Автор Тема: Общи хорари  (Прочетена 1022337 пъти)

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7215 -: Март 14, 2019, 06:49:31 pm »
Здравейте, пускам въпрос за едно познато детенце. Почти на 6г е, а не говори изобщо. Мисля, че чува нормално, но никой не може да установи защо не говори.въпросът в хорара е Има ли детето проблем със слуха и вижда ли се насока за причината?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7216 -: Март 15, 2019, 07:06:36 pm »
Детето е представено от Меркурий ретрограден ,в риби-беззвучен знак,ням,в 8 дом.Меркурий квадрат Юпитер.В човешкото тяло Юпитер управлява лявото ухо.Детето няма проблем с лявото ухо.Сатурн управлява дясното ухо,Меркурий сходящ секстил Сатурн,мисля проблематично е дясното ухо на детето.Луната върви към опозиция с Юпитер и квинконс със Сатурн.К6 водолей,управител Сатурн.В 6 дом Венера,която управлява обонянието,бъбреците,кожата,хормоните,гърлото,носоглътка,гръклян,заедно с Меркурий -гласни струни.Луната сходящ тригон Венера,вероятно ще има развитие.Мисля,че детето има проблем със слуха,по-скоро дясното ухо,но причината да не говори е друга.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7217 -: Март 15, 2019, 09:14:58 pm »
Аз имам проблем с дясното ухо и доста квадратури с Юпитер. Сигурен съм, че е заради Юпитер, тоест дясното ухо е.
Аз също имам квадрат Меркурий у1 и Юпитер от 6дом.Нямам никакъв проблем с ушите.Имам и квадрат със Сатурн .Всъщност натална и хорарна астрология имат някои съществени разлики.Зависи в натала каква е квадратурата-лява,или дясна.Тези неща не са ми ясни.Освен това има различия и в пола,например Слънце при мъж и при жена управлява различни очи.Знак овен и телец се свързват с ушите.
« Последна редакция: Март 15, 2019, 09:23:33 pm от Сафо »

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #7218 -: Март 15, 2019, 09:29:32 pm »
Здравейте, от снощи кучето ми е в неизвестност. Зададох въпроса така: Къде е кучето? Ще се прибере ли? Моля за вашето мнение относно хорара. Благодаря предварително!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7219 -: Март 15, 2019, 10:25:01 pm »
Здравейте, пускам въпрос за едно познато детенце. Почти на 6г е, а не говори изобщо. Мисля, че чува нормално, но никой не може да установи защо не говори.въпросът в хорара е Има ли детето проблем със слуха и вижда ли се насока за причината?
никой не може да установи и ние тук експертите по всичкология ще установим  :)
не вярвам да не е преглеждано от лекар това дете, но явно не сте толкова близки с майката и не знаеш
с Марс у3 в 3д телец може да е с увредени гласови органи от инфекция, проблемът е в гърлото, щитовидната жлеза 

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7220 -: Март 16, 2019, 06:08:48 am »
Здравейте, от снощи кучето ми е в неизвестност. Зададох въпроса така: Къде е кучето? Ще се прибере ли? Моля за вашето мнение относно хорара. Благодаря предварително!
Кучето гледам по 6 дом,представено от Марс в телец,в твоя 7 дом.Може би партньорът знае къде е,или племенник/племенница.Възможно е да е взето от някой,или организация,която събира бездомни животни.Предвид сходящите аспекти на Луната,мисля,че кучето ще се намери.Много е вероятно да има някакво хранително разстройство.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Общи хорари
« Отговор #7221 -: Март 16, 2019, 09:17:37 am »
По хорара за кучето:
Да, ще се прибере. Скитори.
Виж у съседите.

666

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 567
Re: Общи хорари
« Отговор #7222 -: Март 16, 2019, 05:11:35 pm »
Наясно съм с цялата история на детето, преглеждано е от какви ли не специалисти, самата му баба е доста известен лекар в голяма болница, имат и връзки, така че всичко, което трябва до тук са направили. Казва само "да или не", надявам се това, което Сафо вижда в хорара да е така  и скоро да проговори, макар че 6години закъснение...явно има доста сериозна причина..

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #7223 -: Март 16, 2019, 08:49:21 pm »
Здравейте, от снощи кучето ми е в неизвестност. Зададох въпроса така: Къде е кучето? Ще се прибере ли? Моля за вашето мнение относно хорара. Благодаря предварително!
Обратна връзка: Намерих кучето днес, в циганска махала беше вързано , беше много изплашно, но вече е добре.  :) :) :) Благодаря на Сафо и Уран за точното тълкуване  :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Общи хорари
« Отговор #7224 -: Март 16, 2019, 09:16:33 pm »
Наясно съм с цялата история на детето, преглеждано е от какви ли не специалисти, самата му баба е доста известен лекар в голяма болница, имат и връзки, така че всичко, което трябва до тук са направили. Казва само "да или не", надявам се това, което Сафо вижда в хорара да е така  и скоро да проговори, макар че 6години закъснение...явно има доста сериозна причина..
Написах,че проблемът е друг,а не в слуха.Ще има развитие по здравословните теми.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Общи хорари
« Отговор #7225 -: Март 16, 2019, 09:21:18 pm »
Обратна връзка: Намерих кучето днес, в циганска махала беше вързано , беше много изплашно, но вече е добре.  :) :) :) Благодаря на Сафо и Уран за точното тълкуване  :58:
Че за какво им е на циганите куче-нито яйца снася ,нито мляко дава, цирков артист ли ще го правят? Нали изчезнаха танцуващите мечки и маймунки, кученцето каква порода е  :017:

Strelec

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 241
Re: Общи хорари
« Отговор #7226 -: Март 16, 2019, 09:32:44 pm »
Че за какво им е на циганите куче-нито яйца снася ,нито мляко дава, цирков артист ли ще го правят? Нали изчезнаха танцуващите мечки и маймунки, кученцето каква порода е  :017:
А де...направиха си устата да им платим , за  да ни го върнат! Почерпихме ги, гранули му бяха купили платихме им ги и ни го върнаха. Ротвайлер е кучето, бяха го вързали с две каишки, ако не беше вързано щеше да се прибере, но замисала на "ромите" е бил друг явно...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7227 -: Март 16, 2019, 10:38:58 pm »
Наясно съм с цялата история на детето, преглеждано е от какви ли не специалисти, самата му баба е доста известен лекар в голяма болница, имат и връзки, така че всичко, което трябва до тук са направили. Казва само "да или не", надявам се това, което Сафо вижда в хорара да е така  и скоро да проговори, макар че 6години закъснение...явно има доста сериозна причина..
Сафо е гледала детето по 1-ви дом на картата, а аз по 7-ми, като назован човек по име, за когото ти питаш, нали ти задаваш въпроса, а не детето или майка му, баба му?
И като са го гледали толкова специалисти какво им е предположението, все нещо са казали.
Едисон е проговорил след 6г, но това не е попречило да направи толкова много открития и подобрения, и да ги патентова- все още е на челно място по брой патентования.

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Общи хорари
« Отговор #7228 -: Март 19, 2019, 10:06:13 am »
Здравейте и може ли един въпрос?
Пътуването ми утре ще е безпроблемно ли ?
« Последна редакция: Март 19, 2019, 03:24:25 pm от zora »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Общи хорари
« Отговор #7229 -: Март 19, 2019, 04:13:03 pm »
Здравейте и може ли един въпрос?
Пътуването ми утре ще е безпроблемно ли ?
Що, ако ти напишем, че ще е проблемно, няма да пътуваш ли?  :)
За път в чужбина няма проблеми, но ако пътуваш в страната, особено ако ти шофираш, бъди по-внимателна, за парите си също внимавай, че има тенденция да прахосаш пари за ненужни и дребни вещи за дома.