Автор Тема: Астрокартография  (Прочетена 6239 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрокартография
« Отговор #15 -: Юли 18, 2016, 05:01:29 pm »
Имаш и Венера на ДС, но се пада в по-хладните държави, които вероятно не харесваш. Част от Швеция и Норвегия, Латвия, Беларус...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Астрокартография
« Отговор #16 -: Юли 18, 2016, 05:22:59 pm »
Кое е най-добрия вариант ,коя линия е за редпочитане? На мен Венера на МЦ ми минава точно през Шанзализе ,плюс резерва-Барцелона и Палма де Майорка-последното по-ми е по-джоба май .Тая Венера на МЦ-какво означава-ще се опарича ако отида там или че ако се опарича ще отида там :017: :017: :017:
Добре че не е пер лашез, миналата седмица сънувах, че съм там на туристическа обиколка, но все му виках перла шест. Не бих отишла точно там наяве ама  :012:

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Астрокартография
« Отговор #17 -: Юли 18, 2016, 05:54:39 pm »
Ще пътувам за Япония, то се е видяло... :)

Силно ме влече Италия. А първото ми излизане в чужбина е било до Германия (Берлин) - Юпитер секстил МС, Слънце кв. МС (пътувах до баща ми).
« Последна редакция: Юли 18, 2016, 05:57:44 pm от romantica »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Астрокартография
« Отговор #18 -: Юли 18, 2016, 05:55:53 pm »
 :clap:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Астрокартография
« Отговор #19 -: Юли 18, 2016, 05:56:44 pm »
Ще пътувам за Япония, то се е видяло... :)

Слънце и Юпитер на МС ли имаш там? Късметлийка!  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Астрокартография
« Отговор #20 -: Юли 18, 2016, 05:58:57 pm »
Романтика  :29: много се радвам за теб  :08: :38:
Над силата е само умението да я владеем!

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Астрокартография
« Отговор #21 -: Юли 18, 2016, 06:08:54 pm »
при мен струпването е на северния бряг на Исландия, поздравявам ви със Sigur Rós, вече знам къде ще умра в самота:Д
https://www.youtube.com/watch?v=RWtx0AvGAlw
//още си разглеждам картите. харесва ми творческият съвпад Мерк-Нептун да е на МЦ, но точно пък тези страни с какво ще ги докосне моето творчество не знам.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Астрокартография
« Отговор #22 -: Юли 18, 2016, 07:25:34 pm »
Имаш и Венера на ДС, но се пада в по-хладните държави, които вероятно не харесваш. Част от Швеция и Норвегия, Латвия, Беларус...
Не се давам на рус бледолик екземпляр, изпитвам антипатия към такъв типаж хора, ако ще и да са перфектни като външност.
Хладните държави предполагат и по- хладен темперамент, а не ми понасят такива.
Иначе мислех да работя в Испания, имам роднини там, тоя Нептун така ме замисли.
А на Романтика завиждам за шанса, но ако трябва да избирам, също щях да го обмислям много- едно е екскурзия до там, друго- работа за дълъг период. Но пък точно сега и е времето, защото и аз не харесвам моята професия, но като се пуснеш по течението, годините минават и в един момент съжаляваш дълбоко.
Когато бях на 30, имахме побратимено училище от Берген, Норвегия. Хората ме поканиха на 3-месечна специализация , нещо като обмяна на опит, с всичко осигурено, на английски щяхме да комуникираме, отпадаше езиковата бариера. Тогава още не бях излизала в чужбина и ми се струваше много рисковано.
От днешна гледна точка съжалявам , такъв шанс имах и не се възползвах.
« Последна редакция: Юли 18, 2016, 07:32:42 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Астрокартография
« Отговор #23 -: Юли 18, 2016, 10:44:40 pm »
Питам се, когато като теб човек има зелен светофар да отиде в Япония и то именно в настоящия период, дали свободната му воля е решаваща за развитието на ситуацията. Периодът изглежда и подходящ, не само поради факта, че астрокартографски Слънце и Юпитер са ти на МС. Дали можеш да не изиграеш тази "карта" или обстоятелствата така ще се наредят, че да се случи ?

Стар, arigatou, че първа ти ме насочи точно за тези аспекти!
За тази година вече изпуснах възможността. Ще опитам със сигурност през 2017г., дано да имам шанс! А дотогава ще подобрявам английския и ще се заема с начално изучаване на японски :)

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Астрокартография
« Отговор #24 -: Юли 19, 2016, 10:00:33 am »
Това е обяснение :clap: Разбирам-при релокация на запад куспидите на домовете се връщат по градуси назад в картата и като съвпаднат с градус на натална планета я акцентират,усилват ..Цялата домова система се измества,но явно картата на релокация е второстепенна,затова се обръща внимание само на кардиналните куспиди .Все пак си мисля има разлика в силата на различните куспиди-най-силна мисля е МЦ,следвана от АЦ,ДЦ,ИЦ .Трябва обаче и да се има предвид положението на наталната планета-даже да е Юпитер ,ако в индивидуалната карта е дебилитиран,зле аспектиран,по-добре да изберем Венера,ако е по-добре поставена .Ако ни интересува емиграция,може би е добре да се гледа добра планета на ИЦ .Ако е връзка с чужденец-добра планета /Венера/на ДСЦ .Кариера в чужбина-добра планета сигнификатор на вида работа на МЦ ,желателно добре поставена .
« Последна редакция: Юли 19, 2016, 10:04:27 am от Bin »