Автор Тема: Транзити на Сатурн  (Прочетена 284364 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Транзити на Сатурн
« -: Февруари 09, 2014, 02:21:08 pm »
Споделяйте моля преживяното и това,което очаквате от тр.Сатурн.В тази връзка аз бих искала да попитам как би се проявил тр.Сатурн-У6,в 4дом куинконс Венера-9дом,У3/10?В натала са в тригон.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #1 -: Февруари 09, 2014, 02:34:30 pm »
Споделяйте моля преживяното и това,което очаквате от тр.Сатурн.В тази връзка аз бих искала да попитам как би се проявил тр.Сатурн-У6,в 4дом куинконс Венера-9дом,У3/10?В натала са в тригон.


1.Отваряш си учебника
2.Прочиташ си урока
3.Научаваш си урока
4.Написваш си домашното
5.Проверка на домашното
6.Оценка -резултат
7.Ако са спазени по-горе написаните условия ,преминаваш на следващия урок,ако не пак отначало.

"That's all folks ...! " ;)



„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #2 -: Февруари 09, 2014, 04:26:57 pm »
замрази ми Луната, което добре подейства на драматичната й натура. Не беше зле.


При съвпада с Луната,същото се случи и с мен,което както казваш,не е зле. :012:
Но беше много непоносим и труден за мен период.Не искам да си спомням просто...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #3 -: Февруари 09, 2014, 05:13:39 pm »
Муни,може да се наложи да направиш голямо усилие, свързано с нова работа и то, конкретно с подписването на договор. Да не си много доволна от него, но, заради външни обстоятелства да започнеш тази работа,колкото и да не ти се иска. Другият вариант е да имаш притенсниея за някой болен, ама притеснението ще е напразно
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #4 -: Февруари 09, 2014, 05:25:52 pm »
Кога твърдите транзити на сатурн към слънце засягат в по-голяма степен лично човека, и кога-близките му мъжки фигури-наблюдения?

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #5 -: Февруари 09, 2014, 05:28:42 pm »
Папи и аз съм се питала това, но пък съм проверявала управителите на 4 или 10, в зависимост от ситуацията, както и 7-ми. Ако има потвърждение по тези оси, то ще засегне родата или съпруга. Но пък съм забелязала, че винаги ще нагъзи и натива
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #6 -: Февруари 09, 2014, 05:32:28 pm »
При мен така се случи - донесе кардинални промени в живота на близък мъж (възприеман като бащински авторитет), но директно рефлектира и върху мен, в крайна сметка за мое добро, макар че периодът беше изключително стресиращ.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #7 -: Февруари 09, 2014, 05:35:07 pm »
Слънцето управлява 7-мия дом в картата ми. При транзит на Сатурн в 7-ми дом в опозиция със Слънце прекъсна любовна връзка, на която възлагах големи надежди (бях много влюбена в г-на). В живота му настъпиха големи промени, смяна на работа, поемане на ангажимент към друга жена.
Сега наближава квадратът на Сатурн към Слънце.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #8 -: Февруари 09, 2014, 06:33:33 pm »
Кога твърдите транзити на сатурн към слънце засягат в по-голяма степен лично човека, и кога-близките му мъжки фигури-наблюдения?

Не само твърдите ,а и леките засягат в по-голяма степен лично човека,когато същият има акцент на Овен ,Близнаци,Водолей,даже и Стрелец в натала.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #9 -: Февруари 09, 2014, 06:36:59 pm »
Защо точно тези?

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #10 -: Февруари 09, 2014, 06:45:41 pm »
Ся, мислейки, ама ме карате и да мисля, смятам, че Сатурн ще тресне, най-вече, тези знаци, където би бил в падение или в изгнание. Говоря за твърдите аспекти.
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #11 -: Февруари 09, 2014, 06:50:15 pm »
възможно е проявленията да са различни и спрямо дневна/нощна карта - едно, че в нощна водещото светило е луна и би трябвало транзитите към нея да са по-страшни примерно, второ - ако сатурн не е в секта, да е по-размито влиянието - тоест - косвено

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #12 -: Февруари 09, 2014, 06:53:05 pm »
Защото същите се интересуват предимно от себе си,приемат всичко твърде лично и защото почти винаги около тях няма втори ,те са си и Слънцето,и Луната и ...САтурн ,така че последният няма върху кой другиго да стовари секирата ,освен върху тях самите-лично . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

kabala

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 514
  • Числата са нашето минало, настояще и бъдеще
    • http://kaballa.wordpress.com
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #13 -: Февруари 09, 2014, 06:54:11 pm »
Да, възможно е и се сетих друго. По-голямо разтрисане ще има, ако между Слънце и Сатурн няма аспект в хороскопа, тъй като енергиите няма да са познати. Тогава стресът ще е по-голям
Не всеки, който ти сочи правилния път е минал по него. Сенека

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Транзити на Сатурн
« Отговор #14 -: Февруари 09, 2014, 07:08:50 pm »
Защото същите се интересуват предимно от себе си,приемат всичко твърде лично и защото почти винаги около тях няма втори ,те са си и Слънцето,и Луната и ...САтурн ,така че последният няма върху кой другиго да стовари секирата ,освен върху тях самите-лично . ;)

практиката не го доказва - при транзит на сатурн към слънце почина дядо ми, аз не съм пострадала по никакъв начин, разбира се, не съдя само по моята карта, давам пример
а за близнаците - разбира се, че има втори, те така си ходят винаги, най-малко по двама