Автор Тема: Меркурий  (Прочетена 65796 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #195 -: Ноември 18, 2018, 04:10:32 pm »
Тери, може да наблюдаваш в следващите 18 месеца, какво ще се раздвижи по аналогиите на Венера и домовете, които управлява, СЛВ, както и в следващите 3 месеца по Юпитер, но по начин отразен от Меркурий. Всеки бърз транзит, лунация, ПР Луна ако активират тези градуси, дали ще дадат случка, която е свързана с техните теми.
Например, при мен тр.Нептун спря точен квадрат с ПР Марс, който е у5,12-ти домове и се размиха инициативи по един проект, за който ме увещаваха, сега като тръгне Нептун директен в края на месеца ще проверя дали някои съмнения около това ще се потвърдят.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Меркурий
« Отговор #196 -: Ноември 18, 2018, 08:05:17 pm »
Изгарянето на МЕркурий в лъчите на Слънцето - изглежда леко зловещо  :d030: :d030: :d030: ще бъде заедно с Юпитер на 27.11 в 11:15 - в началото на 6-я градус на Стрелец. Ще бъдат в квадрат с Марс, а той в секстил със Сатурн  :29: :engel016: . Венера е в сходяща опозиция с Уран и заформят голям квадрат с нодалната ос и Луната.  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Меркурий
« Отговор #197 -: Ноември 18, 2018, 08:19:46 pm »
Изгарянето на МЕркурий в лъчите на Слънцето - изглежда леко зловещо  :d030: :d030: :d030: ще бъде заедно с Юпитер на 27.11 в 11:15 - в началото на 6-я градус на Стрелец. Ще бъдат в квадрат с Марс, а той в секстил със Сатурн  :29: :engel016: . Венера е в сходяща опозиция с Уран и заформят голям квадрат с нодалната ос и Луната.  ???
Т.е. да очакваме някакво страшно катастрофално събитие???  :-\ :-X :-X :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Меркурий
« Отговор #198 -: Ноември 18, 2018, 08:21:44 pm »
Е, хайде сега :29: :engel016: ;D :d030:
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Меркурий
« Отговор #199 -: Ноември 18, 2018, 08:24:05 pm »
И басии представям си скоро Пллутон като изгори в лъчите на Слънцето -апокалипсис сега а  :D Шведите идват с трясък и гръм а Сатурн по терлици  ;D

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Меркурий
« Отговор #200 -: Ноември 18, 2018, 08:37:06 pm »
Е, хайде сега :29: :engel016: ;D :d030:
Е, ти така се изрази, не аз.  :P После сигурно пак мен ще набедат за черноглед.  :lol_hitting:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Меркурий
« Отговор #201 -: Ноември 19, 2018, 10:11:11 am »
Изгарянето на МЕркурий в лъчите на Слънцето - изглежда леко зловещо  :d030: :d030: :d030: ще бъде заедно с Юпитер на 27.11 в 11:15 - в началото на 6-я градус на Стрелец. Ще бъдат в квадрат с Марс, а той в секстил със Сатурн  :29: :engel016: . Венера е в сходяща опозиция с Уран и заформят голям квадрат с нодалната ос и Луната.  ???
Понеже никой не се реши да направи прогноза по казаното от Алена, ще се опитам, само че в мунданен план.
Както може да се очаква, ще има ескалация на напрежението и протестите ще продължат. Хората ще искат оставката на ББ и приближените му. Сградата на Народното събрание най-вероятно ще бъде обсадена, може да нахлуят протестиращите и вътре, както през зимата на 1997. Известен наш политик ще се опита да поведе хората, но те и на него няма да вярват и ще го погнат. Възможно е да възникне и огън и да има ранен/и. Някои политици ще се опитат да се измъкнат, ту с хеликоптери, ту с танкове, но и това няма да помогне. Междувременно, Национална Лотария пуска нов билет, с който отвлича масовото внимание. Билетът е коледен, на "скромната" цена от 50 лева. Почти всички ще се юрнат да го купуват и търкат с надеждата за лесна печалба. Междувременно, гражданската отговорност тихомълком се вдига с още 500 лева, но никой не обръща внимание, защото всички са заслепени от новия билет. Властта си запазва управлението и всички са доволни и щастливи.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Меркурий
« Отговор #202 -: Ноември 19, 2018, 10:11:16 am »
Като за понеделник сутрин, много добре, Весо! :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Меркурий
« Отговор #203 -: Ноември 21, 2018, 03:10:52 pm »
Понеже никой не се реши да направи прогноза по казаното от Алена, ще се опитам, само че в мунданен план.
е, не съди така хората де
на 18,19 и 20 бях в автобуса на път, прекосих цяла европа с празен телефон, без интернет  :o

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #204 -: Март 24, 2021, 06:46:23 pm »
Меркурий Риби квадрат Марс Близнаци

„През тези дни възникват много проблеми заради пламенност, нервност, спешност на действията. Хората стават по-нетърпеливи и придирчиви, дразнят се, ако няма бърз резултат от действията им или отговор на въпросите им. Бързат нещо да кажат или направят, сякаш се страхуват, че някой ще ги изпревари. Дори най-малката дреболия, която не са могли да предвидят, всяко мъничко препятствие ги изкарват извън нерви. Изобщо тези аспекти силно изострят емоционалната атмосфера, обичайни стават сблъсъците, обясненията и конфликтите, а ако отчетем и факта, че през тези дни хората обичайно говорят, каквото чувстват, без да се съобразяват с останалите и да си подбират думите, и може да нагрубяват и дори да ругаят – случва се нещата да стигат и до физическа саморазправа...
Неблагоприятните аспекти Меркурий-Марс многократно повишават риска от производствена травма. Опасност представляват движещите се механизми, острите и режещи предмети, оръжията и огъня. По-висока е вероятността от транспортни катастрофи, при които хората губят много кръв и може да получат множество рани на крайниците, ребрата, главата. Повишен е рискът от инфекциозни заболявания. Нежелателни са хирургическите операции, освен в случаите, когато са животоспасяващи...“
С. Вронски
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Меркурий
« Отговор #205 -: Март 24, 2021, 06:56:35 pm »
При членове на моето семейство-2 бр.има аспект Марс/Меркурий.При единия е съвпад,при другия-опозиция.Горенаписаното важи и при двамата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #206 -: Март 24, 2021, 08:05:28 pm »
Аз съм с Марс- Меркурий, още по-кофти положение.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1174
Re: Меркурий
« Отговор #207 -: Март 24, 2021, 08:09:43 pm »
Много любим мой аспект. От онези, които нямам, а бих искала и малко ревнувам  :D
Дава сила, интензитет и категоричност на словото, убедителност несравнима. Аз лично съм жънала невероятни успехи при такъв транзит, мисля секстил Марс към мерк беше. Получих двойно на това, което исках, чак не вярвах на ушите си и ги молих да потретят.  ;D
Забелазала съм го и при други, съвпад, ако не ги познаваш, много ще им повярваш, че са знаещи авторитети, също и палене на четвърт, както е писала Рени, строй се, преброй се и те духа вятъра от гърлената бездна. Понякога и лаладжийстване, радио точка, логорея, смисъл никакъв и глупости, но да са в играта. И трите казуса са съвпад в Риби, двата с каре от уран  :D :D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Меркурий
« Отговор #208 -: Март 24, 2021, 08:27:16 pm »
Ох,при единия мой-ММ,съвпадът е в дева.Мрън,врън,лекичко,засилва,усилва,намалява,.....досадно,досадно,досадно.......дребнаво,дребнаво,но и перфекционизъм ,ма мен ме дразни,все пак съм кораво копеле-34 години слушам,служа,спаружих се.. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12461
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Меркурий
« Отговор #209 -: Март 24, 2021, 08:33:40 pm »
Люба, права си, всички планети поставени в знаци от подвижния кръст + главни оси или техните управители там, са/сме лай-лай-кучка. ;)

Леките аспекти Меркури-Марс и зависи кой хвърля левия аспект, могат да бъдат ползотворни. Един западен Меркурийв Дева квадрат Марс Стрелец, не е никак лошо. Твърдите аспекти са мяу.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“