Автор Тема: Мунданни тенденции  (Прочетена 189739 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #435 -: Януари 02, 2019, 12:34:27 pm »
за втората третина на 7 дом ,под упр. на сатурн ли визираш
3-та третина, нали е свързана с явните врагове. Кавги, спорове, войни?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #436 -: Януари 02, 2019, 12:37:21 pm »
Моята обратна връзка е, че правих последен опит (както каза лекарят) да стана майка. Опитът е неуспешен.
Желая ти весело посрещане на новата година! :58:

Съжалявам, Рада и благодаря за обратната връзка. Наталните предразположения са важни, това го разбра.Но, ако Юпитер прави добър аспект към 5-ти, Луна или Венера, тази година и си в период Юпитер/Венера, Луна/Венера, Слънце/Венера, може и да не е последен опит. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #437 -: Януари 03, 2019, 09:13:45 am »
Но, ако Юпитер прави добър аспект към 5-ти, Луна или Венера, тази година и си в период Юпитер/Венера, Луна/Венера, Слънце/Венера, може и да не е последен опит. :)
Благодаря за надеждата! По натал Юпитер е в тригон с К5 и Венера, както и в секстил с Луната. Сега транзитът му е през 5 дом, прави полусекстил към Венера, период Слънце-Слънце. СЗ сега на 6 януари е върху Луната ми, което ме плаши допълнително.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #438 -: Януари 03, 2019, 10:33:39 am »
СЗ сега на 6 януари е върху Луната ми, което ме плаши допълнително.

По-скоро може близки до теб жени да им се занижи виталитета. При теб да има промени в семеен план, да се наложат премествания или в дома да се внесат промени, в определен момент да станеш с нещо популярна в близкия и кръг от хора, обществените и социални служби да влезнат "по-лично " в живота ти; да станеш по-възприемчива, по-чувствителна и да реагираш по-крайно на ситуации, свързани със сферите подвластни на Луна. СЗ  винаги прави някакво "късо съединение" там, където активира картата и след това инжектира новости, които трябва да усвоим, всички проблеми, които са били скрити в активирана сфера, сега трябва да се разрешат. Зависи какъв е статуса на Луната ти, при добър/силен по-лесно ще се справиш с "токовия удар" и обратно, при занижен статус, създава конфликт, обостря още по-силно съществуващ проблем и може да реагираш с болест, да върне стара болежка или неприятност. Може вече да имаш "подсказка" какво и защо предстои да се случи, защото затъмненията обикновено се усещат по-рано, когато предстоят да направят аспект с точка от картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Таис

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 207
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #439 -: Януари 03, 2019, 11:33:17 pm »
 период Слънце-Слънце. СЗ сега на 6 януари е върху Луната ми, което ме плаши допълнително.

Затъмнението те засяга лично, засяга отношенията, тъй като Луната е управител
на АСЦ и в натала е в опозиция със сатурн. С това затъмнение се подчертата тази опозиция,
и опозиция Сатурн-Сатурн. Трудности с партньора вероятно, отношенията са на преден план,
но момента не е подходящ за вземане на решения, по-скоро може да се получи конфликна ситуация.
Затъмнението е придружено от квадратура Марс-Меркурий, които в натала са свързани.
Не е време за инвитро процедури сега, в Солара Марс е в соларният ти АСЦ, а АСЦ винаги е свързан
с тялото. Мисля, че можеш да направиш по-късно такава процедура, но не в този Солар.
Не изпадай в депресивни състояния, Луна-Сатурн склонява към депресия.
Тази година 18-19, управител на Профекцията е Юпитер, и сега транзитния прави квадратура към наталния.
Погрижи се за себе си, достави си удоволствия, вероятно в работата също не е спокойно, просто акцента тази година е
повече общуване, може би пътуване, или движение.
Каквито и притеснения да имаш Юпитер като управител тази година, ще ти помага да се справиш. :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #440 -: Януари 09, 2019, 11:43:43 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #441 -: Януари 09, 2019, 11:54:33 pm »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
Благодаря! Ние не писахме ли за това някъде из темите или грешно съм запомнила?
При мен Марс ще е върху Юпитер У4 в 8д, а Юпитер от 4д ще пуска тригон към тях, като в същото време ще прави секстил с Венера у2,9 във 2д.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #442 -: Януари 10, 2019, 04:57:40 pm »
Да, Акрукс, споменахме го.
При теб Венера е силно поставена, Юпитер в своя триплицитет, пожелавам ти, ако периода позволява, да го ползваш на макс този хубав тригон и да споделиш, докато се случи кулминацията от цикъла им през месец май.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #443 -: Януари 11, 2019, 11:54:33 am »
Предстои един силен тригон между два активни принципа в знаци на своята обител на 16-ят градус :Юпитер Стрелец тригон Марс Овен на 24.01. Нека всеки да се възползва максимално подобаващо в сферите, които ги активира.
Имам Марс в овен в 15*,дирек.Слънце там.......ще следя с интерес.Нямам очаквания с положително естество.
От Сл.затъмнение ескалираха "тихи" засега конфликти между сина ми и брат ми,които живеят в една къща(наследствен имот от дядо).Мисля,напрежението ще се увеличи.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #444 -: Януари 18, 2019, 11:52:04 pm »
Съвпад Меркурий/Плутон в 21*козирог(цикъл),Марс-Венера тригон.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #445 -: Януари 19, 2019, 12:02:43 am »
Секстил от 9-ти дом към наталния ми Юпитер.  :012:
В унисон с мунданните тенденции.
« Последна редакция: Януари 19, 2019, 12:11:21 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #446 -: Май 24, 2019, 03:38:55 pm »
В периода пет планети по зодиакална дължина са на трон- Меркурий, Венера, Юпитер, Сатурн, Нептун. Интересно време или подходящо да правим избори какво да развиваме, осмисляме, подкрепим, временно да преустановим, свързано с техните аналогии и да го приложим в онази сфера/-и от живота ни, където тези планети са управители. Разбира се, тези при които посочените планети са с добър статус, би трябвало да направят по-добър избор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #447 -: Май 30, 2019, 09:29:06 am »
Вчера, днес и утре Луна и Марс са във взаимна рецепция, квадрат- при някои от вас с кардинален акцент, да реагират с главоболие, стомашни разстройства, възпалителни процеси, прорезни рани, прибързаност, свръхчувствителност ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #448 -: Май 30, 2019, 10:50:56 am »
Аз!- кучето ми заби такъв зъб, като го черпих ,че потече кръв ,втора нощ не спя ,предната дори смуках валидол само да заспя ,но нямам приспивателни и подобни.. очите ми са червени и имам стомашен дискомфорт, което не е типично. Отделно кучето се отърка в умряла котка и не съм на себе си о мириса, не мога да го премахна ,снощи го търках със спирт днес в банята и пак го усещам някак се пропи мирисът на мърша в атомите на въздуха. Той постоянно е върху мен и сигурно и аз мириша .Ако не бях видяла трупа на котката прясно умрял миналата седмица ,понятието мърша щеше да е по-абстрактно с форма на разложен губер, но сега все едно съм с разложената котка в леглото. По принцип съм  с изостренно обоняние и сега не съм насебе си  :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Мунданни тенденции
« Отговор #449 -: Май 30, 2019, 10:54:35 am »
Честно казано това подпомага да се чувствам че ми се повдига постоянно и една топка на погнуса е свита в корема ми Топло и лепкаво е не знам дали ще си помогна или ще ми стане още по-лошо ако си натъркам парфюм на носа  :017: