Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 280621 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Синастрии
« Отговор #1440 -: Август 28, 2018, 08:03:22 pm »
нали не контактувате ,откъде знаеш че не говори много, умственият поток ли му следиш  ;D

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Синастрии
« Отговор #1441 -: Август 28, 2018, 08:16:57 pm »
Кво мислите по тоя случай  :) Ясно, че слагам тигана приди рибата, ама  :012:

защо ровиш като те интересува играта, а не крайния резултат
или какво всъщност те интересува - дали ще се получи и какво ще излезе
ако си решила да го изживееш на приказки и скрито - може, ама е хубаво да си го изясниш за себе си
иначе - к'вот тако'а, скачаш, предпазната жилетка няма да свърши работа и още сто карти да разгледаме

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Синастрии
« Отговор #1442 -: Август 28, 2018, 08:43:55 pm »
На мен синастрията много ми допада заради опозициите, действат супер възпламеняващо, макар и да си носят съответните проблеми.
Всяка жена според мен е наясно има ли шанс или не в момента, в който погледите се срещнат. Интересът или незаинтересоваността няма как да бъдат скрити.
Вече ако има спонсорство, изнудване и разни други отношения с цел, нещата могат да се развият всякак.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1443 -: Август 28, 2018, 10:06:25 pm »
защо ровиш като те интересува играта, а не крайния резултат
или какво всъщност те интересува - дали ще се получи и какво ще излезе
ако си решила да го изживееш на приказки и скрито - може, ама е хубаво да си го изясниш за себе си
иначе - к'вот тако'а, скачаш, предпазната жилетка няма да свърши работа и още сто карти да разгледаме

Всъщност, пуснах картите, за по-обективно мнението от моето

А колкото до крайният резултат, не ме интересува дотолкова, че дори да има риск да бъда наранена мога да рискувам, а и то няма начало все още, че да мисля края.
Физически контакт ще има, въпрос на време. Днес  го засякох на излизане от вкъщи, в този момент знаех, че ще бъда с него, интуитивно усещане без логично обяснение. Ще се случи тогава, когато му дойде времето, приблизително предполагам кога.



abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Синастрии
« Отговор #1444 -: Август 28, 2018, 10:17:57 pm »
Всъщност, пуснах картите, за по-обективно мнението от моето


да, де
на фона на споделеното що ти е обективно мнение

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Синастрии
« Отговор #1445 -: Август 28, 2018, 10:27:01 pm »
Abroad, що се заяждаш - секс и любов трябва да има, останалото са само мунданни аспекти
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1446 -: Август 28, 2018, 10:30:35 pm »
да, де
на фона на споделеното що ти е обективно мнение

Добре е за мен и странично мнение да има, взимам го предвид,  въпреки, че най-често правя каквото си знам. Под влияние на емоции ми липсва обективност и може да съм в заблуда, случаят мисля, че не е такъв, но все пак

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1447 -: Август 28, 2018, 10:31:44 pm »
Ако успеете да се запознаете и опознаете, защо пък не. Синастрията я остави за по-нататък.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1448 -: Август 28, 2018, 10:32:05 pm »
Abroad, що се заяждаш - секс и любов трябва да има, останалото са само мунданни аспекти

Не се заяжда  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Синастрии
« Отговор #1449 -: Август 29, 2018, 08:58:14 am »
Да допълня: имате еднакви лунни фази в натала и опозиците на двете светила се допълват от двоен секстил слънце луна. Също ти си марсова (луна в скорпион и асцендент и лични планети в овен) той е венера, щото луата е в телец и стелиум във везни.

Опозицияти на овнешките ти планети с неговият стелиум във везни става на тао квадратура от транзитния плутон, което може да доведе до връзка, но може и да скапе нещата още в зародиш, зависи кой как откликва на плутон.

Единственото, което ме смущава е липсата на аспекти между венерите и марсовете, освен един знаков тригон. Марс и венера са и естествените управители на остта асцендент десцедент и поне моят опит сочи, че липсата им води до невъзможност да се консумират отношенията, независимо от силата на емоциите.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1450 -: Август 29, 2018, 09:40:08 am »
В повечето ми синастрии, Марс по-скоро е нужно да има допир с Луната ми, не с Венера/Марс, тук тоя знаков квадрат не знам дали да го отчитам. Знаковаят тригот мисля, че е достатъчен за хармоиния, между марсовете. Липсата на Сатурнови аспекти е по-притеснителна.
В интерес на истината моите притеснения са свързани с мен, факт, че не мога да зъдържа мъж, причината вероятно е, че не се нуждая от много време да опознавам някой, аз знам от мига в който видя някой, независимо далии за приятелство или любов, рядко си меня мнението от първоначалното, но повечето хора не са така, нуждаят се от време и тук се разминаваме. Знам Аброуд защо ми се кара, но трябва да се науча на друго, а не знам как, най-лесно ми е да прищпоря нещата, но това ще доведе само до секс, по-важно ми е как направя така, че да има стабилна основа.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3343
Re: Синастрии
« Отговор #1451 -: Август 29, 2018, 10:01:22 am »
Номерът да се получи стабилна основа е да има гладка комуникация и синхрон кой от двамата кога да е пасивен и кога активен.

Ама овчите венери не са по пасивността, а и заради знака им липсва усет кога, как и колко.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1452 -: Август 29, 2018, 11:26:39 am »
Номерът да се получи стабилна основа е да има гладка комуникация и синхрон кой от двамата кога да е пасивен и кога активен.

Ама овчите венери не са по пасивността, а и заради знака им липсва усет кога, как и колко.

Именно нямам усет, границите се размиват, липсва ми и търпение. Не се нуждая от време за опознаване и сближаване, но това не значи, че дрругия няма нужда от него. От друга страна Луната също прави проблем, с интензитета на емоциите. Мога да проявя търпение единствено, докато нещо не се случи, след това търпението моментално се изпарява и в случая ми се ще да опитам друг вариант, защото първия в който скачам с главата напред определено не работи за мен. По принцип съм дръпната и дистанцирана, но срещна ли човек, който реша, че ще допусна, минавам в другата крайност, дистанция вече няма.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Синастрии
« Отговор #1453 -: Август 29, 2018, 01:07:54 pm »
Именно нямам усет, границите се размиват, липсва ми и търпение. Не се нуждая от време за опознаване и сближаване, но това не значи, че дрругия няма нужда от него. От друга страна Луната също прави проблем, с интензитета на емоциите. Мога да проявя търпение единствено, докато нещо не се случи, след това търпението моментално се изпарява и в случая ми се ще да опитам друг вариант, защото първия в който скачам с главата напред определено не работи за мен. По принцип съм дръпната и дистанцирана, но срещна ли човек, който реша, че ще допусна, минавам в другата крайност, дистанция вече няма.
Satin,
И аз бях като теб в първата си сериозна връзка, ако може така да се нарече. Експанзивна, огнена, емоционална, но и той ме предизвикваше и вбесяваше.Но, сега когато се върнах назад, видях че датата в която съм се разделила с бившият си дългогодишен приятел прогресивното ми Слънце ми е било в последните градуси на Овен. И когато е навлязло в Телец, забелязах че станах много по-смирена, спокойна и не бързах за никъде. Разбира се Луната във водолей ме прави много студена и дистанцирана винаги, както го описваш при себе си: дръпната и дистанцирана (съжалявам, но не мога все още да открия твоята карта и планети, за което се извинявам че не знам коя планета в кой знак и дом ти се намира) А когато съм се запознала със съпругът си, една година след това пр. Венера е била в съвпад с нат. Слънце. Но и тогава той ми сподели че първите няколко месеца съм била доста дръпната. Според мен от много голямо значение има и човекът отсреща. Съпругът ми е изключително спокойна натура-поне на външен вид, и това мен много ме успокоява и малко по малко, нещата стават много по-спокойни, той ме научи на търпение. И аз съм на мнението на Terry, че е нужна гладка и стабилна комуникация, защото това остава във времето. Всичко друго малко по малко изчезва.
Извинявам се, ако съм се включила неподготвена.Но ми се искаше да споделя.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1454 -: Август 29, 2018, 04:11:58 pm »
Кво мислите по тоя случай  :)

Този мъж на инстинктивно, сексуално ниво, като енергийно присъствие, може неустоимо да те привлича. Като силен магнит. До степен на обсебеност. Същото важи и за него имате огледален аспект Плутон - Венера.
За теб той може да бъде своебразен катализатор, динамо за твоята лична енергия и ум. Творчески генератор. Чрез неговите очи, отношение, поведение да можеш да се видиш като в огледало. Да се прецениш колко струваш. Къде нещо недооглеждаш, недоразбираш. Ти имаш нужда от дълбоки, драматични и силни изпепеляващи страсти в партньорските и интимните си връзки. От доминиращ партньор. С него в голяма степен ще се чувстваш доминирана, водена, наставлявана. По-рафинирана, мека и нежна, женствена. Ще се чува неговата дума. Въпреки че Слънцето му попада знаково в твоя седми дом, по домофикация е в шести. При него знаково твоето е в шести. Вашата евентуална връзка, за теб по-скоро ще е източник на предизвикателства, трудности, препятствия, промяна в средата. Вероятно ще те вади от зоната ти на комфорт. Може да те обърне с хастара наопаки това партньорство. Възможно е да се натъкваш на пречки, наставнически несъобразителен с твоите нужди тон, емоционална хладина, ревност, подозрителнителност, мнителност и  този мъж да ти налага ограничения. Няма да ви и скучно, но едва ли ще е по мед, масло и мляко.