Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 636985 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4290 -: Ноември 19, 2017, 03:24:12 pm »
Подредбата на Романтика, която ми прави миналата година или в началото на тази /вече не помня/, се оказа вярна. Без да претендира за професионализъм, всичко позна.

Лили, благодаря!
Между другото настъпващата 2018 за теб се очертава да е много по-романтична!!! Така ми казаха ангелите...

Resnitsa

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 84
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4291 -: Ноември 19, 2017, 03:38:03 pm »
romantica  :-*

Абсолютно точно! Познаваме се от съвсем скоро, не сме във връзка. Той е в етап на раздяла с жената до него. Ще взема предвид съвета за присъствие на повече младежки дух.

Благодаря ти за отделеното време!
Чувствам се добре!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4292 -: Ноември 19, 2017, 06:36:12 pm »
Между другото настъпващата 2018 за теб се очертава да е много по-романтична!!! Така ми казаха ангелите...

Ами дано, благодаря!  :58:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4293 -: Ноември 19, 2017, 07:08:56 pm »
Имам готовност да направя 1 романтичнa подредбa, на който усети, че има нужда... Ще ползвам Любовни ангелски карти.

romantica, ще може ли и на мен?
Макар че аз поради липса на средства никъде не излизам, нито по заведения, нито по купони и сигурно картите ще покажат, че няма как да срещна любовта, пък и не съм от тези, които реагират първи, за да не съм аз този, който ще е отхвърлен.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4294 -: Ноември 19, 2017, 09:08:19 pm »
Веско,

Обичай себе си първо - Единствен - Дай шанс/ Прости и забрави

Необходимо е да поработиш усърдно върху твоето самоуважение. Направи си личностна ретроспекция. Намери благословението и виж кои са уроците, които е трябвало да научиш до момента във връзките си (не само лични, а и приятелски, професионални). Остави неприятните спомени в миналото, извади само ценното за теб и продължи напред. Когато успееш да се справиш с тези неща ще се превърнеш в един по-любящ човек, който ще привлича повече любов към себе си, а съответно и подходящите хора. Тогава ще създадеш и здрава връзка. А, когато срещнеш някой човек, който те привлича не бързай да го отхвърляш или да си правиш прибързани изводи. Положи усилия за развитие на тези отношенията.
Ако се справиш с тези неща през 2018 година ще се появи специален човек и чувства, и по-удовлетворяваща те работа... Голям мъж си, давай го по-смело! Успех!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4295 -: Ноември 19, 2017, 09:48:11 pm »
Благодаря ти много, romantica!  :58: :58: :58:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4296 -: Ноември 19, 2017, 11:06:54 pm »
Романтика, нареждам се и аз на опашката! :08:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4297 -: Ноември 20, 2017, 04:07:25 pm »
Корея, тъй като не си написала конкретен въпрос ти изтеглих общи карти.

Между другото, докато разбърквах картите изпадна една - Нова любов

Единствен - Химия - Изчакване/ Контрол

И тук според мен има определен обект на твоите чувства. Бих казала, че си влюбена. Има силно привличане с голям интензитет. Допълнително можеш да подпомогнеш нещата, като проявиш повече грижовност и осигуриш достатъчно време за заедност. Ще се наложи да проявиш повече търпение. Остави се на потока на живота да следва своя естествен ритъм. Успокой душата си. Интуицията ще те води. Според мен в тези отношения си някак плаха, има страх и известна предпазливост от твоя страна. Имай повече доверие. Мъжът ми се струва, че е стабилен. Успех!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4298 -: Ноември 20, 2017, 09:26:22 pm »
Ха, невероятно❣️
Прочетох написаното сигурно десетина пъти.
Има го Единствения, и  само Химията мога да обвинявам, че още съм с него, както и непрестанен Контрол от моя страна на тези отношения.
Интуицията ми подсказва, че историята трябва да приключи за мое добро.
Благодаря ти! :58:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

DaisyD

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 18
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4299 -: Ноември 24, 2017, 09:16:21 pm »
Може ли да се запиша и аз? :)

Ще започна ли работа скоро?  . ::)

Irena

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 146
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4300 -: Декември 15, 2017, 09:41:50 pm »
Здравейте,
Ако някой има желание за Таро за взаимотношения имам въпрос сърдечен...Приключи ли всичко между нас?
Благодаря предварително. :)
 

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4301 -: Декември 28, 2017, 11:10:23 pm »
Здравейте,
Ако някой има желание за Таро за взаимотношения имам въпрос сърдечен...Приключи ли всичко между нас?
Благодаря предварително. :)

Финанси и кариера - Меден месец - Кармични отношения/ Дай шанс на отношенията

Според мен взаимоотношенията са започнали около работа. За момента един от двамата (може би ти) имате по-сериозен ангажимент към работата. Необходимо е да намерите време да бъдете заедно и да осъществите някакво пътуване. Ако не си във връзка то 2 карта е оптимистична и насочва, че ще срещнеш някой специален мъж, когато си на почивка. Тези отношения не са били случайни, познавате се от преди. Независимо дали това е партньорът отреден за теб или не, то целта е изцеление и духовно развитие. Ако имаш достатъчно увереност в този човек просто дай шанс на отношенията. Успех!



Klio

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 10
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4302 -: Януари 16, 2018, 11:38:30 am »
Здравейте,
Включвам се с молба за осветляване на забатачени отношения. Какво се случва, и какъв ще е резултатът?
Благодаря!

valski

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 56
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4303 -: Януари 18, 2018, 12:30:06 pm »
Romantica,
моля, внеси малко помощ на къде да поемам стоя и чакам, не мога да взема решение по повод на партньорски отношения-
благодаря.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4304 -: Януари 20, 2018, 11:12:58 am »
Защо X ме отбягва? Не си спомням да сме имали някакви пререкания.
9п об - 2ж об - 10п