Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 284357 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2040 -: Март 07, 2024, 09:01:45 pm »
Благодаря ти, Сафо!

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 75
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2041 -: Март 09, 2024, 02:07:12 pm »
romantica, при мен Сатурн също е най-високо в картата, но откъм 9-и дом, заключен и в падение. Първият път съм била 2-ри клас - смених училище и се наложи да стана смостоятелна, беше голям стрес. Вторият транзит през 1-ви ме обърна с хастара навън. Въпреки, че направи тригон със себе си, срина ме /1 дом скорпион/ за да се изправя. Взех решение, което промени живота ми. Отне ми години да осъзная, че е било правилното или по-скоро да го приема и се смиря. Много ми взе и много ми даде, в последствие. Като застана на К2 срещу Слънцето, стана тихо. Разбира се, имаше и други "подкрепящи" транзити - тр.Уран в/у Юпитер, тр.Юпитер в/у Сатурн, тр.Плутон от Козирог квадрат Юпитер, опозе Сатурн. Честно казано, не мога да изолирам действието само на Сатурн, защото тогава всички решиха вкупом да ме навестят. Знам само, че не съм същата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2042 -: Март 10, 2024, 10:24:54 pm »
Романтика, Сатурн свива или намалява изявите на планетите и сферите, които активира. Може да се съобразиш с това в периода и да намалиш обичайното си темпо, инициативи, маниер на изразяване, започване на нещата. Виж кои натални сфери управлява Сатурн и доколко си разбрала как да ти се случват нещата по тях, така че техните дела да не рефлектират върху здравния ти статус и ка1ество на живот. Сатурн е студен намири си какво или кой да те топлят. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“