Последни публикации

Страници: [1] 2 3 ... 10
1
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Сафо - Днес в 06:19:05 am »
Люба,предстоят празници,дълги почивки,ядене и пиене ;).Луната е в падение-някой ще падне много  ниско,буквално и преносно.Църквата е по 9ти дом,църковните въпоси и вярвания.Вероятно ще обяват епидемия от коклюш,както се говори.Луната страда в 9ти дом.
Пътувания,тъговия,сделки-регистрират се за избори,ще има дебати,спорове,всеки срещу всеки.Една дълга ваканция ,обикаляне на храмове от уж набожни хора,които не са нито състрадателни,нито прощаващи.Скорпион е изключително манипулативен знак,ревнив и обсебващ.Асц във водолей,но в начален градус-новости,нововъведения,нови сдружения,заради власт и пари.Това,което ще видим,няма да ни хареса.
Наплив по границите.
2
Лунации / Re: Пълнолуние 24 април 2024г.
« Последна публикация от Люба - Днес в 03:09:27 am »
Покрай типичните за форума многоуважавани цикли, се замете тази Лунация, която е особено интересна поради "опъването на тетивата" от диспозитора Плутон. В диспозиторската верига се задействат всички текущи любопитни цикли, приключва Ретроградния Меркурий. Както се отбеляза, Лунацията повтаря затъмнението от есента.
Емоционално напрежение, бури от яд, врящ котел. Макар на морето Луната и Плутон да не са по осите, осветяване на тайни, далавери, компромати. Влошен имидж. Схеми за много пари. Големи пари. Което не трябва да се знае, ще излезе на повърхността сега. Ще го видим, ще узнаем, но кранчето засега няма да секне. Където е текло, пак ще тече.
3
https://www.youtube.com/watch?v=MEz__ksRKA8&ab_channel=astroanalitik

Според мен това са дни и на астрални битки.

Изкушения също и съответните проверки кой къде е в духовния си път.
4
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Ребека - Април 23, 2024, 06:34:10 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
Ти носиш джихата в себе си.  ;D
5
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Ребека - Април 23, 2024, 06:32:07 pm »
Сафо,сакън, не ме тълкувай повратно  :) нито искам война,нито казвам, че ще има! Мир,любов и цветя! Казах думата война във връзка кво е имало преди.Дадох ти пример как Юпитер се вързва с джихад и кръстоносци и...ай сега да обяснявам,че нямам сестра негърка,която се клани на златният телец. :D Ама и Марс/Нептун е чудесен за джихат,породен от задкулисни игри. ;D
6
Астрология / Re: Цикъл Марс/Нептун
« Последна публикация от Рени - Април 23, 2024, 01:49:49 pm »
Ребека, харизматично скромна съм.  ;)
7
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Люба - Април 23, 2024, 01:49:12 pm »
Криптото, като визирам най-вече биткойна избухна с влизането на Уран в Телец. Вече и децата въздишат сатошита. Аз си държа на своето за велика схема, за която поддържам теорията, че вероятно се изгърми на Уран в Близнаци. Но все пак, хората пари направиха на една абстракция, колко буквално по знака и планетата. Сега съвпадът с Юпитер трябва да донесе нови облаги за най-върлите поддръжници на крипто, така че и мнимите да се подхлъзнат, за да се взриви пирамидата. Най-малкото, покрай състоянията на квазивойни, биткойнът се обяви за актива на активите, слагал си бил токена в джоба и мигрирал, недосегаеми спестявания. Само не знам кой ще му го осребри, ама нейсе. Може и те да са прави временно.
8
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Рени - Април 23, 2024, 01:48:43 pm »
Благодарение на ВСВ  имаме толкова развити технологии и услуги. Знакът Телец подчертан е силно сервилен,  особено в близост до силните на деня ; с уклон за трупане, складиране, осигуряване и най-вече страх от промяна. Но и миролюбив знак, тук Венера  е на трон, а Луната има екзалтация. Няма лошо ако в следващите 84 г се "разгърнат " и другите човешки сетива, освен услужливите  пет ?
9
Лунации / Re: Пълнолуние и ЛЗ в Телец 28 октомври 2023г.
« Последна публикация от Люба - Април 23, 2024, 01:39:22 pm »
Ако имам Юпитер на 9* в Скорпион, броим ли го затъмнен или му е много? Или и другите хубустници дозатъмняват? Или времето ще покаже?
Смених 14-годишно работно място, към момента с оценка: целувка от Господ по челото за награда и утеха заради предишното. Шефът е дистанциран и недостъпен плутонианец, но имаме повече от любопитна синастрия.
10
Астрология / Re: Юпитер/Уран-"време" за късмет
« Последна публикация от Сафо - Април 23, 2024, 10:03:52 am »
Да,религията разделя хората....но нали написах,че при съвпадат им през 1941 г.Марс от водолей ги квадрати.
Така ,нещо задействано,активирано по-ранна година,следва пикът.Германия нахлува в СССР.
В тази година има изобретения ,които започват да се използват -ваксината, пеницилина,реактивните самолети, първият програмируем компютър и т.н
Уран е планета ,която сигнифицира самолети,технични постижения,и др.
И все пак,ще има изненади вероятно ,свързани със земя,блага материални ,продукция,финанси,религии,модернизация и свързване на всички банки в една голяма система,която да има достъп до вложенията на хората .В големите вериги магазини пазаруват през мобилните си устройства,ползват отстъпки,разни карти и подобни глупости,така в това отношение виждаме как леко ,постепенно и завоалирано ни насаждат всички екстри и удобства .   ;D
Парите ще са само през карти и никакъв кеш.Жалко.
Но,понеже си ми любима,ще се съглася с донякъде с теб ..Юпитер раздува ,прави от мухата слон .Може да се разрастне конфликтът ,но световния ред започна да се пренарежда със съвпадат на Сатурн и Юпитер във Водолей .
Нов строй -всички под строй!
Страници: [1] 2 3 ... 10