Автор Тема: Пълнолуние и Лунно затъмнение в Козириг 17.07.2019г.  (Прочетена 14618 пъти)

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Подцених лунацията!


Разви се на ос 1-7. Луната в Козирог направи опозиция с натален Меркурий в Рак.


Човек, с когото не искам да имам НИЩО ОБЩО ме потърси, въпреки че знае изрично, че не желая контакт с него под никаква форма. Въпросният по случайност е Козирог и ми е роднина, от семейството е (което е в темата на лунацията - Рак-Козирог). Беше стресиращо за мен, но изходът беше добър за мен!
I deserve the best.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134

При мен попада в 6-ти дом.Точен съвпад с Прогресивно Слънце.При сестра ми точен съвпад с Прогр.Слънце,но в 8Д.
Баща ми беше в болница за операция.Изписаха го.Със сестра ми си разделихме разходите.Те заминаха при майка ни в провинцията.На мен много,много ми се ходеше с тях,но имах други ангажименти и нямаше как да змаина...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Затъмнението е в 5д при мен и спуска тригон към Меркурий У1, У10 в 1д.
Тези дни много разговори по телефона, свързани с имоти.
Меркурий в картата на затъмнението е ретрограден- резултатите ще се забавят
Получих вест по 10-ти/1ви и 5д.- първо място в поетичен конкурс, който е с парична награда, но за да я получа, трябва да се ява лично на награждаването, което означава, че ще я похарча за път и нощувка.  ::) Досега само с грамоти и книги съм награждавана, както и спортни медали, без парично покритие- овчата ми Луна беше щастлива с едно потупване по рамото  :012:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
Ей,Акрукс,Честито!Радвам се,че те познавам,макар и задочно.Още много успехи ти желая във всички сфери !!! :) :-* :38:

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
При мен беше в 7-ми дом, на мидпойнта Мерк/ Венера.
Подписах договор за едно ново пътуване на хубаво място, похарчих пари за дрехи, ей такива хубави работи.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Ей,Акрукс,Честито!Радвам се,че те познавам,макар и задочно.Още много успехи ти желая във всички сфери !!! :) :-*
Благодаря, Сафо! Може и реално да се срещнем някой поът, животът е пред нас...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Честито, Акрукс ! Да имаш още вдъхновение и настроение да твориш !  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Честито, Акрукс! Трябваше и нещо хубаво да се случи на тази лунация! :08:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Получих вест по 10-ти/1ви и 5д.- първо място в поетичен конкурс, който е с парична награда, но за да я получа, трябва да се ява лично на награждаването, което означава, че ще я похарча за път и нощувка.  ::) Досега само с грамоти и книги съм награждавана, както и спортни медали, без парично покритие- овчата ми Луна беше щастлива с едно потупване по рамото  :012:

akruks,
Браво и честито! Заслужаваш го.  :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Чëстито и от мен! И нека да се множат все повече паричните награди :58: :58: :58:

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7339
К 3 на картата на пълнолунието е съвпад с Луната ми в 1 дом. Майка ми се обади сутринта по тел. ей така, да ме чуе🤓Лунацията е в моя 9 дом, няма мажорни аспекти към нат. планети. При сина ми е в съвпад с нат. Нептун във 2 дом и опозиция съвпада Марс/Венера. Очаква финансови постъпления.
Лунация в 9 дом,И има аспект с Плутон от 5 дом.Бях при нотариус да направя пълномощно на сина ми за едната кола,че ще пътува с нея.Лунно затъмнение с какво действие е?До следващото ли такова?Възможно ли е да стана баба . :012: :29:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Чëстито и от мен! И нека да се множат все повече паричните награди :58: :58: :58:
Ух, живи и здрави да сме, пари се печелят и... харчат  :012:
Благодаря!
Мисля си за СЗ през декември, което попада в 7д на голямата дъщеря и съвпада с Уран У10 в началото на неин 8д, дали е възможно да спечели конкурс с нейна картина, че там са парите, става дума за извън страната, а картината още не е завършена, но дотогава все ще я довърши  :017:
Или е по-вероятно да има нещо по 7д и промяна на статута?  :017:

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Пълнолуние и Лунно затъмнение в Козириг 17.07.2019г.
« Отговор #27 -: Ноември 26, 2020, 11:12:50 pm »
Сега си припомних, че за първи път бях на йога с една приятелка дни преди това затъмнение и инструкторката не спираше да говори за това затъмнение,че е началото на нов световен ред...  :o Всичко се пренарежда ;о и щяло да има много промени, че трябва да пренастроим телата си на нови вибрации. Тя се занимава с холестична медицина и моята приятелка ми я препоръча за проблемите с кръста, за съжаление е в друг град и нямам възможност да я посещавам редовно, което според мен обезмисля лечението. Но си спомням, че няколко пъти натърти да практикувам редовно дълбоко дишане и всичко ще е наред.  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг