Автор Тема: Хорари за работа  (Прочетена 327124 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #1485 -: Юли 16, 2018, 07:03:56 pm »
Ако гледаме бащата по 4 дом, то между неговите У1 и У6 (Луна) предстои опозиция, но пък може да си намери друга работа, понеже между У1 и У11 има сходящ тригон, Луната също ще направи секстил с Юпитер У11, може би трябва да направи усилия да се разтърси малко повече.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1486 -: Юли 16, 2018, 08:57:57 pm »
Въпрос - "Баща ми ще остане ли на същата работа, на която е в момента?"
Не, предстои му нова работа или поне нова длъжност в настоящата, дпълнителни ангажименти, нерегламентирани

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Хорари за работа
« Отговор #1487 -: Юли 17, 2018, 10:11:07 pm »
Обратна връзка:

Запазва позицията. След известно време е възможно и...

нова длъжност в настоящата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #1488 -: Юли 17, 2018, 10:12:05 pm »
Браво на акрукс!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за работа
« Отговор #1489 -: Юли 18, 2018, 10:51:43 am »
Браво на акрукс!
и на Ребека

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1490 -: Юли 20, 2018, 02:49:28 pm »
Ще повишат ли супервайзерът ми до директор на мястото на овакантена позиция? Аз задавам въпроса.

« Последна редакция: Юли 20, 2018, 03:15:29 pm от zoh »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7265
Re: Хорари за работа
« Отговор #1491 -: Юли 20, 2018, 05:51:48 pm »
Ще повишат ли супервайзерът ми до директор на мястото на овакантена позиция? Аз задавам въпроса.
ДА

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1492 -: Юли 20, 2018, 06:17:43 pm »
Ще повишат ли супервайзерът ми до директор на мястото на овакантена позиция? Аз задавам въпроса.
Супервайзерът ти е твой пряк началник и питаш за него дали ще го направят директор, тъй като позицията за директор е свободна, така ли да разбираме въпроса?

Според мене Не, налице е последен негативен аспект на Луната, сигнификатор на въпроса, към Слънцето, сигнификатор на шефа.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Хорари за работа
« Отговор #1493 -: Юли 20, 2018, 06:45:21 pm »
Akruks, точно така. Мой пряк ръководител, да застъпи директорска позиция.

Благодаря за тълкуването !

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Хорари за работа
« Отговор #1494 -: Юли 22, 2018, 10:24:27 pm »
zoh:
И според мен - НЕ, но е възможно да има някакво положително развитие при теб.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1495 -: Юли 23, 2018, 02:47:14 pm »
Дали ще oдобрят бизнес проектът ми до две седмици?


Все още нямам отговор, а две седмици минаха. Разиграват ме.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за работа
« Отговор #1496 -: Юли 23, 2018, 03:55:29 pm »
Благодаря, Акрукс! Знам че има санкции и точно поради тази причина съм притеснена, че единствено моя проект се бави, а нямат основание, имам достатъчно точки. Ако не се случат скоро нещата няма да имам достатъчно време да променя БП.  Миналата година отново ме прецакаха и ми спряха проектът, поради тяхни незнайни причини. Картата е построена малко след като говорих с началник на съответния отдел, на който ме прехвърли експерт. За да ми обяснят защо само при мен нещата се бавят, а аз имам нужда от яснота, от положителен отговор- по възможност. И тя незнаеше, забавянето е на по-високо ниво, т.е от София. Не се ангажира със срок, но спомена 2 седмици. Дано си права и наистина този път да съм доволна, защото е подигравка толкова труд да отиде на кино!

Ще дам ОВ, когато му дойде времето.
Написах, че в крайна сметка ще си удовлетворена, на принципа "Всяко зло за добро", тъй като с този ранен АС едва ли си започната напълно с всички условия, които може да претърпят промяна по-нататък.  По мое виждане и преди, и сега, няма да бъдеш одобрена, и до 4 седмици от задаване на въпроса ще имаш информация.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Хорари за работа
« Отговор #1497 -: Юли 23, 2018, 07:06:47 pm »
За мен е повече от ясно, че живеем в една хубава страна, но с ужасно корумпиран и алчен народ. И без хорар ми е ясна цялата картинка. Тъпаците можеше да ми дадат ясен отговор отдавна, но си гласят схемите. Цялата работа мирише. В случая съм прецакана за сметка на техни хора, както се случва с обикновения човек без връзки тук в България. Да ми е честито и удовлетворението!
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Хорари за работа
« Отговор #1498 -: Юли 23, 2018, 07:31:08 pm »
За мен е повече от ясно, че живеем в една хубава страна, но с ужасно корумпиран и алчен народ. И без хорар ми е ясна цялата картинка. Тъпаците можеше да ми дадат ясен отговор отдавна, но си гласят схемите. Цялата работа мирише. В случая съм прецакана за сметка на техни хора, както се случва с обикновения човек без връзки тук в България. Да ми е честито и удовлетворението!
За съжаление така е в България! Защо мислиш не успявам да се уредя на нормална работа?..

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Хорари за работа
« Отговор #1499 -: Юли 23, 2018, 07:40:26 pm »
Нещата са въпрос на шанс, за да ти се получат както ги искаш нещата. Не са определящи връзките.