Автор Тема: Кошмари  (Прочетена 84928 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #45 -: Август 03, 2015, 01:46:30 am »
И по-шантави сънища съм имала. Сетих се за най-култовия си сън.  ;D

Сънувах нашествие на извънземни. Залавяха големи групи от хора и ги хвърляха в нещо, което приличаше на гигантска месомелачка. А излезлите от тях души улавяха в епруветки и после ги вселяваха в същества от други планети, правеха си забавни експерименти. Имаше едно еднооко мекотело с хоботче, приличаше на някакъв циклоп от комиксите... в него се опитаха да ме преродят.  :o :012:
Този сън сигурно ти е дошъл покрай филма за извънземни, който постна тук във форума. Мен не ми хареса .. кофти край.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #46 -: Август 03, 2015, 11:03:42 am »
Този сън е от преди десет години, тогава не съм гледала такива филми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #47 -: Август 06, 2015, 11:47:42 am »
Сънувах как изгряват три Луни и след това нашествие на извънземни  :043: :043: :043:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Кошмари
« Отговор #48 -: Август 06, 2015, 01:10:37 pm »
Сънувах как изгряват три Луни и след това нашествие на извънземни  :043: :043: :043:

Това и аз съм го сънувала преди години.  :57:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #49 -: Август 06, 2015, 01:17:10 pm »
Това и аз съм го сънувала преди години.  :57:

Значи изтрещяваме синхронично и тенденциозно, но ти ме изпреварваш, имам да те догонвам  :29: :72: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Кошмари
« Отговор #50 -: Август 06, 2015, 01:39:03 pm »
Аз пък тази нощ сънувах как на някакъв човек се опитват да му отнемат 3 овце, които са много важни за него, не знам защо. Май че беше възрастен, доколкото си спомням. Малко преди да се събудя, сънувах как и трите овце бяха станали мънички, една огромна ножица ги разряза и трите и от тях взе да тече кръв.  :(

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Кошмари
« Отговор #51 -: Август 06, 2015, 02:32:30 pm »
Значи изтрещяваме синхронично и тенденциозно, но ти ме изпреварваш, имам да те догонвам  :29: :72: ;D

Хахаааааааааа, явно лудостта е заразна дори и през компютъра...  :043: :043: :043:


П.С. Ако не се лъжа и Кабала го беше сънувала същото, но не помня преди мен или след мен.  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Кошмари
« Отговор #52 -: Август 06, 2015, 03:31:16 pm »
Явно вас по Варна всичките са ви докарали от някоя планета с три луни :012:
De omnibus dubitandum est

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #53 -: Август 10, 2015, 01:23:39 am »
Сънувах как изгряват три Луни и след това нашествие на извънземни  :043: :043: :043:
Пак ли тези извънземни?  :043:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #54 -: Август 10, 2015, 01:27:19 am »
Пак ли тези извънземни?  :043:

Ще вземат да ме осиновят накрая  :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Кошмари
« Отговор #55 -: Август 14, 2015, 10:49:39 am »
Много гаден сън тази нощ ...
Имаше някакво масово изтребление над хората. Една група от хора се скрихме в някакво място, а навън не можеше да се излиза и бяхме в пълна изолация. Опасност дебнеше отвсякъде, а сънят беше толкова дълъг, че сякаш го преживявам реално. Измряха много дори и в това безопасно място. Аз някак оцелях преди да се събудя със сърцетуп.  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Кошмари
« Отговор #56 -: Август 23, 2015, 05:27:15 pm »
Много гаден сън тази нощ ...
Имаше някакво масово изтребление над хората. Една група от хора се скрихме в някакво място, а навън не можеше да се излиза и бяхме в пълна изолация. Опасност дебнеше отвсякъде, а сънят беше толкова дълъг, че сякаш го преживявам реално. Измряха много дори и в това безопасно място. Аз някак оцелях преди да се събудя със сърцетуп.  :012:

Кандидатстудентските неволи нали отминаха? Е, някои са паднали в "боя". :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #57 -: Септември 12, 2015, 12:35:32 pm »
Никога не изяждайте по половин диня преди лягане, сега ще ви разкажа поредния ми нощен кошмар!  :57:

Понеже спя много дълбоко и трудно се пробуждам, особено в по-ранните часове на нощта, та ето какво сънувах тази нощ след вчерашния предноволунен детокс с пресни плодове...  ;D

Сънувам, че се намирам в някаква стая и разтребвам гардероба. Изведнъж намирам красива ваза, приличаше на антикварна. Видях, че вътре има нещо и ми се стори, че това са ароматни соли или парченца сухи цветя.

Отворих капачката, поех дълбоко въздух и вдишах ароматното съдържание. Изведнъж се задавих и почнах да кихам, чак ми се насълзиха очите. Погледнах към вазата и се оказа, че това е погребална урна, а вътре има човешка прах.  :d030:

От силна уплаха се събудих на секундата, преди да се напишкам в леглото.  :012:

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Кошмари
« Отговор #58 -: Септември 12, 2015, 11:40:56 pm »
Лили, тр Нептун в самия край на 3д на Иц и съвпад с Марс У1 какви сънища ти докарва в съчетание с опозицията на тр Юпитер  :o

УРНА - Ако сънувате празна урна - може да не се ожените никога; ако е пълна - скоро ще сключите брак;

Хайде на булката!  :29:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Кошмари
« Отговор #59 -: Септември 12, 2015, 11:45:45 pm »
Остава да разберем чия е била прахта  :043:

Тия дини само пророчески сънища ми носят!  ;D :57:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui