Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 602108 пъти)

Saiomi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #60 -: Септември 30, 2013, 07:56:58 pm »
Да, това е часът на раждане, този който знам от майка ми.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #61 -: Септември 30, 2013, 08:33:39 pm »
Здравейте! Преди известно време писах тук и получих много отговори за себе си благодарение на Вас. Сега отново се случват много странни неща и Ви моля за Вашата гледна точка. На 11.09.2013 по време на пътуване в Гърция преживяхме много страшна катастрофа. Слава Богу всичко е наред и се разминахме за малко с нещо ужасяващо. Лека кола, която се опита да ни изпревари в завой беше размазана от идващия насреща тир и се разминахме на косъм. Това можеше ли да бъде прогнозирано предварително и просто да отложа екскурзията с автобус. Моят началник ми заяви тази седмица, че иска да ме повиши, което ще е страхотно, но се оказа, че в същото време избухва грандиозен скандал в който е замесен моят пряк шеф, директорът ни и косвено аз, което вероятно ще ми попречи да се издигна, а може и да ме уволнят:( Моля ви за съвет и насока какво може да се случи и как да се справя със ситуацията...

Здравейте ,
Относно катастрофата-  наскоро по оста 3-9 дом,свързан с пътуванията и чужбина- сте имали обрат на възлите,това е скрита подкрепа от невидими източници, а управителите на възлите са съвпад СД Венера –нат.Марс,който У3,8,критични ситуации на път,но Сатурн тран.в 3 дом и като упр.на хубав дом 5 –забавленията,квадратирайки марс-меркурий както каза Уран е стагнирал,ограничил щетите,но тр.Уран е на К8 и в сх.тригон към меркурий,също подкрепил благоприятният изход от критичната ситуация-живото-застрашаваща по 8 дом,това са упр на 1-6,свързани със здравето,разминали сте се само със шоково преживяване,на 11-09 и транзитният марс е бил на 3 градуса преди съвпада с нат.меркурий,той е тригера,защото мунданно ,тогава е връх на т.каре с нодалната ос и сатурн ,/качената картата е за 30 май/
Тр.Юпитер У4 съвпад Венера У 9 и СЛВ , Ви е ангел хранител за момента,той е виновника минавайки през СД МС съвпад сол.Асц,транзит в 10 дом да постави на дневен ред-повишение,в съчетание с опозето на тр.Плутон към тях.

Saiomi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #62 -: Септември 30, 2013, 10:05:46 pm »
Много Ви благодаря за отговора:)Много се притеснявам за професионалния си път, защото сега могат да ме повишат, но и да ме уволнят. Под огромно напрежение съм, според Вас кое е по-вероятното?

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #63 -: Октомври 01, 2013, 10:02:57 pm »
Много Ви благодаря за отговора:)Много се притеснявам за професионалния си път, защото сега могат да ме повишат, но и да ме уволнят. Под огромно напрежение съм, според Вас кое е по-вероятното?

в момента СД Марс  точно каре към МС,по натал Марс е съвпад УМС Меркурий,това не е бене фактор за кариерен възход,ще е активна още година
Юпитер създава добри очаквания и обещания,на Сатурн като мундо УМС е по конкретиката и по материализиране на нещата
а в момента той не особенно благосклонен ще мине в каре първо  към Юпитер,после към съвпада на УМС Меркурий/Марс У8,парите на другите,всяко повишение в длъжност,традиционно върви и с материално такова,накрая предстой и сатурнов възврат,ако си работила усъдно,търпеливо и неуморно в постигане на целите,може и да те възнагради,но предстой и квадратура с нат.слънце,периода е кризисен, нищо няма да ти е сигурно,ако преминеш през всички тези препятсвия и си още на същата позиция,догодина като ингресира Юпитер в Лъв ще си в по-изгодна за кариерен растеж и развитие ,период ;)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #64 -: Октомври 01, 2013, 10:25:54 pm »
Хм, този квадрат дир марс към мц го изтървах

Saiomi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #65 -: Октомври 02, 2013, 09:24:28 pm »
Благодаря за отговора:) Когато се изясни ситуацията ще споделя крайния резултат. Хубава вечер

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #66 -: Октомври 02, 2013, 09:27:48 pm »
Не е ясно дали е точен квадрата, дали вече се е състоял или тепърва предстои, освен ако Saiomi не е абсолютно сигурна за точността на часа.

Saiomi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #67 -: Октомври 02, 2013, 09:38:47 pm »
Майка ми ме ражда чрез секцио и този е часът, който ми е казала:)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #68 -: Октомври 02, 2013, 09:39:02 pm »
Мда, може да има малко разлика все пак в точното време, но все пак марс квадрат МЦ показва, че ще има битка на егото/за егото :)
Така че се очакват ситуации на изпитание, не е задължително да има уволнение, но егото няма да бъде задоволено

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #69 -: Ноември 07, 2013, 11:06:30 am »
Слагам транзити и прогресии/дирекции на моя приятел, който закъса здравословно и обсъждахме в темата за сл затъмнение с Рени. Който вижда кога ще му свърши кофти периода, може да сподели размисли

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #70 -: Ноември 07, 2013, 11:50:31 am »
Когато поиска да разбере ,защо е в такъв период.Нека Сатурн да направи секстил с Меркурий ,за да има възможност да  вземе правилно решение по опозицията Уран/Уран ,Венера ще спре върху натални Слънце/Венера ....
Да си "изкашля " капризите и да я "изхвърли" част от отговорностите си или пък обратното да поеме такива .
Прогресивно Слънце е "стигнало " до СЛВ ,нормално е да има криза под някаква форма ,но пък това ще му помогне да "види" пътя си ,чрез човек  с комбинации в натала между Слънце и Нептун под всякаква форма или мунданна конфигурация същата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #71 -: Ноември 07, 2013, 12:23:45 pm »
Ще сложиш ли само прогресии.

Гледам, че има точен квадрат на пр. Марс с нат. Венера У7/12, аспектира също и нат. Плутон У1. Прогресивната Луна в опозиция на стелиума и квадрат пр. Марс.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #72 -: Ноември 07, 2013, 05:40:52 pm »
ето карта само с прогресии

той въобще не е кашлял, просто се разболя уж от някакъв вирус, една седмица с висока температура, която не пада от нищо, в болницата пълни изследвания, които показаха само завишени левкоцити, и чак при снимка на дроба се видя пневмония
иначе цялата история започна с гастро-симптоми (да не ги описвам, сещате се)

не знам да е имал някакви сериозни проблеми в която и да е област, 1-2 дена преди да се разболее бяхме заедно, нищо му нямаше, поне видимо, не му предстоят никакви промени/решения, от сорта на нова връзка/работа, приключване и т.н.

прогресивният марс май вече е подминал точния квадрат с венерата, пр луна й е рано за стелиума, сега се вижда по-добре

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #73 -: Ноември 07, 2013, 08:05:09 pm »
От нищо ,не може да се получи нещо . ;)
Ти познаваш човека ,така че прецени ,какво всъщност искат да му "кажат" тези здравословни неразположение.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #74 -: Ноември 07, 2013, 09:10:07 pm »
А на вас по картата какъв човек ви се струва  :smile016: