Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 282684 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Синастрии
« Отговор #1515 -: Декември 03, 2018, 10:12:48 pm »
Уран у8 дом на баща ти е в 1ят му дом,Луна съвпад Нептун в скорпион,това са все предпоставки за това човек сам да си причини смъртта.
Сафо,
Благодаря за хубавия коментар. Не знаех, че тези аспекти така се отеазяват.
Иначе видях, че в синастрията между мен и мъжът ми има аспект Хирон тригон Венера и Хирон секстил Марс, но ще ти кажа, след 20тина,години :D , дали това действа.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1516 -: Декември 04, 2018, 07:11:32 am »
По-скоро синастричен Хирон в аспект с планета, може да е индикация за това, в какъв аспект партньора ще те провокира да отвориш нова глава. В такъв смисъл този човек като партньорска връзка, би трябвало да играе и има по-голяма, съществена роля в живота.

В този ред на мисли в пепеляшкините истории има нещо вярно като основна идея, защото от позицията на Пепеляшка, която е била в ролята на обслужващ персонал, се превръщаш в Принцеса.
« Последна редакция: Декември 04, 2018, 07:25:00 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Синастрии
« Отговор #1517 -: Декември 04, 2018, 07:55:18 am »
По-скоро синастричен Хирон в аспект с планета, може да е индикация за това, в какъв аспект партньора ще те провокира да отвориш нова глава. В такъв смисъл този човек като партньорска връзка, би трябвало да играе и има по-голяма, съществена роля в живота.

В този ред на мисли в пепеляшкините истории има нещо вярно като основна идея, защото от позицията на Пепеляшка, която е била в ролята на обслужващ персонал, се превръщаш в Принцеса.
Благодаря Стар!Ако съм те разбрала правилно,то моят Хирон в точна опозиция с Луната на мъжа ми,която е упр.на 8ят му дом,ще провокира нещо по тези му теми?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1518 -: Декември 04, 2018, 08:30:39 am »
Да, по символиката на Луната, по естеството на нейния знак и домова позиция. Синастрично в тази връзка гледаш и твоите Сатурн и Уран какво отношение имат спрямо неговата карта. Изводът е с отправна точка астрономичното положение на Хирон - между  Сатурн и Уран.
Кирил Стойчев има една статия за четирите лица на Хирон в неговия сайт, в която отчита факта, че това не винаги е така и че има периоди, когато неговото местоположение е между две други планети. Съответно символиката свързана с него се променя.
« Последна редакция: Декември 04, 2018, 10:39:08 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Синастрии
« Отговор #1519 -: Декември 04, 2018, 02:19:29 pm »
Благодаря Стар!

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1520 -: Декември 13, 2018, 03:53:40 pm »
Здравейте, моля да ми кажете нещо за тази синастрия, аз съм външният кръг. От както видях този мъж не спирам да мисля за него. Търся на какво се дължи това. И той не е безразличен, но като цяло двамата се въздържаме. Измъчвам се някак така, до кога ще продължи това? Има страхотно привличане, чак искри прехвърчат в погледите ни. Някакъв копнеж. Той ме е гледал отдавна преди аз да го забележа. Моята Венера е в 12-ия му дом със Сатурна ми. Аз в натална си имам съвпад Венера-Сатурн и съм си сдържана, но и в синастрия та имаме почти съвпад пак на Венерата ми с неговия Сатурн, близо да АС-та му. Той има съвпад на Сатурн с Марс и той сякаш е такъв. И забравих да ви кажа, че външно много си приличахме, по държане и по говор също. Сякаш сме близнаци, много странно и той го вижда това. Моля ви търся отговор, че се измъчих🍀

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Синастрии
« Отговор #1521 -: Декември 13, 2018, 09:01:59 pm »
Здравейте, моля да ми кажете нещо за тази синастрия, аз съм външният кръг. От както видях този мъж не спирам да мисля за него. Търся на какво се дължи това. И той не е безразличен, но като цяло двамата се въздържаме. Измъчвам се някак така, до кога ще продължи това? Има страхотно привличане, чак искри прехвърчат в погледите ни. Някакъв копнеж. Той ме е гледал отдавна преди аз да го забележа. Моята Венера е в 12-ия му дом със Сатурна ми. Аз в натална си имам съвпад Венера-Сатурн и съм си сдържана, но и в синастрия та имаме почти съвпад пак на Венерата ми с неговия Сатурн, близо да АС-та му. Той има съвпад на Сатурн с Марс и той сякаш е такъв. И забравих да ви кажа, че външно много си приличахме, по държане и по говор също. Сякаш сме близнаци, много странно и той го вижда това. Моля ви търся отговор, че се измъчих🍀
Здравей,искри прехвърчат според мен защото управителя на твоя 8дом Сатурн от лъв е в тригон с негова Венера и Марс у8 ят му дом.Твоята Венера е антисия с негов Марс.Възлите също са намесени,твоят СВ съвпад с негов Плутон,неговият СВ съвпад с твоя Меркурий.Слънцата са в несъвместими стихии,но пък като комуникация сте добре.
Мъжът е с к7 в риби и Юпитер у7 дом в 11ят му дом.Твоят Юпитер е в 11дом.Той има Луна в козирог в аспект със Сатурн,твоята Луна е в сатурнов знак(водолей) .Ти си с к7 водолей и Луна в 7дом декада на Меркурий-той е ац.дева.Твоята Луна е точен секстил с негов Нептун у7.

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1522 -: Декември 14, 2018, 01:44:59 pm »
Благодаря, всички тези данни за привличане ли говорят?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1523 -: Декември 14, 2018, 02:05:06 pm »
Скарлет, още миналата година месец ноември уК5 Юпитер, когато е влязъл в Скорпион е направил секстил с Венера,  новия си цикъл Слънце-Юпитер е започнал с тригон към наталния Юпитер, който е добре поставен, след това месец февруари е направил тригон с Марс, съвпад с Уран, втори у 7 и накрая месец юли е бил стационарен пак с тригон върху Марс. Трябва да се проследи прогресивната карта и да се види периода, както и картата, когато е пламнала тръпката. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1524 -: Декември 14, 2018, 02:17:11 pm »
И забравих да попитам, от неговата страна дали има такова силно привличане, като от моята?

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1525 -: Декември 14, 2018, 02:28:31 pm »
Скарлет, още миналата година месец ноември уК5 Юпитер, когато е влязъл в Скорпион е направил секстил с Венера,  новия си цикъл Слънце-Юпитер е започнал с тригон към наталния Юпитер, който е добре поставен, след това месец февруари е направил тригон с Марс, съвпад с Уран, втори у 7 и накрая месец юли е бил стационарен пак с тригон върху Марс. Трябва да се проследи прогресивната карта и да се види периода, както и картата, когато е пламнала тръпката. :)
На 6.11. 2016 погледите ни се засякоха. Той ми каза, че от преди това ме е виждал, но аз не съм му обърнала внимание. А иначе тази година около 30 юни, началото на юли ме заговори за първи път. Много искам да разбера, дали ще има продължение това нещо, защото подобна история се повтаря в рода ми и си мисля, че е доста кармично.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Синастрии
« Отговор #1526 -: Декември 15, 2018, 11:21:17 am »
Скарлет, заговорил ти е на кулминацията на цикъла Венера- Марс, на Пълнолуние- нещо е трябвало да се осъществи, ако има предусловие и започнало, в противен случай, не предполага развитие. Това е предположение, ако не си спомняш деня на срещата ви. Но нека да разгледаме и прогресивните карти и на двама ви.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1527 -: Декември 15, 2018, 11:42:00 am »
Рени, много благодаря. Нямам си на представа от тези карти прогресивните, какво да гледам. С общи приятели за първи път излязох е на 14.09. 18г.На 2.10 и на 6.10 излязохме сами. Кога е било пълнолуние, това ли да търся?

skarlet

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Синастрии
« Отговор #1528 -: Декември 15, 2018, 11:58:32 am »
Последно се засякохме сега на 6.12. Само си хвърлихме по една усмивка, защото аз преди това, малко го отрязах, нали имам съвпад наВенера със Сатурн и не обичам прибързано неща 😄

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1529 -: Декември 29, 2018, 04:27:10 pm »
Здравейте,часът на мъжа не е точен,но искам да попитам за аспектите на плутоните на двамата с венера на другия , освен това ми е интересно как се отразява негово слънце  съвпад неин ЮЛВ.
Налице е съвпад венера-Плутон и опозиция между двете планети, кармични аспекти са това, като при съвпада желанието да са заедно е неустоимо
ЮЛВ е малефик, в нейно присъствие няма да блести силно, ще е възпрепятстван да изявява потенциала си като личност