Автор Тема: Духовни учители, гуру и светци  (Прочетена 4891 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Духовни учители, гуру и светци
« -: Ноември 25, 2018, 08:28:28 pm »
Ще пусна няколко карти и ще покажа какво в тях ми прави впечатление.Вече всеки може да се включи в темата и да каже какво намира за интересно. Надявам се темата да е интересна за всички и всеки да има какво да научи от нея.

Ошо
 
Просветление-така и не разбрах с какво се свързва просветлението му,но е имал следните транзити,това за него е била повратната точка:
Уранова квадратура
Юпитер съвпад Хирон
Уран опозиция Луна
Хирон съвпад Сатурн

Рецепция и тригон между Слънцето и Юпитер е добър аспект за учител и философ,за някой който се занимава с духовни въпроси.Тъй като това дава много творческа енергия,той добре си е изразил в сферата на общуването-успешен писател заради Юпитер в 3ти дом.Тъй като Юпитер е ретро той е имал свои собствени разбирания по отношение на морала,религията и т.н.,които може и да са пренесени от минал живот.Всъщност той има голям огнен тригон (талант)в сферите на общуването и връзките,което означава че в тези области той е бил способен да изрази най-добре своята индивидуалност и да изрази творческата си енергия.Определно в него има много Ян енергия, която естествено е насочена навън-той не е трябвало да задържа за себе си тази енергия,така че е добре че я е отдал на света и на всички в които е бил в контакт,заради въздушните домове. Тригона Уран/Слънце засилва индивидуализма,показва човек който с нещо се отличава от стандарта и тъй като това е Слънцето-той се е самоизразявал по различен начин,има нещо уникално в него,може и да е изглеждал малко странен за някои,но този аспект му носи харизма.

Това че Слънцето е на връх на конфигурация Йод със Хирон и Плутон показва,колко критично е било за него да се самоизяви и че творчеството му,това което е продукт на неговият дух може да доведе до някакъв силен отпечатък (нали се нарича Пръст на Съдбата).Това че имаме рецепция Юпитер/Слънце показва наклона на творчеството му.
Това че Меркурий управлява АСЦ и е в съвпад с Марс определено може да покаже някой със силен интелект,(Марс дава енергия на всичко с което е в съвпад,а тук дори е екзалтирал)а това че е ретрограден показва че всички идеологии с които се е сблъсквал са били пречупени през собственото му мислене и че той е склонен да ги вижда под друг ъгъл.Меркурий тригон Нептун пък е добър за писатели особено занимаващи се с духовни въпроси,това му е талант и го е привличало.Разбира се тези аспекти са добри и за лъжец,за някой който може да омагьосва с думите си и да обича да доукрасява нещата така че да са привлекателни.

Той е стара душа указано от съвпада Луна/Сатурн.По интересното е,че управителите на възлите са в един знак,което показва че знака и домовете,които заемат са фокусна точка на личният му път и че работата по тях ще реализира енергията на възлите.Това че и двете планети са в съвпад с Меркурий показва,че той е станал канала за изразяването на тези енергии и че умът му е бил главният инструмент за справяне с тях-както за това какво е отдал,така и за това какво е научил. Според кармичната астрология всяка планета в квадрат с възлите показва къде душата се отклонява от пътя си-според дейностите и сферата на планетата.Тук това са Марс и Меркурий и според мен показват,че душата трябва първо да разреши тези енергии до колкото смятам че всички квадрати са по принцип нашите настоящи задачи и неща за овладяване;друго тълкуване на квадратите е че дават много енергия и тук Ошо определено е прекалил,може би заради екзалтацията на Марс;отделно пък Марс упр СЛВ и така няма като как работата с неговата енергия да е отклонение,но пък и до колкото това е управителят на Раху това може и да даде прекалено ангажиране с нещата в чисто материален план,той е бил определено продуктивен на земно ниво.
Слънце квадрат Нептун показва някой,който има духовно усещане за себе си,но тъй като е труден аспект показва и че той е бил и в търсене на себе си и вероятно не е бил доволен от това кой е той самият.Това генерира силен стимул за само развитие,което го отчитам като плюс.

За това,че се е занимавал с Тантра смятам,че има нещо общо с аспектите му на Венера и то по специално с висшите планети-квадратура с Уран,тригон с Нептун и опозиция с Плутон.

Според мен тази карта е определено добра за някой да е гуру или поне е отразила натива.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #1 -: Ноември 25, 2018, 08:32:42 pm »
https://www.zodiacsignastrology.org/birth-chart/mohammed/- източник

Лично аз ползвах картата в астро ком,там асц излиза няколко градуса напред.

Пророк Мохамед 

При него прави впечатление силно натоварените възли-имал е какво да отдава на духовно ниво и какво да заземява на материално, в домовете на знанията.Юпитер съвпад Сатурн отделно показва човек с някаква мисия на този свят,тук лунните възли само я подсилват,което го прави не само задача на личността,но и на душата,което със сигурност означава че каквото и да предаде на земен план,то няма да е нещо светско и преходно.

Слънце секстил Плутон показва някой,който може да влияе на масата.Това,че Плутон е в 1ви дом показва някой с много силна енергия,такива които променят нещата в заобикалящата ги среда по много начини.Плутон е и един от упр на ЮЛВ,а това поставен в 1ви дом показва,че неговата роля в света е да отдаде готовите опитности по натрупаното по ЮЛВ,а там са обществените планети Юпитер и Сатурн.Вторият упр на ЮЛВ-Марс показва,че той ще има лесен достъп до това което носи и че дори ако просто се остави на течението,пак ще си свърши работата и ще стигне там на където е насочена душата му.Секстила Марс/Венера показва и че той успешно ще си балансира двата възела и че ще има възможности да изрази техният потенциал.

Защо точно Архангел?Лично аз смятам всичко безплътни същности или които не са с човешко тяло да ги причислявам към Нептун (починалите души отпадат).Според съвременната астрология по Нептун са и обсебванията,но това е отделна тема,което разбира се показва че по Нептун не са само духовните същности в смисъл на такива с високо съзнание.Но да гледаме картата,защото тя отразява родения и защо с него се случват определени работи-дали защото Нептун е в 3ти дом, което може да даде послания от духовни същества или защото е в съвпад със СЛВ-така че задачата му е да развие всичко по Нептун,то виждаме и Венера като естествен управител на връзките да е в съвпад с Нептун,което буквално може да се тълкува като връзка с безплътни същества или такива от духовните светове,според мен е сбора от всичко.

Вестта съвпад Меркурий показва някой с много концентриран ум,за който словото и писането могат да се превърнат в някаква духовна работа или поне,че твърдо ще следва идеите които получава.Това,че е във 2ри дом показва,че ценностната му система ще е силно повлияна от това което чете или чува,въобще от словото във всичките му форми.Тук имаме и Меркурий и Слънце в знак на пионерството,което мисля че той изразява на някакво равнище-разбира се не казвам да ги гледаме отделно,а като свързани с цялата карта.

И тъй-какво имаме за периода,когато е започнал да контактува с Архангел Гавриил:
Транзит 
Нептун квадрат Венера Възли- считам го за аспект на отварянето и отключване на СЛВ,най простото тълкуване на всеки квадрат е действие,активност и до някъде борба
Нептун съвпад ДСЦ-ето това смятам за верен показател,че Нептун е сигнификатор и на по-висшите, безплътни и всички същности,които не са хора.Сега дали наистина е бил архангел или не няма как да сме сигурни,но поне астрологията и в частност личният опит на тази личност с неговата карта доказва това,че е имал връзка с нещо безплътно.
Уран съвпад Марс 3 гр
СЛВ съвпад Меркурий- тук възела привежда Меркурий да се изрази материално и осезаемо
Сатурн съвпад Плутон-тук смятам,че Сатурн му е помогнал да изрази материално енергията на ЮЛВ и отделно показва период на вътрешна промяна до колкото е в 1ви дом.Според мен силата на Сатурн е в това да изкарва нещата на бял свят,да станат видими,да придобият форма.

Прогресии  Марс съвпад Луна       Луна съвпад К12

Дирекции
Меркурий съвпад Венера-тази дирекция е силна,защото Венера упр СЛВ-той е започнал да си изпълнява задачата в този живот,това което е нова опитност за тази душа,а тъй като Меркурий е активатора  това показва,че канала е ума,а инструментите са словото и писането.
Марс квадрат Възли-това показва работа по възлите и по всичко с което се свързват и двата възела едновременно,показва и много работа за вършене,за него това явно е било началото.Марс му управлява Меркурий,Слънце и ЮЛВ,което явно ги издига на съзнателно равнище така че умът му, аза му-това което е предопределен да бъде указано от Слънцето и това което носи като багаж от миналото му и носи някакво духовно освобождаване (ЮЛВ) се активира от външна сила заради 7ми дом/ДСЦ където попада Марс.
« Последна редакция: Декември 30, 2018, 03:53:54 am от Синухе »
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #2 -: Ноември 25, 2018, 08:34:45 pm »
Дънов

Юпитер съвпад СЛВ в Скорпион показва,че той е създал окултно учение.Юпитер ретро тук показва,че това учение ще отразява неговите собствени лични (ако не и изкривени) разбирания за нещата,вероятно пренесени от друг живот,а защо не и място-в смисъл може да идват от друг свят до колкото Юпитер се свързва с далечните неща.Обаче тъй като и двата управителя Плутон и Марс са в знака на Южния възел,цялата му работа отива за неговата трансформация и освобождаване на опита,който носи от миналото-особено с Плутон съвпад ЮЛВ той си продължава работата от миналите си животи и за него целта показана от СЛВ не е никак нова и непозната.

Не съм сигурен,но мисля че Дънов е спазвал целомъдрие или това би било добре за него до колкото упр на АСЦ (тялото) Венера е в съвпад с Вестта.Отделно квадрата Венера/Сатурн би засилил това,както и показва че той няма да намери удовлетворение в нормални връзки.Сега той определено има много силна Вестта до колкото тя е в казими,което го прави Дух много събран в себе си.Въобще тази позиция крие много значения в които сега няма да навлизам,но като взема предвид че управителите тук са Луна и Венера (заради рецепцията),а те пък от своя страна приемат окраска от Сатурн,далеч не прави тази Вестта духовна.

Съвпад Луна/Сатурн дава стара душа,такава която има много опит,но това не я прави автоматично мъдра (мъдростта според окултната астрология е по Нептун).Това пък,че Венера му управлява едновременно АСЦ и ЮЛВ,може да показва че той може да се е преродил няколко пъти в същото си тяло,ако разбира се е умирал,с което може да свържем някои привидни самоизцеления,които е имал,но така и не задълбах много в биографията му,защото на мен лично Дънов не ми е особено интересен и единствено му поглеждам картата до колкото е българин повлиял на масата.Това,че се е зареждал в планините и с езерата е мисля буквално отражение на този съвпад на АСЦ.

За човек,който е използвал пентаграмата за личен символ (май я има на гроба му),определено мисля че той си остава един окултист-каквото и да означава това.

По принцип видя ли Слънце/Сатурн в мажорен аспект и някой се изявява като „духовен“ учител си имам едно на ум.Сатурн не носи духовност,няма какво да се лъжем.

В тази карта мисля,че Марс и Уран са неаспектирани планети,нищо че имат слаб секстил по орбиса,но това че са в не секстилни знаци,означава че аспекта е много слаб,а моята лична интуиция ми подсказва,че тоя аспект за него определено не работи.
Вероятно техните принципи не са интегрирани от съзнанието или придобиват някаква чудата форма.На който му се занимава може да разтълкува тези планети,те просто са особени.

И за финал ще отбележа,че той е имал изгорена Венера,която отгоре на всичкото е упр на Асцендента-това може да означава че ролята му в света като цяло или личността е тази, която поглъща изразяването на неговия Дух и може да даде някаква обсесия лично за него-по изгорените планети ние или сме неадекватни или крайно фокусирани и сляпо идентифицирани,което може да даде изкривяване.Той определено няма нова самоличност в този си живот,до колкото Венера упр ЮЛВ. Лично аз не бих ползвал творчеството на такъв Дух-особено ако става въпрос за музика и танци на които Венера е естествен сигнификатор,така че мисля че паневритмията може и да е опасна.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #3 -: Ноември 25, 2018, 08:36:15 pm »
Гориндер

Това е настоящият учител на учението Сант Мат.По картата му не можем да съдим за самото учение,защото той се явява просто проводник.Наследил е тази си позиция от чичо си,което ми се струва като буквално отражение на съвпада Юпитер ЮЛВ в Рак.Това е човек,който е казал че умът му е свободен-добро изражение на съвпада на Меркурий с Уран,а Меркурий се засилва тук заради рецепцията му с Луната и покрай съвпада с ЮЛВ.Според тяхните си разбирания той е светец и дава посвещения,които освобождават душата от колелото на прераждането и я връщат при върховният Бог.Ще си спестя коментара за това учение,на мен ми е по интересна самата карта,защото поне аз за първи път попадам на такава карта в която всички планети са заключени между възлите!Според ведическата астрология това означава нещо,така че който разбира от нея да каже какво означава тази конфигурация.Тук всички планети работят за ЮЛВ-което означава,че всички опитности на тази душа са продължение на миналите и животи,а според източната астрология Кету се свързва с духовното освобождение,което е най-интересната част.Това което тази душа има да отдава е показано от ЮЛВ,а с Юпитер/Меркурий/Уран на него считам че е добре,че се занимава с някаква форма на духовно учение и че е неин проводник.Или поне това е нейният личен път,поради което пак повтарям не може да се съди за учението като цяло.Няма ретроградни планети.


Никой не резонира с планетите, така както ти!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #4 -: Ноември 25, 2018, 08:38:13 pm »
Саи Баба

За него е известно,че е материализирал предмети-прах,пръстени и часовници.Това явно се свързва със съвпада Слънце/Сатурн тъй като Сатурн е Господарят на Формата,но е също така и Великата Майка така че не мисля,че може да имаме кой знае какъв духовен принос от някой който е проводник на тази енергия/принцип.Часовниците отделно са също емблема на Сатурн.Не виждам с какво проявата на сидхи (ако наистина ги е имал) може да издигне духовно някой,просто така е привличал вярващите.Това че Сатурн му упр ЮЛВ показва,че идентичността му не се е променила от минал живот,той определено е знаел кой и какво е.В тази карта има много ИН енергия.Венера е в казими,което пак ми се струва много материален дух.

Този се е имал за Бог на Земята-самовеличаенето е характерно за квадрата му Слънце/Юпитер. Сега дали е наистина инкарнация на някое божество-ами заради тригона Слънце/Уран допускам,че е възможно (наред с всички аспекти на Слънцето),но заради ретроградния Меркурий в 1ви дом смятам че това или е някакъв trickster god или може и да си е чиста проба мошенник.

Има данни,че може да е злоупотребявал сексуално с момчета-като му гледам Марса е напълно възможно това да не е просто слух-Марс е ретро,в заточение и се упр от Венера,има куинконс към Меркурий,което показва че не се е изразявал по типичен начин и показва какво го привлича.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #5 -: Ноември 25, 2018, 08:39:39 pm »
Бабаджи

Според някои това е инкарнация на Шива.Като му гледам картата това е напълно възможно тъй като има много точна квадратура Слънце/Уран,където Слънцето упр ЮЛВ.Този аспект го прави много непримирим и показва път на освобождаване,до някъде и разрушителен на материално ниво,показва и превратностите с които го е срещал живота докато събуди духа си.Меркурий съвпад Юпитер квадрат Нептун показва духовно/религиозно ориентиран ум,който също така може да страда от някакви самозаблуди,но и също така е насочен към отвъд привидното и дълбокото.Не знам защо,но свързвам с това че пътеката му е Крия Йога с това,че диспозитора на Слънцето му е в Скорпион.Въобще разковничето в тази карта мисля,че е този точен квадрат Слънце/Уран,защото това са и управителите на лунните му възли-не показват лека съдба,но наградите за духа вероятно са големи когато се справи с тези задачи и принципи.



Никой не резонира с планетите, така както ти!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #6 -: Ноември 25, 2018, 08:58:57 pm »
Картата на Ошо по-често се спряга с АСЦ Овен.
И не е бил толкова духовен и чист в действителност.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #7 -: Ноември 25, 2018, 09:17:44 pm »
Да има връзки между 9-ти дом, Светилата, АСЦ и техните управители
Юпитер към Светилата, в знака на АСЦ/МЦ, ъглов
Меркурий добре поставен в аспект с Юпитер
Акцент Огън, Земя.
Светилата, Меркурий в домове на радост, да са на трон, екзалтация или в своя триплицитет.
10-ти дом да е активен, Сатурн на видно място.
Винаги такива личности имат поне едно Светилата, АСЦ, техните управители, наранени от Сатурн или от възлите.
« Последна редакция: Ноември 25, 2018, 09:36:17 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #8 -: Декември 21, 2018, 09:35:26 am »
Не нямам.

Ти ако имаш такива наблюдения,сподели  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #9 -: Декември 22, 2018, 08:19:56 am »
Синухе, имаш ли наблюдения върху невидима Венера?

http://lioncheto.blogspot.com/2017/04/blog-post.html

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #10 -: Септември 23, 2021, 06:09:23 pm »
От тук може да си изтеглите книгата за Пророка Дядо Влайчо http://zelka.org/details.php?id=625130

Статия за него https://www.168chasa.bg/article/4146895

Час на картата е неизвестен,но аз го слагам 9:30 по ред причини-предвид физиката му и личността му.Смятам че Вестта съвпад АСЦ му приляга добре,освен Сатурна в 1ви дом.Възли в 6-12 дом също пасват добре на съдбата му.Но тъй като не съм сигурен в часа ще избягвам да коментирам домовете.

Заради името с което е станал известен-наричали са го Дядо още по време на първият му Сатурнов възврат,мисля че има Сатурн в 1ви дом ,отделно е бил със слаба фигура,с черна дълга коса и е носил черни дрехи.

Активният му и труден,борбен живот и съдба се дължи на 2та Тау квадрата кардинален и фиксиран,както и на това че управителите на възлите са в квадрат.

Според книгата първото му видение било когато бил на 10 години,а според статията дарбата му се отключва през 1920.

По първата дата 1904 имаме следните прогресии:
-Меркурий съвпад Слънце
-Луна съвпад Плутон,Нептун
-Марс съвпад Фол

По втората дата 1920:
-Марс квадрат Меркурий
-Юпитер квадрат Възли
-Луна съвпад Лилит опозиция Венера

Смятам,че дарбата му наистина се е проявила когато е бил на 10г,а после се е разгърнала по-силно и е станала част от съдбата му(Юпитер в аспект с нодалната ос).

По дирекции на 1та дата е имал :

-Венера съвпад Меркурий
-Меркурий секстил Нептун
-Марс квадрат Луна
-ЮЛВ съвпад АСЦ СЛВ съвпад ДСЦ- ако приемем този час естествено за верен

На 2та дата е имал:

-Юпитер съвпад Венера
-СЛВ съвпад Марс

Когато е починал е имал следните дирекции:

-Венера съвпад Сатурн
-СЛВ съвпад Юпитер секстил Марс
-Марс съвпад Венера орбис градус и половина сходящ
-Лилит опозиция Сатурн
-Луна квадрат Меркурий

Определено този светец и пророк ми е интересен и не само защото е бил по-добър от Ванга  ;)










Никой не резонира с планетите, така както ти!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #11 -: Септември 23, 2021, 06:36:44 pm »
Синухе,картата на Слава Севрюкова разглеждал ли си?Интересен ми е и Далай Лама(живия).
« Последна редакция: Септември 23, 2021, 06:39:23 pm от Сафо »

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #12 -: Септември 24, 2021, 07:52:14 am »
Ако имаш картата на Севрюкова със час можеш да я сложиш,но на пръв поглед при нея ми прави впечатление Меркурий в съвпад с Центъра на Галактиката в Стрелец,както и това че Слънцето е в мажорен аспект с външните планети,което я прави сложна индивидуалност.Има и анаретен Марс който и упр ЮЛВ-сигурно е била много борбена и с овладяна енергия,вероятно в този си живот приключва някаква много стара карма,но това и вероятно е и показател,че ще привнесе наработени стари умения.

Забравих да вметна по-горе за Дядо Влайчо,че е имал анаретен Юпитер-вероятно за това е бил така любознателен и щедър.

Намерих картата на Далай Лама,така че дай да го разгледаме  :)

Като инкарнация на божество гледам какво става с Уран,при него има секстил Слънце/Уран така че приемам,че може и да е такава инкарнация.Връзката с миналите животи е по ЮЛВ,а при него Слънцето е в съвпад с възела,което показва запазване на идентичността и връщане към старото му Аз.Отделно Плутон е в съвпад с възела,което означава че за тази душа е задължително да се върне към старите си уроци и програми по пътя на личната си еволюция,кармичната задача на миналото се повтаря и сега и той просто трябва да продължи от там до където е стигнал (повече за този съвпад може да намерите в книгата на Джеф Грийн за Плутон).Управителят на ЮЛВ Луната е в съвпад с Нептун,което го прави духовно ориентиран и жертвоготовен още в миналите си животи,но тъй като там е и Лилит това означава,че нещата за него не са обикновени и има някаква прокоба или тежка карма, която пренася и в това въплъщение.Новата му задача по СЛВ в Козирог да бъде водач не е никак нова за него предвид това,че Сатурн е ретрограден при това и в Риби-последният знак,смятай от кога се мъкне по манастирите...

Интересен ми е този Фол точен съвпад ДСЦ как се е проявил при него  ::)

За изгнанието му в чужда страна вероятно е виновен Меркурий в 12 дом като управител на 4ти дом.С Марс в 4ти дом пък определено няма да му е спокойно в родината му.

Възкачването му на трона в Тибет е със следните транзити:

-Юпитер в 10 ти дом квадрат АСЦ/ДСЦ
-Нептун в съвпад ИЦ опозиция МЦ
-Хирон съвпад Слънце
-Уран куинконс Марс

Прогресии:
-АСЦ съвпад Слънце тригон Юпитер ( 2ри упр на МЦ)



Никой не резонира с планетите, така както ти!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #13 -: Септември 26, 2021, 07:59:02 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=Q8OKcqZGAzI

https://portal12.bg/publikatsii/Slava-Sevryukova-Idva-epoha-osvetena-ot-vyzhoda-na-choveshkiya-duh.p7872?page=2#comments

Slava Sevryukova (Слава Севрюкова)
Born: December 5, 1902, Nova Zagora
Died: April 10, 1991, Sofia
без час

тао каре Меркурий-Слънце-Венера-Уран Стрелец-опозиция Плутон-каре към върха Марс Дева
Луна-Юпитер Водолей , двете светила са докоснати от уран
Сатурн Козирог в квадратура с Нодалната ос Везни-Овен
Меркурий  съвпад  Антарес
ВЗ Юпитер -Уран
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 07:35:28 am от strelicka »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Духовни учители, гуру и светци
« Отговор #14 -: Септември 29, 2021, 07:39:21 pm »
Гледам картите и ми се иска да "изахкам",да си кажа:Леле ,какви хора!
Не мога да ги разгадая,струват ми се обикновени.ТРябва да има нещо.Очебийно. ::)