Автор Тема: Транзити на Уран  (Прочетена 198343 пъти)

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1185 -: Май 10, 2019, 02:23:26 pm »
И кой каза, че е страшна? Понякога, дори в повечето случаи промените са за добро  :)

А, чул те Господ! :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1186 -: Май 13, 2019, 12:28:15 am »
Наскоро започна първия (от десетилетия) цикъл Меркурий-Уран в Телец. На 15 май предстои Венера да излезе от заточение и да се възкачи на трона си, а след това към 19 май и да започне новият цикъл Венера-Уран в нейната обител в Телец. Ще бъдат подкрепени със секстил от Марс, а Слънцето ще е анаретно. Ще го усетим вероятно, особено пък аз  - Венера и Уран ще бъдат опозиция на наталния ми Уран.
Над силата е само умението да я владеем!

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1187 -: Май 13, 2019, 07:01:09 am »
Много моля, някой да ми каже започнала ли е Урановата опозиция при мен, и ако да, откога?
Гледах в астро-то, опитвах се да пусна транзити, гледах ефемериди и нищо не можах да разбера? :17:

Не ти я почнала опозицията,ще разбереш кога е започнала и на каква орбиса ако приемем че тази Уранова опозиция ще засегне един от родителите ти или ще смениш призванието си,нещо такова се задава при теб.
Никой не резонира с планетите, така както ти!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1188 -: Май 13, 2019, 09:17:25 am »
И аз съм на прага на Уранова опозиция,3 и половина градуса ме делят,  но половин градус преди да стане точна, Уран става ретро.
Този аспект изобщо не ме плаши, случва се в 5/11, а Уран е У9 и У Слънце.
Само се моля да устоя на себе си и да не се бракувам, а да избие в някой чужбински опит за живот, допълнително образование и т.н .
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1189 -: Май 13, 2019, 09:36:45 am »
Синухе, благодаря за отговора!

Ти си сигурно третия човек, който ми казва за промяна в кариерата, при това положение на Уран. Не знам защо, но като прочета нещо такова, и сърцето ми се свива. Може би се страхувам от промените...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1190 -: Май 13, 2019, 11:23:22 am »
Хриспа, не е задължително да смениш формата на професията, а да започнеш да я практикуваш по нов алтернативен начин или  да смениш  мястото, което да позволява иновативен подход.Уран в 4-ти връща хората към себе си, у дома, ако прекалено много са "излезли навън" или обратно прави ги по-социално ангажиращи. Намираш общност на която наистина да принадлежиш, много по-различна от съществуващата към момента заобикаляща те среда. Някой влиза или излиза от близкото обкръжение. Тази опозиция винаги влияе върху външния вид, маниер, стил .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1191 -: Май 13, 2019, 12:06:39 pm »
Рени, сърдечно благодаря и на теб за отговора! :)

А, защо Уран в четвърти? Простете невежеството ми, но при мен Уран е в 9-ти дом? ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1192 -: Май 13, 2019, 02:44:39 pm »


А, защо Уран в четвърти? Простете невежеството ми, но при мен Уран е в 9-ти дом? ::)

Защото предстои да влезе тр.Уран в 4-ти дом. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1193 -: Май 13, 2019, 05:48:31 pm »
Рени, така си и помислих, ама викам да питам все пак. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1194 -: Май 23, 2019, 02:28:36 pm »
Транзитен Уран е съвпад с нат.Сатурн в 12 дом при мен,квадрат с Меркурий,опозиция с Юпитер.Прогресивна Луна опозиция нат.Уран.Дирекция Марс съвпад АЦ.Дирекция Сатурн съвпад нат.Луна вече разходящ.Диреция /Прогресия Слънце съвпад нат.Марс.Дирекция Меркурий квадрат нат.Луна.Незная къде се намирам ;D :17:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1195 -: Май 23, 2019, 03:27:26 pm »
Аз съм така по рождение, благодари се ,че Марс и Уран ти навиват часовника с кукувицата ,щото с дирекция Сатурн /Луна, да си се смазала от депресия и тежки чувства .А така-ток, чук, шамар ,нокаут-къдее съм  :012:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1196 -: Май 23, 2019, 03:38:38 pm »
Незная къде се намирам ;D :17:
Не знаеш? Научи се, не се оправдавай с квадрата на Меркур  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1197 -: Май 23, 2019, 06:29:17 pm »
Ребека,а ти защо така по рождение?Астрологично някакво обяснение имаш ли?
Акрукс,все с нещо трябва да се оправдая,много често допускам правописни грешки,от квадрата ще да е ::)Бях добра математичка,ама с напън .Синът ми е с опозиция Меркурий-Сатурн,отличен математик е.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1198 -: Май 23, 2019, 08:05:50 pm »
Защото съм с водна дванадесетдомна Луна и водно Слънце и още куп извинения за космическите битки на моята армада.

Хриспа

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 86
Re: Транзити на Уран
« Отговор #1199 -: Май 23, 2019, 10:49:54 pm »
Докато майка ти е била бременна с теб, чувствала ли се е самотна? Баща ти отсъствал ли е от къщи по това време?

Хмм, с натална Венера в дванадесети дом има ли го това чувство? Венера е в Козирог, ако това е от значение.