разбирам, че на всеки може да поиска различна цена, но това не трябва да е видимо за другите.
Благодаря още веднъж за отговора!

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1153 -: Ноември 03, 2018, 11:45:15 am »
Здравейте,

Вчера сестра ми беше на лекар, тъй като има разширена вена сафена. Доктора препоръча лазерна аблация през Декември 2018г.
Сестра ми зададе въпросът: Подходящ ли е Декември месец 2018г за венозна операция-лазерна аблация.
Пускам карта, ако е възможно за коментари.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Хорари за здраве
« Отговор #1154 -: Ноември 04, 2018, 06:41:34 am »
Здравейте,

Вчера сестра ми беше на лекар, тъй като има разширена вена сафена. Доктора препоръча лазерна аблация през Декември 2018г.
Сестра ми зададе въпросът: Подходящ ли е Декември месец 2018г за венозна операция-лазерна аблация.
Пускам карта, ако е възможно за коментари.
Благодаря.
Малко сложено зададен е въпросът за мен,предвид това,че не съм мед.лице и трябваше да търся термина"аблация","сафена" и т.н.Сестра ти е представена от тронов Сатурн в неин 12 дом.Луната в 8 дом,дева вероятно показва несигурност относно здравни теми квадрат Меркурий у6-ят и дом,здравето.Вената е на крака високо,бедрото?Луната от 8 дом е сх.тригон Сатурн-ДА.Луната сх.секстил Слънце у8 дом-Да.На въпросът подходящ ли е декември месец,моят отговор е ДА.Дали резултатът ще бъде задоволителен,или според очакванията е друга тема.Меркурий в стрелец,двоен знак показва повече от една вена проблемна според мен.