Автор Тема: Месечен хороскоп-лунар  (Прочетена 217733 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1155 -: Януари 30, 2019, 05:14:10 pm »
макар че никой не ми обърна внимание, ще напиша ОВ, ако на някой му е интересно...
 
Анджи я хвана грип, та втората седмица кара вкъщи. Хохих по лекари, бебока е ок, а кожата май се пооправи, че ми е доста суха и имах пърхот..


Поствам за февруари месец... Който има желание и време :)
Благодаря за ОВ, а за обръщането на внимание се изисква време, така че не го приемай лично, че не ти се е отговорило на момента, а и ти с нищо не показваш какво точно те интересува или да споделиш твоето виждане по картата.  Анджи е твоето детенце, така ли? Ами и аз си имах на главата болно бебе няколко седмици, надявам се да разбереш защо не съм била сред отговарящите, казано иначе "дежурна" във форума.
С този пълен 8-ми дом тогава събитията са били написани- когато съм имала Луна в лунарен 8-ми, имаше смърт на млада комшийка от съседен вход, макар че не сме били близки, понеже натално съм с Луна у11. Плутон в лун. 8-ми имах в наскоро изтеклия си лунар, беше ми много напрегнат месеца.
В предстоящия ти лунар с Луна в 4д, у1 в 5д, където е Плутон и попада в 8-ми натален, вероятно ще имаш грижи около дома, семейството и детето, самата ти ще си предразположена към вирусна инфекция, така че се пазете и вземи превантивни мерки- Нептун в 6-ти ще помага с чайчета и алтернативни методи.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1156 -: Януари 30, 2019, 08:40:14 pm »
Благодаря за ОВ, а за обръщането на внимание се изисква време, така че не го приемай лично, че не ти се е отговорило на момента, а и ти с нищо не показваш какво точно те интересува или да споделиш твоето виждане по картата.  Анджи е твоето детенце, така ли? Ами и аз си имах на главата болно бебе няколко седмици, надявам се да разбереш защо не съм била сред отговарящите, казано иначе "дежурна" във форума.
С този пълен 8-ми дом тогава събитията са били написани- когато съм имала Луна в лунарен 8-ми, имаше смърт на млада комшийка от съседен вход, макар че не сме били близки, понеже натално съм с Луна у11. Плутон в лун. 8-ми имах в наскоро изтеклия си лунар, беше ми много напрегнат месеца.
В предстоящия ти лунар с Луна в 4д, у1 в 5д, където е Плутон и попада в 8-ми натален, вероятно ще имаш грижи около дома, семейството и детето, самата ти ще си предразположена към вирусна инфекция, така че се пазете и вземи превантивни мерки- Нептун в 6-ти ще помага с чайчета и алтернативни методи.
Не, не го приемам лично, а се чудех дали не досаждам във форума с моите драми и се колебаех дали да дам ОВ. Даже си мислех, че сте отказали от тази тема. Благодаря ти, че отдели времето да погледнеш картите.. :)

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1157 -: Февруари 27, 2019, 01:34:23 pm »
Геривас,резгледах ти лунара тогава,интересен беше наистина,достраша ме да пиша.В този натоварен 4 дом,ще ти гостуват,като хан е домът :) ти ще си нервна ,представена си от Меркурий във водолей,в 5 ти дом.Луната упр.на 11 лун в 4 дом.Жени ще ти гостуват,някоя приятелка може да се разболее.Размествания,ремонти може да има.

Доста нервна бях и все още съм нервна... Този месец ми излезна през носа... Минах на по-тежки и извънредни смени, а имах нужда от почивка, но нямаше как.  Ремонт на колата имаше и там доста пари хвърлихме/засега около 800лв/...

Благодаря за ОВ, а за обръщането на внимание се изисква време, така че не го приемай лично, че не ти се е отговорило на момента, а и ти с нищо не показваш какво точно те интересува или да споделиш твоето виждане по картата.  Анджи е твоето детенце, така ли? Ами и аз си имах на главата болно бебе няколко седмици, надявам се да разбереш защо не съм била сред отговарящите, казано иначе "дежурна" във форума.
С този пълен 8-ми дом тогава събитията са били написани- когато съм имала Луна в лунарен 8-ми, имаше смърт на млада комшийка от съседен вход, макар че не сме били близки, понеже натално съм с Луна у11. Плутон в лун. 8-ми имах в наскоро изтеклия си лунар, беше ми много напрегнат месеца.
В предстоящия ти лунар с Луна в 4д, у1 в 5д, където е Плутон и попада в 8-ми натален, вероятно ще имаш грижи около дома, семейството и детето, самата ти ще си предразположена към вирусна инфекция, така че се пазете и вземи превантивни мерки- Нептун в 6-ти ще помага с чайчета и алтернативни методи.

Вадих си мъдреца... не знам дали го показва в лунара, тъй като не съм толкова навътре... И зарастването му ми създаде доста проблеми - инфекции, суха дупка и тн ... Но се сетих за съвета ти за чайове и почнах да жабуря със смрадлика, някак си се поуспокоиха нещата.. Иначе си влача хремата откакто забременях... Оттогава не мога да се оправя...

И се съсипах от работа.. Дано в най - скоро време вляза в болнични и да не се връшам никога повече в тази фирма... Разочарована съм доста...

Така като гледам и този месец няма да ми е скучен ...  :012: :012: :012: 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1158 -: Февруари 27, 2019, 09:11:36 pm »
Геривас,напрегнато ежедневие,лун.АС в 6нат.дом,6 лун.съвпад Меркурий у нат.АС.Внимавай за здарвословни проблеми.Възможно е да посетиш поликлиника за някакви изследвания,но то си е в реда на нещата.Юпитер в 1 ви,ще понаедрееш.Луна у8 лун.в 1 ви дом,Възможно е да си вземеш болнични,да си напрегната.Ще получиш пари от работа.Венера и Уран са квадрат 2-4 домове,разходи по дома са възможни.Все пак си обърни внимание на мъдреците.
« Последна редакция: Февруари 27, 2019, 09:13:28 pm от Сафо »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1159 -: Март 03, 2019, 09:50:15 pm »
Работата по 6 дом,к6 лун. вблизнаци,Меркурий във 2 ри лун.,ще получиш пари от работа.Луната в 6 дом може да е някаква промяна в работните отношения,работа с жени,грижи около работа,здраве.Лун.Ац е в 11 нат.групи,приятелства.......промени във външен вид ,Сатурн и Плутон в 1 лун..К2 не виждам дали е във водолей,или риби,възможно е да даваш пари за пътуване,телефон.Събитие при съседи,комуникацията също е по 3ти.Може да го "отработиш" със скандал тук например :012:Здраве при родител,или работа също е по твой 3 ти.
Засега по лунара - паднах днес много гадно с колелото, докато се спускахме по една пътека, и то защото една шматка си паркира току-що Мерцедеса на края на пътеката. Естествено, като се развиках, набързо офейка. Коляното още ме боли, но мисля, че ще мине. На работа още не се знае дали ще ме оставят или не, а има точно една седмица до края на изпитателния срок. Доколкото разбрах, от големите шефове на Метро са предприели съкращения във всички отдели заради намаляването на оборотите и клиентите и съкращават най-вече тези, които все още не са минали на постоянен договор, без значение дали се справят с работата или не.

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 295
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1160 -: Март 28, 2019, 07:11:59 am »
Геривас,напрегнато ежедневие,лун.АС в 6нат.дом,6 лун.съвпад Меркурий у нат.АС.Внимавай за здарвословни проблеми.Възможно е да посетиш поликлиника за някакви изследвания,но то си е в реда на нещата.Юпитер в 1 ви,ще понаедрееш.Луна у8 лун.в 1 ви дом,Възможно е да си вземеш болнични,да си напрегната.Ще получиш пари от работа.Венера и Уран са квадрат 2-4 домове,разходи по дома са възможни.Все пак си обърни внимание на мъдреците.

Имах наистина и все още имам здравословни проблеми - сдобих се синузит  ??? ??? Опитвам се да го излекувам с бабешки илачи само и само да избегна антибиотиците, защото съм твърдо против тях, освен ако не е спешно! /ако знаете някакъв лек, казвайте :D засега съм на Ванга - брашно, ракия и черен пипер и ще видим/ И вече съм в болничен от 13,03 и оттогава се опитвам да си почивам... И точно тогава мъжът ми закъса с колата, но някак се оправихме финансово за нея... Сега само водя детето си на градина в другия край на Сф и почивам ..

Поукротиха се малко нещата при мен  ;D че само Ви мрънкам тук за кви ли не глупости...

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1161 -: Март 28, 2019, 11:51:31 am »
Имах наистина и все още имам здравословни проблеми - сдобих се синузит  ??? ??? Опитвам се да го излекувам с бабешки илачи само и само да избегна антибиотиците, защото съм твърдо против тях, освен ако не е спешно! /ако знаете някакъв лек, казвайте :D засега съм на Ванга - брашно, ракия и черен пипер и ще видим/ И вече съм в болничен от 13,03 и оттогава се опитвам да си почивам... И точно тогава мъжът ми закъса с колата, но някак се оправихме финансово за нея... Сега само водя детето си на градина в другия край на Сф и почивам ..

Поукротиха се малко нещата при мен  ;D че само Ви мрънкам тук за кви ли не глупости...
Пробвай на Нострадамус -с кукувича прежда меже и да се оправиш  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1162 -: Юни 04, 2019, 09:34:44 pm »
Какво може да показва според вас лунара ми, който ще започне в началото на другия месец? Предвид наводненията от миналите дни, и тъй като в него има Нептун в 4 дом и Сатурн и Плутон във 2 дом (както и струпване на планети в 8 дом), възможно ли е да опасност от наводнение у дома и някакви материални щети? Или може би този лунар да показва съвсем други събития?  :017:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1163 -: Юни 05, 2019, 10:35:20 am »
Какво може да показва според вас лунара ми, който ще започне в началото на другия месец? Предвид наводненията от миналите дни, и тъй като в него има Нептун в 4 дом и Сатурн и Плутон във 2 дом (както и струпване на планети в 8 дом), възможно ли е да опасност от наводнение у дома и някакви материални щети? Или може би този лунар да показва съвсем други събития?  :017:
Управителят на лун. 1,5,12 домове попада в 8лун.възможно е сексуална връзка да имаш в този период. Нептун е в 4 лунарен, но не е на куспида, ако протече бойлер или пералня, ще вземеш заем вероятно, който ще може да изплатиш заради хубавите аспекти с планети от 2ри лун. Може да те посети някой в къщи по нептун, измамник, пияница, да отчитат водомери, но все пак енергията е съсредоточена в 8дом.Секс,чужди пари, псих. преживявания, застраховки, данаци и всичко свързано с тях. Все пак бъди внимателен по отношение на храната, да не се раздразни стомаха,.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1164 -: Юни 05, 2019, 05:10:19 pm »
Какво може да показва според вас лунара ми, който ще започне в началото на другия месец? Предвид наводненията от миналите дни, и тъй като в него има Нептун в 4 дом и Сатурн и Плутон във 2 дом (както и струпване на планети в 8 дом), възможно ли е да опасност от наводнение у дома и някакви материални щети? Или може би този лунар да показва съвсем други събития?  :017:
Лунара ти включва СЗ през същия ден, което при теб е в лун. 8ми/нат.5ти и може да показва нова интимна връзка или ново начало за съществуваща вече такава. Нептун в 4ти може да е проблем с водопровода, но също така кражба, измама в дома.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1165 -: Юни 05, 2019, 08:16:38 pm »
Благодаря ви много! Точно от кражби и измами в дома най-много ме е страх.
Колкото до нова сексуална връзка, малко ме съмнява, понеже въобще не съм на такава вълна, но точно тогава ще се връщам на работа след двуседмичен отпуск.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1166 -: Юни 05, 2019, 08:34:01 pm »
Щом тогава ще има СЗ, значи наистина може да е лошо събитието. Затъмненията никога не са ми носели нещо добро.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1167 -: Юни 17, 2019, 04:41:40 am »
Ще се радвам, ако някой напише мнения по новия ми лунар, че имам проблемчета ...
http://astra.la/forum/index.php?topic=419.msg68377#msg68377
последно кой е твоят натал, както и ник, че преди малко четох ов на твоя хорар от valski , която пък съвсем друг натал е ползвала за лунара си тук?

Калия

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 29
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1168 -: Юни 17, 2019, 06:00:25 pm »
Ще дам отчет за миналия ми лунар. Развали ми се колата. Бяха ми казали майсторите, че е скъп ремонтът, затова семейството ми (брат ми) дойде, взеха я и я закараха на ремонт в друго населено място (Живеят на 100 км от мен). След седмица отидохме да си я приберем, та използвахме и да им гостуваме и да се видим. Майка и татко ми дадоха пари, понеже имах празник, и бяха платили половината сума за ремонта. В крайна сметка сумата за ремонта беше трикратно по-ниска от първоначалната, която майсторите предложиха, и проблемът не беше в двигателя, както те предположиха.
 На работното място имаше доста емоции. Оформях оценки за края на годината и ходихме на екскурзия с децата. (Работя в училище). На екскурзията бях с още 2 колежки, които са ми най-близките ми приятелки от колектива. Любовта върви, заплатата си вземам навреме (държавна работа все пак)  :012:  :012: За това се сещам засега.

Ще прикача и лунара, който започва от днес, по-точно довечера. Ако някой иска да го погледне. Очертава се да съм на работа и да имам неща, които да уча, свързани с приема на ученици. Съответно да имам повече отговорности. :)

Първата карта е миналият лунар, а втората - предстоящият
« Последна редакция: Юни 17, 2019, 06:35:03 pm от treio »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Месечен хороскоп-лунар
« Отговор #1169 -: Юни 29, 2019, 09:49:29 am »
Това е лунарът ми, който започва в деня на затъмнението.