Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622316 пъти)

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4455 -: Юли 15, 2018, 10:57:36 pm »
Браво Акрукс! Да беше заложила, сега щеше да черпиш. Язък!  :lol_hitting:
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4456 -: Юли 15, 2018, 11:02:24 pm »
Браво Акрукс! Да беше заложила, сега щеше да черпиш. Язък!  :lol_hitting:
Айде де, гледах вчера към тотото, минах покрай две лафки, но викам си- утре...

Никога не отлагай залог за утре!  :57:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4457 -: Юли 15, 2018, 11:49:59 pm »
ПИчелят тези, които са с по- нисък коефицент, какво ще спечелиш, като победи Франция- 1 лукче с две семки -те са предвидимият победител, залага се и печели от тайният кон  :012:

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4458 -: Юли 18, 2018, 11:40:51 am »
Entice,

Пускам си въпроса и картите, както ме посъветва.

"Шефът ми доволен ли е от мен? Ще продължа ли да работя в тази фирма?"
Пускам ти картите в снимката отдолу.
1.How you feel about yourself »The Magician
2.What you want most right now »Judgement
3.Your fears »The Hierophant
4.What is going for you »The Hermit
5.What is going against you »The Lovers
6. The likely outcome »The Devil

Благодаря ти!
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4459 -: Юли 18, 2018, 02:50:19 pm »
ПИчелят тези, които са с по- нисък коефицент, какво ще спечелиш, като победи Франция- 1 лукче с две семки -те са предвидимият победител, залага се и печели от тайният кон  :012:
принципно е така за големите печалби, но аз и на малка съм доволна 

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4460 -: Юли 19, 2018, 07:07:52 pm »
Entice,

Пускам си въпроса и картите, както ме посъветва.

"Шефът ми доволен ли е от мен? Ще продължа ли да работя в тази фирма?"
Пускам ти картите в снимката отдолу.
1.How you feel about yourself »The Magician
2.What you want most right now »Judgement
3.Your fears »The Hierophant
4.What is going for you »The Hermit
5.What is going against you »The Lovers
6. The likely outcome »The Devil

Благодаря ти!

Фортуна, вчера писах, писах, и изключих компютъра и после светнах че не съм го изпратила ....

Ти смяташ че работиш много и праавиш всичко по силите си. Обаче защо искаш справедливост, не ми е ясно. Нещо случило ли се е там ? ДА не би да има друг човек с който да се сървеноваваш или някой друг който смяташ че шефовете предпочитат ? Изолацията , обмислянето според картите ще ти помогне, там в екип ли работиш или може би трябва да останеш самичка за да премислиш някой неща ? Но наистина решение много те притеснява. Може и да няма друг човек там, но теб много те е страх от това да си в средата на нищото, незнаеш насам ли, натам ли /по Жрецът и Влюбените/. Тези две карти показват избор. А по ДЯвола показва че ти много искаш да останеш на работата си, но тези карти по-скоро описват ситуацията сега отколкото да дадат отговор за това какво ще стане. По ДЯвола нямам отговор, но той  и не е отрицателен също. По него показва колко много ще се мъчи душицата ти, но не дава конкретен отговор. Може и да са проективни карти, просто да показват моментното ти състояние... Я ми дай инициал и ще ти погледна. Става въпрос за работата, която работиш в момента , нали ?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4461 -: Юли 20, 2018, 09:40:32 am »
Фортуна, вчера писах, писах, и изключих компютъра и после светнах че не съм го изпратила ....

Ти смяташ че работиш много и праавиш всичко по силите си. Обаче защо искаш справедливост, не ми е ясно. Нещо случило ли се е там ? ДА не би да има друг човек с който да се сървеноваваш или някой друг който смяташ че шефовете предпочитат ? Изолацията , обмислянето според картите ще ти помогне, там в екип ли работиш или може би трябва да останеш самичка за да премислиш някой неща ? Но наистина решение много те притеснява. Може и да няма друг човек там, но теб много те е страх от това да си в средата на нищото, незнаеш насам ли, натам ли /по Жрецът и Влюбените/. Тези две карти показват избор. А по ДЯвола показва че ти много искаш да останеш на работата си, но тези карти по-скоро описват ситуацията сега отколкото да дадат отговор за това какво ще стане. По ДЯвола нямам отговор, но той  и не е отрицателен също. По него показва колко много ще се мъчи душицата ти, но не дава конкретен отговор. Може и да са проективни карти, просто да показват моментното ти състояние... Я ми дай инициал и ще ти погледна. Става въпрос за работата, която работиш в момента , нали ?
Entice,
Здравей,

Благодаря за коментара, книгата ще е готова до края на деня и ще я кача тук във форума, надявам се днес да успея и с това.
Работя за онлайн магазин с козметика и лекарства без лекарско предписание, абе онлайн аптека си е. Сама работя в офиса и съм оперативен мениджър, обаче шефът ми като мен има Юпитер в Овен, зодия Лъв е и никога не си признава грешките. Постоянно си мисли, че е безгрешен, а аз не мога да му обясня че не е така. Да и аз правя грешки, но той много форсира нещата, обвиняваме несправедливо в неща които той е направил. Сърбам му попарата с една дума. Има още много функции на сайта, които не зависят нито от мен, нито от него, а от програмърите- те трябва да направят така, че сайта да заработи правилно. И по този начин много се бавят нещата, а той харчи пари, които не се връщат за сега обратно. Да-аз мисля, че давам много повече от това което трябва, защото имам опит от 12 години, плюс в онлайн продажбите и работа с такъв софтуер, а и имам връзки с много фирми и представители. Което той го приема все едно за даденост, а не като бонус. Защото кандидатите с които се е срещнал на интервю не са били като мен, хем фармацевти, хем да работят с програма софтуер, хем да умеят да продават и да са добри търговци, да знаят и за козметиката, освен и за лекарствата и хилядите други боклуци, плюс че с всички търговци аз съм в много добри отношения-и това му дава право да прави зареждания с такива отстъпки, с които работят големите вериги, а ние сме само една малка аптека. Има прекалено големи очаквания и той също търси справедливост, но в България я няма и го разбирам. Само че трябва да се заземи малко, опитвам се да го накарам да мисли по различен начин и че не стават така нещата, но той е прекалено горделив и е единствения човек, до сега който подлага под съмнение възможностите ми или все е недоволен от нещо. Макар че имаме много общ начин на работа и мислене, само че аз съм по склонна да простя или да бъда по-дипломатична.
Има две девойки, които работят от вкъщи на компютър, като едната от вчера вече не е на работа, защото пак не е доволен че се губи прекалено много време и пари за качване на продукти, които не се продават. Те не се продават, защото сайта е от 2 седмици пуснат и няма посещаемост, иска всичко да стане сега и веднага, без да вложи още средства за реклама и популяризиране. И все ми задава въпроси за дребни неща, много е дребнав и си мисли че ще ме хване в крачка, само че аз винаги си изпипвам нещата докрай.
Не искам да напускам, защото мисля че тази позиция е изключително добра за мен и е нещото което винаги съм искала да правя. Просто трябва да мине време за да станат нещата, аз знам че сайта ще върви, защото е много различен от всички останали и ще предлагаме услуги, които другите не могат.
Чувствам се като в необрано лозе, защото шефа ме притиска да правя неща, които не зависят от мен, а от самите хора които правят сайта+търговците които имат условия, на които той не е съгласен, поради причината че те предпочитат по-големите вериги (там разбира се перат пари). Но това крайният клиент не го интересува, той търси най-ниската цена.
Това е в общи линии.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4462 -: Юли 20, 2018, 11:29:48 am »
Извинявай ама аз по картите дс се върна, че човек се учи докато е жив. Опитвам се да си обясня Жрецът тогава, може би това е консултацията , която ти искаш относно твоята ситуация. Че може би не знаеш какво да правиш. Имаш две карти за избор , да не би ти самата да искаш да напуснеш, а не да се притесняваш че той ще те уволни ?  И ти да си тази, която да преценява колко точки имаш "за" и колко "против"?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4463 -: Юли 20, 2018, 11:49:57 am »
Жрецът може да означава и високопостапен мъж, по-високо в йерархията. В случая шефът.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4464 -: Юли 20, 2018, 12:20:09 pm »
Извинявай ама аз по картите дс се върна, че човек се учи докато е жив. Опитвам се да си обясня Жрецът тогава, може би това е консултацията , която ти искаш относно твоята ситуация. Че може би не знаеш какво да правиш. Имаш две карти за избор , да не би ти самата да искаш да напуснеш, а не да се притесняваш че той ще те уволни ?  И ти да си тази, която да преценява колко точки имаш "за" и колко "против"?
Не, не искам да напускам, но не се и притеснявам че ще ме уволни. По-скоро се притеснявам, дали съм достатъчно добър работник в неговите очи и дали ме оценява. Нищо че не ми го казва. Просто искам да знам, дали в крайна сметка е доволен от мен или не, защото по начина му на действие-аз се обърквам.
Жрецът може да означава и високопостапен мъж, по-високо в йерархията. В случая шефът.
[/b]
Мисля, че си и ти права Лили.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4465 -: Юли 20, 2018, 12:23:00 pm »
Ами то такова е стандартното тълкуване на аркана, свързва се с някаква йерархия. Зависи от контекста на въпроса.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4466 -: Юли 20, 2018, 04:09:43 pm »
Ами то такова е стандартното тълкуване на аркана, свързва се с някаква йерархия. Зависи от контекста на въпроса.
Lilla,
Аз от Таро хич не разбирам и за това се осланям на вас. :) Чакам с нетърпение още коментари.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4467 -: Юли 20, 2018, 05:39:14 pm »
Ами то такова е стандартното тълкуване на аркана, свързва се с някаква йерархия. Зависи от контекста на въпроса.

Да ама това са нейните страхове ....

Я кажи, Фортуна, теб от какво те е страх ?

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4468 -: Юли 20, 2018, 07:03:23 pm »
Да ама това са нейните страхове ....

Я кажи, Фортуна, теб от какво те е страх ?
От провал на работа, съответно шефът ми да си мисли че не правя нищо по цял ден.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4469 -: Юли 21, 2018, 02:39:08 am »
От провал на работа, съответно шефът ми да си мисли че не правя нищо по цял ден.


Аааа , утре ще гледам тая карта под лупа. Убягва ми нещо тук ....