Автор Тема: Венера  (Прочетена 164921 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #570 -: Януари 20, 2019, 03:51:11 pm »
Много исках маймунка. И летяща катерица. И прасенце, май.  :012: Венера Стрелец, Марс Овен. Мен не ме наказваха, винаги се измъквах и учителките много ме харесваха.  ;D Биех момчета, ама мъжката  :012: и ги заключвах в гардеробите в коридора и всякакви идиотщини, много са белите. Любимо занимание ми беше да се катеря по дърветата нависоко и имах два вида прашки- една голяма и една по малка, в двата джоба на шортите и целех лелките, които минават по улицата с джанки.  :D Обърках се, имах пълни джобове с джанки.  :012:

Луната не е ли също много важна при стилът?
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 04:09:52 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Венера
« Отговор #571 -: Януари 20, 2019, 04:12:43 pm »
Прашка имах ,тръбичка с фунийки с топлийки, ножчета за морски шах в земята, лък за стреляне със стрели от пръчки, всичко съм имала с Марс/Венера в Овен, само дето замерях хората с доста по-лоши неща от джанки, но за съдържанието на някой кофи ме е срам да кажа  :-X ;D И да, бухах момчетата, защото бях добро боксьорче, а те плачеха с крокодилски сълзи  ;D Явно доста лоша карма натрупах за бъдещата инкарнация -ще има да тегля  :012:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #572 -: Януари 20, 2019, 04:16:59 pm »
Прашка имах ,тръбичка с фунийки с топлийки, ножчета за морски шах в земята, лък за стреляне със стрели от пръчки, всичко съм имала с Марс/Венера в Овен, само дето замерях хората с доста по-лоши неща от джанки, но за съдържанието на някой кофи ме е срам да кажа  :-X ;D И да, бухах момчетата, защото бях добро боксьорче, а те плачеха с крокодилски сълзи  ;D Явно доста лоша карма натрупах за бъдещата инкарнация -ще има да тегля  :012:

Дааа, тръбички с фунийки, и аз имах и все по гъзо се целех.   :012: Липсва ми детството.  :97:
« Последна редакция: Януари 20, 2019, 04:20:07 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Венера
« Отговор #573 -: Януари 20, 2019, 04:18:38 pm »
Луната не е ли също много важна при стилът?[quote author=maimunka365  Важна е ,при Луна в Телец е наложително по-фристайл, по-широчка, рахат линията на дрехите . :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Венера
« Отговор #574 -: Януари 20, 2019, 05:03:05 pm »
Най-точен аспект в натала ми е Венера/Нептун квадрат.При ингреса на Венера в стрелец(съвпад нат.Нептун,квадрат нат.Венера)се случиха венерини събития,не кой знае какво де,комуникации тайни.Да очаквам ли приключване при съвпада по транзит на двете?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #575 -: Януари 20, 2019, 06:30:45 pm »
Рени, ще може ли някакъв пример, за да съм сигурна че разбирам правилно? ПФ ли имаш впредвид?

Маймунка, имам предвид специфично разположение на планета/и,аспект, които дърпат фокуса към себе си.
Например, у1 в заточение или на трон, но в аспект със Сатурн, Венера есенциално силна, но в 6-ти дом квадрат Марс, стелиум в Овен, но Марс в Рак съвпад Луна в 12-ти дом. Венера на АСЦ може да придаде очарованието на архетипа  Везни и това ще рефлектира върху стила, маниера на обличане. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #576 -: Януари 20, 2019, 06:33:09 pm »
Луната не е ли също много важна при стилът?[quote author=maimunka365  Важна е ,при Луна в Телец е наложително по-фристайл, по-широчка, рахат линията на дрехите . :012:

Също е важна защото показва с кой стил на живот ни е най-удобно, което може да е аналог на това и в какво,  с кое облекло се чувстваме удобно.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #577 -: Януари 20, 2019, 06:36:47 pm »
Венера, Луна в Лъв и Скорпион не се чувстват добре. Лъв няма изразено чувство за естетика и вкус, както и Скорпион и като ги събереш се получава един бит пазар, както и комбинацията Риби + Водолей, Везни + Стрелец, Близнаци + Овен. Тук спасява само Сатурн и Телец. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #578 -: Януари 20, 2019, 11:10:54 pm »
Луната не е ли също много важна при стилът?[quote author=maimunka365  Важна е ,при Луна в Телец е наложително по-фристайл, по-широчка, рахат линията на дрехите . :012:

Брат ми е с Луна в Телец, Асц Рак. Беше рахитен като дете, супер кльощав и висок. Сега е 193см, картата е нощна, Луната е в 11-ти дом, Венера във 2-ри, Лъв, но опозиция Юпитер. Хвана се в пубертетът и направи яко мускули, че беше много кекав. Луната му е опозиция със Сатурн и има гръбначни изкрививания, но със спорт малко ги позаглади.
« Последна редакция: Януари 24, 2019, 05:05:47 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Венера
« Отговор #579 -: Януари 24, 2019, 03:12:58 pm »
Венера, Луна в Лъв и Скорпион не се чувстват добре. Лъв няма изразено чувство за естетика и вкус, както и Скорпион и като ги събереш се получава един бит пазар, както и комбинацията Риби + Водолей, Везни + Стрелец, Близнаци + Овен. Тук спасява само Сатурн и Телец. :)

Рени, защо Венера в Скорпион да се облича зле, имам други впечатления. Или тук имаш впредвид комбинация, въпреки че имам пример за добър вкус Луна в Скорпион 5-ти дом, Венера в Скорпион, 5-ти дом. Сатурн в Лъв, Марс в Лъв. Венера в 5-ти се чувтсва добре.
« Последна редакция: Януари 24, 2019, 03:18:07 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Венера
« Отговор #580 -: Януари 24, 2019, 04:35:59 pm »
Чета ви и ми става все по- интересно ... аз имам луна, сатурн и венера в телец. Според вашите писания трябва да съм мн. вкусово облечена , но аз не се виждам така. Въпреки, че няколко пъти са ми казвали, че се обличам добре и правя впечетление с това, но рядко пъти. Но пък аз съм сигурна в друго, навярно това е от тези телешките ми планети ... Умея да създавам "красота" занимавам се  с декорации, украси на заведения, хотели, банки, сватби, декори за фото студия, но само като хоби в свободното време, не професионално, въпреки, че и 2д ми е везни. Та много се харесват творенията ми. А пък АЦ ми е Дева, което не се връзва с красота  и стил
« Последна редакция: Януари 24, 2019, 04:43:46 pm от valski »

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Венера
« Отговор #581 -: Януари 24, 2019, 04:41:10 pm »
Също е важна защото показва с кой стил на живот ни е най-удобно, което може да е аналог на това и в какво,  с кое облекло се чувстваме удобно.

Аз пък моята Луна в Телец ... съм си купувала не веднъж обувки, които ми стягат, но мн. ми харесвам и търпя ... Венерата в Телец явно надделява

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #582 -: Януари 24, 2019, 07:01:02 pm »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #583 -: Януари 24, 2019, 08:49:02 pm »
. А пък АЦ ми е Дева, което не се връзва с красота  и стил

Дева е знакът на изяществото, на малките детайли, излъчва финес.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #584 -: Януари 24, 2019, 08:53:48 pm »
Маймунка, комбинация. Венера и нейният статус винаги ще показва кое ни харесва. Много често нативи с Луна в твърд аспект се обличат по начин, който не коренсподира с вкуса на Венера и не отразява личния стил. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“