Автор Тема: Венера  (Прочетена 165279 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #555 -: Януари 19, 2019, 11:30:27 am »
А няма, отиди на сауна, заспи и може да станеш Наоми Кембъл, пък и тя може да я удари хормона от климакса и да наедрее  :012: И аз приличам на Бионсе, но в бутчето -имам здрав конски стрелешки бут, но малко стъпало и глезен, все пак и Сатурн в 1ви се е намесил и ми е дал по-тънка костна структура, но Стрелеца е накомпенсирал всичко  :012: Аз съм сбор от идеалната жена, нали все правят микс-устни на Джоли ,нос на незнам си кой, е аз съм с г ъз карандашиянка, бутче Бионсе и пр хубавини  :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Венера
« Отговор #556 -: Януари 19, 2019, 12:05:52 pm »
Яка ще си ти, така звучиш, особено за рисуване натюр на леопардова кожа пред камината.  :012:
Венера/Уран са ми в Стрелец, там е и Сатурн, но Юпитер е в Риби- оттам е дебелото стъпало, подпухнал глезен според мен. За дланите, ами имам тънки китки, но лапа, земна ръка. Меркурий е във Водолей, точен секстил Венера, Стрелец. Ако имам мъжко чадо, ще е много як пич.  :012:
Мама е с Юпитер в риби.Единственото слабо нещо е стъпалото и глезенът и :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #557 -: Януари 19, 2019, 12:10:40 pm »
Мама е с Юпитер в риби.Единственото слабо нещо е стъпалото и глезенът и :012:
Най-гадното е че с възрастта носът расте неимоверно както и стъпалото а на ръст се смаляваш :012: Та ако си имал нещо слабо и то заминава ааа умът умът той отслабва  :D

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #558 -: Януари 19, 2019, 12:13:02 pm »
Мама е с Юпитер в риби.Единственото слабо нещо е стъпалото и глезенът и :012:

При мен е в 11-ти дом и диспозитор на упр. 1-ви( който е съвпад с Уран). Сигурно има значение, няма как да няма.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 12:37:08 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7270
Re: Венера
« Отговор #559 -: Януари 19, 2019, 12:14:42 pm »
Най-гадното е че с възрастта носът расте неимоверно както и стъпалото а на ръст се смаляваш :012: Та ако си имал нещо слабо и то заминава ааа умът умът той отслабва  :D
Това за носът е вярно,сигурно и за другите неща.Бях с много фин нос,сега е слаб и дълъг някакси. :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #560 -: Януари 19, 2019, 12:18:40 pm »
Това за носът е вярно,сигурно и за другите неща.Бях с много фин нос,сега е слаб и дълъг някакси. :012:

Уф, да не започвам с историята за моя орлов нос, който беше прекрасен, леко по-широк, хубав нос преди пубертетът да ме налази. Имам пластична операция. И въпреки това с годините лицето хлътва и затова носът изглежда по-голям.
« Последна редакция: Януари 24, 2019, 05:17:02 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #561 -: Януари 19, 2019, 12:21:38 pm »
Аз съм обратно с нос камба, но все пак АЦ ми е скорпион .За съжаление и с ужас наблюдавах превъплащенията от младостта към старостта в носовете на дядо ми и баща ми и как станаха просто огромни камби, а двамата на младини -невероятни красавци с хубави носове.. Моят също ескалирa с времето и искам да съм дълговечна ,но тогава бих била с оогромна камба  ;D Но вярно бял кахър е може и да го поотрежа след време ако съм жива и ме дразни

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #562 -: Януари 19, 2019, 12:34:38 pm »
Аз съм обратно с нос камба, но все пак АЦ ми е скорпион .За съжаление и с ужас наблюдавах превъплащенията от младостта към старостта в носовете на дядо ми и баща ми и как станаха просто огромни камби, а двамата на младини -невероятни красавци с хубави носове.. Моят също ескалирa с времето и искам да съм дълговечна ,но тогава бих била с оогромна камба  ;D Но вярно бял кахър е може и да го поотрежа след време ако съм жива и ме дразни

Ребека, а къде е Марс + аспекти?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #563 -: Януари 19, 2019, 01:57:25 pm »
Марс Овен съвпад Венера астрото отчита опозе Плутон Скорпион в начални градуси но не знам да го смятам ли май не го смятам  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #564 -: Януари 19, 2019, 02:19:27 pm »
Марс Овен съвпад Венера астрото отчита опозе Плутон Скорпион в начални градуси но не знам да го смятам ли май не го смятам  :012:

Може и да се отчита, в 6-ти дом едва ли е за пренебрегване, внимание  за възможен инсулт. Поне така прочетох. Аз се обърквам с транссатурановите и не ги гледам много. За чип нос или по-широк в основата е по-вероятно от съвпад с Венера, а също е важен и градусът. Термата. При мен Марс също е в Овен, но съвпад Раху, терма на Меркурий.
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 05:32:36 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #565 -: Януари 20, 2019, 12:53:20 pm »
Маймунка, според мен Пипи Дългото Чорапче е със стил Лъв -Скорпион. Има наблюдение .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #566 -: Януари 20, 2019, 01:02:26 pm »
Стилът на обличане много често отразява чувствителна точка от картата, освен изброените Венера, АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #567 -: Януари 20, 2019, 01:27:30 pm »
Благодаря, Рени! Има логика с тази червена коса, ексцентрично поведение и визия, с различни дължини чорапи.  Но дали, не е Водолей-Овен -Стрелец? Има по мъжкарански стил, побойничка и голямо въображение. "Пипи е необикновено силно момиче, богато и с талант да разправя врели-некипели, макар че никога не лъже със зла умисъл."    :012:

А, дали не е по-точно акцент Огън-Земя. Естествено, че огненото ще преобладава към 70%, но в дрехите й виждам и доста земни тонове. Но, да водата, воден акцент, силно въображение, може би?
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 01:57:35 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #568 -: Януари 20, 2019, 02:03:10 pm »
Стилът на обличане много често отразява чувствителна точка от картата, освен изброените Венера, АСЦ.

Рени, ще може ли някакъв пример, за да съм сигурна че разбирам правилно? ПФ ли имаш впредвид?
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #569 -: Януари 20, 2019, 02:55:41 pm »
Асцендента и е в стрелец на Пипи -има кон на верандата, може Марс в първи, Венера в овен ,Нептун в 12 близо до първи.И аз чаках всеки петък да стане събота, за да ми купят уж кон от някакъв пазар и да го гледам на терасата .Така преживях няколко години  :012: все пак Стрелец ми е в първи. Говорех нарочно на ти на госпожите ,защото ме принуждаваха да говоря но вие ,наказваха ме и пишеха забележки. Затова излизах от час да се разходя навън ,когато пожелая и те продължаваха да ме наказват  :D