Автор Тема: Венера  (Прочетена 168742 пъти)

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #495 -: Май 01, 2018, 12:37:41 pm »
Със сигурност не искам животинче/добитък :) за подарък /У6 - Сатурн в овен/.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #496 -: Май 01, 2018, 12:44:21 pm »


А Венерата ти стисната ли е?
Питам заради съвпада със Сатурн

Дават мъжките планети и знаци- разбира се, че моята Венера раздава, което е в ущърб с природата й. Сатурн я ограничи с времето да дава на всеки , даже и когато не е нужно.Стисната съм в посока чувства, естествено демонстрирани желанията и интересите, в интимно-еротичната сфера.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #497 -: Май 01, 2018, 12:47:50 pm »
Мечтая си за едно британско клепоухо коте. Но това е по-нататък, в необозримото бъдеще, като тръгне да измира сегашната популация. Те и тия са им трън в очите тука. А при други съседи се отглеждат кучкарници. Сега е на мода една дребна американска порода – бели с рижави петна, с много звънливи гласчета. Вдигат целия блок, лаят през нощта. Всъщност се оказа, че това е дребна порода ловни кучета, гончета. Кученце в апартамент вече не бих гледала, само в къща с двор или поляна наблизо.

Померан, много са сладки, като играчки са, ама това непрестанно джавкане не мога да го изтърпя. По принцип не обичам малки кучета, харесва ми да ги помачкам и да им се порадвам, но до там, големите породи са ми слабост.
Тия котета са големи сладури :) Има една гиганска порода котки, те ми харесват, не им помня името

Със сигурност не искам животинче/добитък :) за подарък /У6 - Сатурн в овен/.


На мен У6 ми е Слънце в Риби   :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #498 -: Май 01, 2018, 12:52:58 pm »
Померан, много са сладки, като играчки са, ама това непрестанно джавкане 
Съседите имат такова. Голяма истерия е. На няколко пъти ми е идвало да го удуша, образно казано. :012:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Венера
« Отговор #499 -: Май 01, 2018, 01:19:36 pm »
Аз получавам много и скъпи подаръци- Венера У5, опозиция с диспозитора Сатурн У7,8.
Но то е в знак на благодарност, че полагам грижи.
И на мен ми се ще да си живея безгрижен момински живот, но се налага да помагам с домашни, ходя на род срещи , гладя, чистя, пера и т.н на племенника.
Мога и без айфон, Гучи и т.н , но пък като са заможни родителите, а аз влагам лично  време и труд, изобщо не се чувствам гузна. Слугинажът  не е безплатен все пак.
Спрях да подарявам и раздавам, правя го само за малко хора, от които получавам същото отношение, бях щедра до глупост -подарявах основно на колежка нови скъпи дрехи, детето й носеше години наред марки, които не беше и чувала.
Сега предпочитам да го продам или дам за благотворителност, с друг акъл съм, помъдрях.
Редовно получавам цветя, то се подразбира от професията .
От мъжете в живота ми не бих казала, че са щедри с изключение на един- двама.


От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Венера
« Отговор #500 -: Май 01, 2018, 06:34:17 pm »
Родена съм в неделя и косата ми не е тежка и гъста.
Уран,косата ми е голяма само,с тънък косъм съм ,но е обемна някак си. :)Нито къдрава,нито права,все едно всеки път съм с различна прическа.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #501 -: Май 01, 2018, 06:39:36 pm »
И аз съм в неделя. Не съм плешива, ама косата ми е тънка, мека, от всякъде стърчат бебешки коси и при определена дължина, започва да цъфти, а обем никакъв няма, в последно време пада като обезумяла.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Венера
« Отговор #502 -: Май 01, 2018, 06:40:41 pm »
Моята приятелка има квадрат Венера/Сатурн,водолей телец,взаимна рецепция по управление и въобще не е стисната,дори напротив,прави много скъпи подаръци,което ми действа изключително притеснително.Подарява разни скъпи неща на хора,които не са и близки.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #503 -: Май 01, 2018, 06:45:15 pm »
Уран,косата ми е голяма само,с тънък косъм съм ,но е обемна някак си. :)Нито къдрава,нито права,все едно всеки път съм с различна прическа.
И моята е по лъвски бухнала/рошава. Само фризьор може да я оформи в нещо прилично.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #504 -: Май 01, 2018, 06:48:41 pm »
Синът ми е с Венера /в дева/ в квадрат със Сатурн /в близнаци/ и е стиснат.
Дразни ме това у него.
Венерката му е връх на тао със Сатурн и Плутон /2-8дом/. Не го влекат меркантилни девойки/кифли. :) Проявява прагматизъм в чувствата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Венера
« Отговор #505 -: Май 01, 2018, 06:53:58 pm »
Синът ми е с Венера /в дева/ в квадрат със Сатурн /в близнаци/ и е стиснат.
Дразни ме това у него.
Венерката му е връх на тао със Сатурн и Плутон /2-8дом/. Не го влекат меркантилни девойки/кифли. :) Проявява прагматизъм в чувствата.
а,моят има венера съвпад марс в 8ми,рак,та познай кво го влече

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #506 -: Май 01, 2018, 06:58:01 pm »
а,моят има венера съвпад марс в 8ми,рак,та познай кво го влече
Вълнува го чувствената страна на отношенията?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #507 -: Май 01, 2018, 07:02:48 pm »
Изключителна меркантилност и стиснатост наблюдавам при близнашка Венера в квадрат със Сатурн в Дева. Но там Венера е на 1 градус от Слънцето, невидима. Обаче не бих казала, че не получава подаръци. Но това е жена, която никому нищо няма да подари, дори ако има основателен повод, освен на децата си. И няма да те черпи дори едно кафе, пак с повод. Не защото се нуждае, просто такова е семейното възпитание, а дребнавостта е част от характера.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7337
Re: Венера
« Отговор #508 -: Май 01, 2018, 07:14:59 pm »
Ей,сега се замислих ,че снахите са по 11дом ,та той ми е в риби,нептун в 0*стрелец,Юпитер в скорпион....

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Венера
« Отговор #509 -: Май 01, 2018, 07:15:54 pm »
Да правиш много подаръци не значи да си щедър, исках да кажа по-рано ,но нямах време да обясня мисълта си -много често комплекси-купуват си обекта ,а когато свърши песента-знаете ..2-користни цели купуване на собствена стойност и значимост -това често е щедростта в кавички по Сатурн/ Венера и не само, но трябва да се види и позицията на др. светила относно усещането за лична стойност. Та да на 100 пр. тези, от които имам най-много дарове не са най-щедрите .Кутията на пандора и троянският кон са дарове  :012: