Автор Тема: Синастрии  (Прочетена 277549 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1425 -: Юли 23, 2018, 06:39:54 pm »
И по тази шарена картинка очакваш някой да ти каже дали "има смисъл"?
По-добре пусни хорарен въпрос, там ще са по-ясни нещата и може да се отговори с повече конкретика.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #1426 -: Юли 23, 2018, 08:23:24 pm »
Не става ясно каква е тази връзка - женени ли сте, живеете заедно, гаджета сте, мъчите сте да сте гаджета?

За мен отговорът е не. Вижда се на пръв поглед от линиите - няма много сини. Няма аспекти слънце луна, различни лунни фази и различни аспекти слънце луна в наталите, слънцата и на двамата в 6ти дом на партньора, венера и марс в двоен напрегнат аспект, меркурий почти не е аспектиран, както и двете луни и това, че попадат в ъглови домове в картата на другия няма как да спаси положението.

Неговата опоцизия меркурий сатурн ти е "ковнала" нодалната ос и сега при възврата на нодалната ос явно се е активирал аспекта.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

SILVESTA

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 12
Re: Синастрии
« Отговор #1427 -: Юли 23, 2018, 11:36:03 pm »
Благодаря Lilla,Terry..., ясно е че се мъчим!Ще направя опит с хорарен въпрос!
Не ходи по чужди стъпки, няма да оставиш следа...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #1428 -: Юли 24, 2018, 09:37:38 am »
Хората с квадратури на светилата ги теглят мъчителните отношения, особено когато в аспекта е и Нептун. Имам същия, малко по-точен орбис. Но при теб засяга ъглови домове и е въпрос на усещането ти за идентичност.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1429 -: Август 28, 2018, 05:27:02 pm »
Кво мислите по тоя случай  :) Ясно, че слагам тигана приди рибата, ама  :012:
Това е онзи с лошата репутация, но не ме интересува. Явно съм се влюбила, но понеже напоследък имам навика да потискам всякакви чувства, въобще не съм разбрала, че е така качествено. Няколко месеца го нямаше, беше заминал на някъде, хич не се и сещах за него. Аз цяло лято ходих, като призрак, с никой не ми се говореше, енергия нулева, исках да се скрия някъде на тъмно и никой да не ме закача за нищо, естествено, че не е заради него. И като видя някой нещо да прави с желание, се чудя от къде имат енергия тия хора, аз не мога да стана от дивана без усилие  :012: Та по същество, днес го видях, все едно някой ме влючи на зарядно, имам енергия за всичко. Та какъвто ще да е, ще бъда с него, как точно - още не съм решила  :012:

п.с. Картата му е без час. Ако някой иска данни, да каже

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Синастрии
« Отговор #1430 -: Август 28, 2018, 05:56:54 pm »
Дай данни. Астрокомските синастрични не ги тача много. Нали Рибата си ти ?  :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1431 -: Август 28, 2018, 06:08:51 pm »
Кхъ, кхъ...
А аз скромно да запитам – нали не е само виртуален персонаж?  ;D

Извинявам се, но съм станала вече голям реалист, не вярвам в приказни герои.  ???
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Синастрии
« Отговор #1432 -: Август 28, 2018, 06:12:27 pm »
С това Слънце в Дева по-добре да е само измислено геройче и да си остане в небитието

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1433 -: Август 28, 2018, 06:30:04 pm »
Не бе реален е, не съм изперкала толкова все още, че да е въображаем ;D Не е от интернет, но не го познавам лично

Ребека и аз, като чуя за дева лошо ми става, че и виж Венерата и Луната, но това е положението  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Синастрии
« Отговор #1434 -: Август 28, 2018, 06:44:16 pm »
Ама то синастрии има смисъл да се правят, когато има реална връзка или поне изгледи за такава /свалка, флирт/.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Синастрии
« Отговор #1435 -: Август 28, 2018, 06:50:47 pm »
Оо тояя не стига, че е Дева ами и цар Лъв с Марс там. Труден ще е за издържане. Луна /Венера в опозиция, не стига че не знае кво иска ами и скорпионската му Венера все да изтормози хората. Абе няма да го изтраеш според мен, като се запознаете  :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1436 -: Август 28, 2018, 06:51:18 pm »
Ама то синастрии има смисъл да се правят, когато има реална връзка или поне изгледи за такава /свалка, флирт/.

Е що поясних, че тигана е преди рибата  :) Няма да остане платонично със сигурност, чакам удобен момент, имам допир с него, въпреки че не го познавам, но да не влизам в подробности


Между другото имах подобен случай. Преди години покрай работата се влюбих в един мъж. Пак покрай работата познавах майка му и вторият му баща, с тях си станах доста близка в последствие, но него само го гледах отсрани и нищо, не ме поглежда. Ходила съм им на гости и т.н., но никакъв контакт с него освен визуален. И така може би 6 месеца или година, не помня вече, много време. В един момент имаше удобен случай и му писах. Имахме връзка, но той избра друга, от която има деца, наскоро се разделиха. Години по-късно ми показва една снимка публикувана във един фотографски форум три години преди ние въобще да се срещнем. Под нея има бележка от автора "На (името ми), която някога ще срещна", а снимката се казва "Завръщане". Излъга ме, че не помни, от къде е знаел, но съм сигурна, че е ходил при някоя врачка, друго обяснение нямам  :012:  И сега усещането ми пак е подобно, ще се случи нещо, дали ще е с добър край, едва ли, но не това е важното

« Последна редакция: Август 28, 2018, 07:11:02 pm от Satin »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Синастрии
« Отговор #1437 -: Август 28, 2018, 07:06:16 pm »
Айде честито! Съвпад венера плутон а твоят юпитер му затваря тао квадратурата до голям кръст. Ще гледам повече после че съм от телефона. Опозиция на слънцата е супер за разнополови отношения.


Ох те и луните в опозиция...както казах честито, па после нямало любов с твоите прогресии и транзити.

С това стелиумче във везни и меркурий и юпитер там сигурно е голям омайник и досадник на моменти

« Последна редакция: Август 28, 2018, 07:08:39 pm от Terry »
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Синастрии
« Отговор #1438 -: Август 28, 2018, 07:27:24 pm »
Айде честито! Съвпад венера плутон а твоят юпитер му затваря тао квадратурата до голям кръст. Ще гледам повече после че съм от телефона. Опозиция на слънцата е супер за разнополови отношения.


Ох те и луните в опозиция...както казах честито, па после нямало любов с твоите прогресии и транзити.

С това стелиумче във везни и меркурий и юпитер там сигурно е голям омайник и досадник на моменти

Темерут е, не говори много, даже мога да кажа, че ме надминава, или съвпадът е забутан някъде или Сатурн там си оказва влияние, въпреки Юпитера. И се конкурираме, чие лице е по-безизразно. Стелиума му ми харесва, таото ме притеснява. Слънцето в Дева, предпочитам да се правя, че не го виждам   ;D


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Синастрии
« Отговор #1439 -: Август 28, 2018, 07:43:10 pm »
имате взаимен тригон Венера- Нептун, поетична любов, в случая платонична, но пък що да не се съберете и четете заедно гола поезия (сетих се изведнъж за голата поетеса от Перник)  :012: