Автор Тема: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.  (Прочетена 23126 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #60 -: Февруари 26, 2018, 12:34:38 am »
Диспозитор Марс сега тригон към него.2016г тр.Плутон квадрат нат.юпитер.
Е, и?  2016 си бяха живи хората
тр Марс в 4д тригон с Юпитер У4, но квадрат с Плутон У3

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #61 -: Февруари 26, 2018, 08:35:35 am »
Е, и?  2016 си бяха живи хората
тр Марс в 4д тригон с Юпитер У4, но квадрат с Плутон У3
Тр.Марс 2016,септември пак е в 4д,квадрат Плутон у3,но не е източен,търся отговори,защото на 2години минава оттам,но не и Юпитер ,преди 12г.пак е бил в скорпион?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #62 -: Февруари 26, 2018, 02:21:36 pm »
Ужас!Имаш ли транзит през 8дом,или натално нещо там?

Може да е производен дом от 8-ми, например 4-ти от 8-ми или 8-ми от всеки активиран дом. Но най-силно се проявява такава събитийност при активирани 10/4, даже и 1/7, когато бърза планета : Меркурий, Венера, Марс задвижат бавен транзит може и действащ от  2 г, но най-силно го активира лунация.
Сега в периода и Марс, и Сатурн са източни, които носят еднакво силно и щети, и постижения, успехи.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #63 -: Февруари 26, 2018, 03:04:48 pm »
Тр.Марс 2016,септември пак е в 4д,квадрат Плутон у3,но не е източен,търся отговори,защото на 2години минава оттам,но не и Юпитер ,преди 12г.пак е бил в скорпион?
Да, Сафо, преди 12г пак беше скорпион тр. Юпитер , изяви се третодомно, както и по-предния път когато беше в скорпион 94-та- и двата пъти съм карала курсове и съм работила през лятото на морето, в 3д са ми Марс и Нептун точен съвпад  в скорпион.
Отговорите може да се намерят по различни начини от един двегодишен транзит на Марс.
Например ноември 2010 почина на майка глемия брат, а март 2011 почина по-малкия ѝ брат, двамата ми вуйчовци, тогава в солара, стартирал октомври 2010 имам сол. IC в нат. 8д, сол. Марс У4 съвпада с нат. Марс У8 , сол. Плутон в сол. 1д. , нат. 4д.
Миналата година, когато почина майка , а след 3м братовчедка ми (дъщеря на по-малкия неин брат) имам сол. МС точно върху К8, сол. Сатурн У8 на нат. IC
В текущия солар сол. IC в нат. 4д, сол Сатурн У4 в нат. 4-ти/сол. 3-ти, сол Плутон в сол 4-ти върху нат. К5 на южния ми възел

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #64 -: Февруари 26, 2018, 04:17:39 pm »
Това затъмнение ми е съвпад с Меркурий, упр. К6, секстил Венера, съупр. 6-ти. Имам болки в кръста от месеци, но сега стана непоносимо и този път не изчезват. В сряда ще ходя на лекар, изглежда проблемът е сериозен, за да ме боли при всяко движение, ужасно ме боли и при кихане. Измъчих се, непрекъснато ми се спи от умора от болката. А сега и в този сняг ме е страх да не се подхлъзна, защотото от режещата болка движенията са ми ограничени, трудно ще запазя равнвесие. :(
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #65 -: Февруари 26, 2018, 04:37:03 pm »
Ами ужасът ми нарасна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #66 -: Февруари 26, 2018, 04:59:55 pm »
Маймунка, може някакъв нерв да се е прищипал, при изброените от теб симптоми. Неврологът ще каже, но ако е по-нагоре болката, а да я усещаш в кръста може да са и бъбреци, настинка към дробовете, щом е намесен и Меркурий. Венера или Везни  засегнати тогава бъбреци. Успех и да споделиш, макар че с този стелиум в Риби може  да има и второ мнение, друг тип преглед или болката да е на психична основа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #67 -: Февруари 26, 2018, 06:13:25 pm »
Благодаря, Рени! Ще споделя, разбира се. Болката беше само от едната страна до опашната кост, където имам и травми. Започна да ме боли по-силно след като разтегнах сухожилие на единия крак. Усещам някакво топче, което прищраква, близо до дупките. Също от година насам водя много застоял живот на компютър. Има дни, които денонощно съм залепнала за компа, което е предпоставка за такива проблеми. Дано не е късно и с правилни упражнения и нагревки да избегна дископатия.
« Последна редакция: Февруари 26, 2018, 09:59:30 pm от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #68 -: Март 06, 2018, 03:16:54 am »
Вече си мисля, че е ишиас. Утре ще отида да ми бият инжекция, заради влажното време, предполагам ме боли още повече. Уж, се мажа с магнезиево олио да отпусне, но няма ефект. Само леко ми изтръпна по- надолу от болката и върви по линия на нерв-а, който започва от кръста към седалището.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #69 -: Март 07, 2018, 04:31:42 pm »
Маймунка, може някакъв нерв да се е прищипал, при изброените от теб симптоми. Неврологът ще каже, но ако е по-нагоре болката, а да я усещаш в кръста може да са и бъбреци, настинка към дробовете, щом е намесен и Меркурий. Венера или Везни  засегнати тогава бъбреци. Успех и да споделиш, макар че с този стелиум в Риби може  да има и второ мнение, друг тип преглед или болката да е на психична основа.

Рени, резултатите от рентген-а са дискова херния(възможна) и спондилолистези на няколко нива, но леки. Оттам прищипан нерв, който сега е възпален и пия лекарства. Утре ще ходя при личната, ще искам направление за невролог. Само да мине възпалението и започвам лечебна йога, ако и тя не помогне ще търся добър чакръкчия.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #70 -: Март 07, 2018, 08:20:07 pm »
Маймунка, много е неприятна невралгичната болка, но сега поне знаеш от какво е и да прилагаш правилно лечение. Само не слагай топло/горещо и прави по-леки упражнения. Виж какво се случва около Слънце, домът със знака Лъв, както и да разбереш от какво или защо те боли, защото най-изразителното при дископатиите е болката- манифистирано от наранено его, "нося прекалено голяма тежест (отговорност)", липса на внимание...както и малко да промениш настройките на Меркурий.
Да се възстановяваш бързо.  :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #71 -: Март 07, 2018, 08:31:37 pm »
Благодаря, Рени!  :38:

Лъв ми е на К5, Слънцето в 10-ти, като в момента имам опозиция(почти точна) от тр. на сев.възел. По натал лунните възли са в 12-6д. секстил Слънце.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #72 -: Март 08, 2018, 09:50:54 am »
Ако е дискова херния много внимавай дори и с лечебната йога. Не си прави експерименти - може да стане по-зле. Вземай диклак за мазане, никакви магнезиеви олиа няма да ти помогнат, то и това почти не помага. И имай предвид, че ще ти се скапе стомаха от лекарствата, които се пият.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #73 -: Март 08, 2018, 10:01:19 am »
Благодаря, Terry! Засега няма категорично мнение какъв е проблема, това пише като резултат от рентгеновата снимка. Днес ще ходя при личната лекарка и тя ще прецени, аз не разбирам, само мога да чета.  :012: Със сигурност обаче ще искам направление за невролог. Пия само едно лекарство, не е антибиотик, нестероидно(противовъпалително и болкоуспокояващо)- Етодин Форт. Не помага, нито помогна инжекцията(мускулна) пак болкоуспокояваща, противовъзпалителна. Нищо не помага, нито да лежа, нито да се движа едно и също, охкам като баба и това е. Ужасно е, вече не се трае. Пулсира и с ръка всеки може да усети на болното място.
« Последна редакция: Март 08, 2018, 10:19:57 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние и СЗ 15 февруари 2018г.
« Отговор #74 -: Март 08, 2018, 12:08:21 pm »
Благодаря, Рени! Ще споделя, разбира се. Болката беше само от едната страна до опашната кост, където имам и травми. Започна да ме боли по-силно след като разтегнах сухожилие на единия крак. Усещам някакво топче, което прищраква, близо до дупките. Също от година насам водя много застоял живот на компютър. Има дни, които денонощно съм залепнала за компа, което е предпоставка за такива проблеми. Дано не е късно и с правилни упражнения и нагревки да избегна дископатия.
Това затъмнение върху Меркурий У2, У3, У6 в 11д секстил Венера У1 , съУ6 в 9д и Уран У11 би трябвало да оказва благоприятно влияние следващите няколко месеца по темите на изброените домове.
Здравословно ти е повлиял транзитен Марс съвпад Сатурн в 8д. , точен аспект на 26 февр.