Автор Тема: Натални карти  (Прочетена 601063 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #45 -: Юни 23, 2013, 09:58:23 pm »
Но това е и домът на Венера /Телец,нека прибавим -природа,удобства,наслада ,ей такива места свързани с предходните . ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #46 -: Юни 23, 2013, 10:02:06 pm »
Но това е и домът на Венера /Телец,нека прибавим -природа,удобства,наслада ,ей такива места свързани с предходните . ;)

Да, така е.  :)Просто дадах пример, защото при мен се е проявил по опозиторния дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #47 -: Юни 23, 2013, 10:09:06 pm »
Венера ли е там ,или знакът на върха е Везни или Телец?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #48 -: Юни 23, 2013, 10:16:57 pm »
 За моята карта питаш, нали? У7 (К7- водолей)- Уран е в 3 дом- везни (К3- дева), а Венера- в 9 дом- овен (К9-риби). Тя е у4 и у11.
На Кайли картата не я помня, но тя имаше силна ос 2-8 дом.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #49 -: Юни 23, 2013, 10:30:40 pm »
За твоята -да ,хареса ми че К9 е в Риби ,затова и там има проявление.А обърнала ли си внимание ,когато ти е бил активиран АСЦ ,имала ли си  любовни копнежи ,трепети-един път защото е АСЦ и втори път защото е в Лъв? :)
« Последна редакция: Юни 23, 2013, 10:40:10 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #50 -: Юни 23, 2013, 10:42:52 pm »
Ами 2 от връзките съм започвала по лъвово време +-1 седмица и една по Ураново. ;D
Боже, че съм предвидима.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12468
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Натални карти
« Отговор #51 -: Юни 23, 2013, 10:49:01 pm »
Всички сме предвидими ,разликата е само в това,че някои си мислят ,че не са. ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #52 -: Юли 14, 2013, 10:18:52 am »
Не мисля, че всичко ще върви по мед и масло в тази карта
В момента съм с половин крак в съвременната астрология, с другия половин-в древната, казвам половин, защото знанията ми са много малко
Радост на планетите: слънце, сатурн, юпитер са дневни, луна, венера, марс-нощни
Ако правилно съм разбрала-дневните се радват над хоризонта, нощните-под
Дневните се радват в мъжки знаци, нощните-в женски
Ако се използва равнодомната система-сатурн управлява 4 и 5-ти дом-разположен в нощната хемисфера-не е съвсем в радост, марс-в дневната, че и в мъжки знак-също
Венера-мъжки знак, дневна хемисфера-не е радостна
Значи най-грубо-темите за любовта, чужди финанси, собствен дом и т.н.-няма да са съвсем добре управлявани
Юпитер ще помогне до известна степен на марс, но няма да може на венера, защото аспектът е с по-голям от 3* орбис

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Натални карти
« Отговор #53 -: Юли 14, 2013, 10:23:53 am »
Папи, картата е без час на раждане.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #54 -: Юли 14, 2013, 10:38:48 am »
Папи, картата е без час на раждане.

Спя още :)
Правилата относно радостта и знаците остават-дневни планети в женски знаци и обратното не са в радост

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Натални карти
« Отговор #55 -: Юли 14, 2013, 10:45:21 am »
ретро мрънкурий обича такива ситуации и аз скоро сгафих така,мъ е срам много,рачешката две напред едно назад,опасно е назад,не виждаш на какво ще се... 8)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Натални карти
« Отговор #56 -: Юли 14, 2013, 11:03:08 am »
ретро мрънкурий обича такива ситуации и аз скоро сгафих така,мъ е срам много,рачешката две напред едно назад,опасно е назад,не виждаш на какво ще се... 8)

Не е от него-моят е ретро в натала-ок съм
Просто 5 часа сън и преди кафето-няма дълбока мисъл

Saiomi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Натални карти
« Отговор #57 -: Септември 29, 2013, 08:19:45 pm »
Здравейте! Преди известно време писах тук и получих много отговори за себе си благодарение на Вас. Сега отново се случват много странни неща и Ви моля за Вашата гледна точка. На 11.09.2013 по време на пътуване в Гърция преживяхме много страшна катастрофа. Слава Богу всичко е наред и се разминахме за малко с нещо ужасяващо. Лека кола, която се опита да ни изпревари в завой беше размазана от идващия насреща тир и се разминахме на косъм. Това можеше ли да бъде прогнозирано предварително и просто да отложа екскурзията с автобус. Моят началник ми заяви тази седмица, че иска да ме повиши, което ще е страхотно, но се оказа, че в същото време избухва грандиозен скандал в който е замесен моят пряк шеф, директорът ни и косвено аз, което вероятно ще ми попречи да се издигна, а може и да ме уволнят:( Моля ви за съвет и насока какво може да се случи и как да се справя със ситуацията...

« Последна редакция: Септември 29, 2013, 08:59:14 pm от Saiomi »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #58 -: Септември 30, 2013, 06:51:03 pm »
Toчен ли е часът Ви на раждане?

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Натални карти
« Отговор #59 -: Септември 30, 2013, 06:53:15 pm »
Освен квадратурата към Марс и Меркурий от Сатурн, но пък точно той се е оказал и "спирачката".