Автор Тема: Житейските периоди в номерологията  (Прочетена 68296 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #105 -: Октомври 10, 2016, 04:11:09 pm »
Да. :)

Всъщност какво му е лошото на Ж.П 9 /питам понеже и аз ще влизам в такъв след 1 година/ ?

Немога да ти кажа какво му е лошото, още тече при мен. Няма начин да не е различен при всеки, но определено ми беше по- добре с вибрация 4. Ж.П 9 привличам хора с път на живота 9, само такива са около мен. Което едва ли е съвпадение.  :) Амбициозни са, но и ориентирани към семейно щастие, често от семейството идват големи катаклизми. Взискателни са към най-близките, но и добра опора в трудни моменти. Научих доста от тях, но все още трудно се справям с всички отговорности. Научих, че човек се познава по действията, а не по силните приказки. И изобщо вибрация  9 е доста мощна, особено ако я насочиш в правилна посока. Иска действие, не философстване. При мен все още има борба или по-скоро глупав инат. Ако както е казала Хепи, това е вибрация на Скорпион, определено при мен има трансформация. Но при всеки зависи, къде е проявявал предишната вибрация и какво има да чисти с новата. Ако няма какво да чисти, то ще създава нови пътища.
Незнам дали съм успяла да разбера вибрациите, но направих бегъл опит.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Happy58

  • Гост
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #106 -: Октомври 10, 2016, 05:02:21 pm »
Хепи по принцип не обича да сравнява цифри и планети - само ако се налага за изясняване. Писала съм по този въпрос в нумерологичната тема. Който желае, може да прочете.

Маймунка, хубаво описа 9   :clap: :clap: :clap: - не че е само това, но е част от всичкото и е правилно. Не е лека вибрацията.

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #107 -: Май 08, 2018, 01:22:58 pm »
Моля за малко разяснение:
До 45 г съм в период 3,вибрация 3 . След 45- период 4-вибрация 6. Навърших 45г . през април. Означава ли ,че съм вече в период 4-вибрация 6?
Освен това съм в ЛГ9 ,ЖП 9. Какво мога да очаквам?

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #108 -: Май 11, 2018, 01:32:23 am »
Моля за малко разяснение:
До 45 г съм в период 3,вибрация 3 . След 45- период 4-вибрация 6. Навърших 45г . през април. Означава ли ,че съм вече в период 4-вибрация 6?
Освен това съм в ЛГ9 ,ЖП 9. Какво мога да очаквам?
Да, това означава, че вече си в период 4. И аз съм в ЛГ 9 и нещо за себе си не съм усещал като проявление това число .. Може би като енергия ми е най - неясно това число, въпреки че съм чел доста неща за него. Хепи май ми беше казвала, че нямам 9ки, може от това да е.  :012:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #109 -: Май 11, 2018, 10:54:39 am »
Благодаря,Теодор.
Писала съм за предишната ми ЛГ9-напуснах с гръм и трясък дългогодишна работа/започната в по-предишната ми ЛГ9/,започнах нова,на която се задържах 2-3 месеца- принудиха ме да напусна, след това започнах сегашната ми работа ,на която съм вече почти 9 години....Всичко това стана през 2009 г.-от юли до ноември.Но тогава бях в период 3-вибрация 3.
Сегашният 4 период е с вибрация 6.... Но аз имам и Жизнен път 9- трудно число , иска търпение ,постоянство ,но благодарение на Хепи "овладявам" себе си :)
Имаше накъде за периодите сканирани страници на руски ез. от Хепи- ама не ги намирам?
« Последна редакция: Май 11, 2018, 10:57:48 am от rroza »

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #110 -: Декември 19, 2023, 05:59:22 pm »
Хора, какво ще кажете за човек роден на 9та дата, с път на живота 9 и трети и четвърти житейски период с вибрация 9 ?
« Последна редакция: Декември 23, 2023, 06:38:11 pm от Allie »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #111 -: Декември 19, 2023, 07:50:54 pm »
По принцип година 2 е подходяща за връзки, период - не знам. Ти ако си в година 9 не е подходящо за започване на връзка освен лек флирт, пък следващата ще покаже.

9 е число на марс, той играе ли някаква роля - транзитно, натално, синастрично, прогресивно?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 13
Re: Житейските периоди в номерологията
« Отговор #112 -: Декември 19, 2023, 09:09:01 pm »
Ние скоро ще сме в лични години 1 - АЗ и 6 - ТОЙ. Ако нещо ще се случва ще е тогава.







« Последна редакция: Декември 23, 2023, 06:43:22 pm от Allie »