Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 602108 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #75 -: Ноември 08, 2013, 09:25:29 am »
Не е това ,което демонстрира пред "масовата публика" -зависим е от емоциите си ,а не желае това да се "вижда" .Сега ,това че почвата под краката му се "движи" и не може да "улови" сигурното,го депресира.Можеш да помогнеш в такъв период на един Козирог  като му пуснеш филма "Яж,моли се и обичай ". :smile016:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #76 -: Ноември 08, 2013, 09:46:07 am »
Той е доста лоялен, работлив, отговорен човек, доволен е от малки неща, и в същото време е амбициозен по отношение на конкретни цели, не толкова на статус и голяма кариера
С месеци е спал по 3-4 часа на денонощие, за да направи къщата за семейството си
Иначе има доста интересна съдба, но няма да влизам в подробности

Рени, може би си права, има емоционална дестабилизация някаква, сега се сетих, че преди няколко месеца имаше някакви проблеми с кръвното, още тогава е трябвало да се обърне внимание

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #77 -: Ноември 08, 2013, 10:30:17 am »
Общо положение за всички слънчеви Козирози-трябва винаги за нещо да се притесняват,това ги амбицира,макар да изглеждат железни и недосегаеми.Тук в картата на този човек има и Луна във въздушен знак в аспект с Нептун ,АСЦ Скорпион и Марс във вода ,а отсреща Плутон-не може цял живот да държиш затворен винтила,трябва от време на време да се изпуска парата ,но в случая е малко по-трудно ,заради стелиума ,който дърпа-така се е получил дефицита в дадена област и човек прекомпенсира ,тук специално с работа/отговорности.
Кой е срещуположния връх на тао-то в картата му -Рак ,сега кой е там -Юпитер ,той къде е по натал-12-ти,съвпад с АСЦ,кой е отдушника на Сатурн -Юпитер ,виж как се затваря кръга ,от тук вече можеш да му "свариш отвара от палави билки '. :party0036:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #78 -: Ноември 08, 2013, 10:53:35 am »
Мерси, Рени, ще предам на жена му  :)
Той е един от малкото семейни мъже сред познатите, които нямат нищо против жена му да изчезне за 1 седмица на почивка, или да ходи по дискотеки до сутринта, не че тя спекулира с това, много са готини и двамата
« Последна редакция: Ноември 11, 2013, 02:28:37 pm от myst »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #79 -: Ноември 08, 2013, 11:19:02 am »
Мерси, Рени, ще предам на жена му  :smile016:
Той е един от малкото семейни мъже сред познатите, които нямат нищо против жена му да изчезне за 1 седмица на почивка, или да ходи по дискотеки до сутринта, не че тя спекулира с това, много са готини и двамата

 :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

veni

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Натални карти
« Отговор #80 -: Ноември 15, 2013, 02:55:31 am »
Здравейте,ще се радвам да кажете нещо за наталната ми карта.  Благодаря !

veni

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Натални карти
« Отговор #81 -: Ноември 15, 2013, 11:10:03 pm »
Благодаря за бързия отговор. Защо Венера е в критичен градус? Защото е в 29 градус във Везни? Или поради друга причина ?

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #82 -: Ноември 18, 2013, 01:27:38 pm »
И при теб проблемна Луна...

Опозицията и с Нептун дава нереалистична представа за любовта, прекалено високи и недостижими идеали, заблуди и илюзии, емоционални терзания. 

Чувствата са ранени и от Марс, който е и в падение. Чувстваш ли се често наранен от другите (със или без причина)? Как реагираш на това, предполагам не избухваш по Марс, а се чувстваш обиден и се сърдиш, защото този венерин Марс няма да изрази гнева си гласно и шумно, а ще го таи в себе си? Липса на топлина, любов, загриженост от страна на близките. Също би могъл да даде егоизъм. Квадрата с Венера подсилва това усещане за студенина на околните. Нехармонични семейни отношения. Неразбирателство с жените.
Луната обаче е подкрепена от Плутон и Сатурн. Отговорен, честен, търпелив, емоционален. Предпочиташ дълготрайните и задълбочени отношения. Струва ми се, че колкото и наранен да се чувстваш, ще можеш да се възстановяваш напълно с помощта на тези двамата.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #83 -: Ноември 18, 2013, 03:58:13 pm »
У5 Меркурий и У7 Слънце са добре поставени. Пак казвам, че проблема относно връзките според мен, по скоро е вътрешен, отколкото външен.
Искаш и държиш на свободата, но не си склонен да дадеш такава на човека до теб, от страх да не бъдеш изоставен, съответно наранен? Липсата на увереност, те прави плах и нерешителен? Може би си прекалено взискателен към другите? Поработи върху проблемите на Луната и нещата ще си дойдат на мястото. Задействай малко този Марс да бъде по инициативен, колкото и да не му се иска  :)

Този 10-ти дом ми е странно, че е нереализиран. Веско май сам си слагаш спирачки  :)

Извинявам се, ако съм прекалено нетактична  :)
« Последна редакция: Ноември 18, 2013, 04:09:16 pm от Satin »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #84 -: Ноември 19, 2013, 08:44:59 am »
Веско ,около теб има ли човек с акцент на Овен /Марс/1-ви дом и въобще под някаква форма да изразява същия принцип,с такъв типаж е необходимо да се конфронтираш за да получиш обективна представа за онова,което се случва в/с теб,също и/или ситуация /обстоятелства от марсов характер .Типът карти като твоята ,не визирам самия теб,защото не те познавам,са зависими от другите,някой друг чертае или е начертал 'осовата линия ",което е бонус ,стига натива да си е обул подходящите обувки,в противен случай отиграва ролята на "жертва на обстоятелствата".Има люшкане между инертност,лутане и пренавиване,надценяване.
Стелиум в Стрелец има нужда винаги от малко Сатурн,струпване на планети в дясната половина и над хоризонта от малко първичност-Марс,контакта Марс/Нептун в мъжка карта-закаляване на здравословната агресия,Луна/Марс -да се откъсна" от майчината премяна."
« Последна редакция: Ноември 19, 2013, 08:48:47 am от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Натални карти
« Отговор #85 -: Ноември 22, 2013, 05:07:44 pm »
Айде почва се.
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #86 -: Ноември 22, 2013, 05:26:08 pm »
Е, поне е човек :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Натални карти
« Отговор #87 -: Ноември 22, 2013, 06:35:01 pm »
Аз пък не успях да видя картата.

Съни, подписът ти... направо ме кефи!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #88 -: Ноември 22, 2013, 06:41:01 pm »
Е, нали уж това е тема за натални карти???
Просто ви попитах за моята.
Нов съм тук ,ако съм объркал темата и въпросите ми не са на място-ОK ,кажете ми, няма нужда от иронични подмятания.

не се стеснявай, сложи пак картата, тук е мястото

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Натални карти
« Отговор #89 -: Ноември 22, 2013, 06:57:12 pm »
Съни, подписът ти... направо ме кефи!

Понякога се налага известна дистанция. ; )

Е, нали уж това е тема за натални карти???
Просто ви попитах за моята.

И какъв е въпросът всъщност, като изключим "кажете нещо по нея"?
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred