Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621746 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4485 -: Септември 01, 2018, 03:34:41 pm »
Въпросният човек  не е готов за сериозна връзка. Ще ви се разделят пътищата.

Рада

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 94
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4486 -: Септември 01, 2018, 04:15:13 pm »
Според мен първата комбинация разкрива твоят страх от истината по 9 жезли, силното ти желание по Асо жезли и резултатът Императрицата, която показва, че той има друга любима. Втората комбинация показва, че скоро ще разбереш за това.

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4487 -: Септември 01, 2018, 08:19:28 pm »
Рада и  Trendy ,благодаря ви за отделеното внимание :58:
Наистина ни разделят пътища и това едва ли ще се промени
Не зная дали има друга ,а и трудно бих разбрала ,тъй като живеем в различни населени места

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4488 -: Септември 09, 2018, 02:40:02 pm »
//нямам опит с Таро (нямам и адекватна колода), но имах нужда да си изтегля карти, защото емоционално и физически не се чувствам добре (от обръщането на Нептун насам).

Въпросът ми беше: Х. и аз twin flames/сродни души ли сме, един за друг ли сме предназначени? (или всичко е единствено е главата ми, т.е. плод на Нептун)

Изтеглих:
Принцеса Монети
2 чаши
Крал чаши


Попитах за крайна развръзка:
5 монети

Поисках пояснение на 5-те монети:
10 монети

Това не ми даде отговор и попитах още веднъж за крайна развръзка:
(изпадна) Кралица жезли
Пояснена от Слънцето
//имам и 9 монети, които или са изпаднали след слънцето, или са го пояснили, вече не помня, мозъкът ми отсъства в момента...

Неговото отношение към ситуацията (той как се чувства, знае ли, че има специална връзка помежду ни):
6 мечове (обърнати)

Попитах за пречки:
(изпаднаха заедно)
Светът и 8 чаши, обърнати
//които в комбинация точно описват ситуацията според моята гледна точка

.................................контекст (по желание)..........................
//ще поясня, защото съм земна: като се обърна Нептун, почувствах нужда да се върна и да преразгледам всички нептунови неща в живота си, да видя кое е било истинско и кое – илюзия, за да мога да продължа напред. в момента, в който ментално се отказах от идеята за този човек и реших да отмина, буквално в рамките на няколко часа ми изскочи клипче за twin flames (без да е свързано със съдържанието, което гледам), непозната за мен концепция (явно превръщаща се в мода). Всъщност това клипче ми излизаше като предложено на няколко пъти в рамките на седмица-две по-рано, а аз упорито го игнорирах, та в този момент нещо ме накара да го отворя и в него открих точно описание на взаимоотношенията, същността, динамиката ни с този човек. Приех го като знак да не се отказвам от него, въпреки че не общуваме в момента, да го оставя на времето. //съзнавам, че никой няма да прочете този чаршаф, но явно имам нужда. Най-големият ми страх в живота е да не се самозалъгвам за нещо, тъй като имам съвпад на Меркурий и Нептун и въображение и вътрешен свят не ми липсват, но стелиумът ми в Козирог иска да стъпва по земята. (Макар че може и да плува:Д).
…..................................................................................
Ако някой има мнение, или реши да коментира, ще се радвам. //преди да го срещна този човек не съм си представяла, че ще вярвам в подобни неща, но да, смешно нещо е животът:Д не знам къде се намирам. това е.
« Последна редакция: Септември 09, 2018, 02:44:43 pm от art7ess »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4489 -: Септември 09, 2018, 05:57:26 pm »
Усещането, че сте сродни души идва от 2 чаши. Доста често показва приятелство, хармония, обединение. Той е Крал чаши - чувствен, общо взето е по емоционалната част. Тази принцеса на монетите ми се струва, че си ти - по заземена, не толкова хлътнала, премисляш ги нещата много.

Ще има сериозни пречки помежду ви. Въпросният човек да няма парични проблеми?

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4490 -: Септември 09, 2018, 07:17:59 pm »
Да, той е кралят чаши, рак е. Аз съм земната, да, макар че той (го игра)е отстранен и незаинтересован, а аз инициирах контакт след дълъг период, в който не общувахме, (просех си край, но така и не го получих), което ми коства много усилия (да бъда емоционално открита). Последно говорихме в началото на лятото и беше добре, случвали му се хубави неща, по-скоро чувствам, че събира за нещо, но не знам със сигурност. А за Кралицата Жезли нямам ни най-малка идея, последният му любовен интерес, за който знам, е огнен и отговаря, но е доста по-малка и от двама ни, за да е кралица? Но да, сякаш нещо ни разделя, а реално няма нищо съществено/рационално като причина, за да не общуваме (освен страхове и несигурности, ахаха, да).

Мерси за включването, trendy!))) :-*
//започнах да гледам tyler's tarot в youtube по-рано тази година, защото случайно включих клипче и ми позна нещо, което се случи в рамките на дни. за няколко месеца добих впечатление, че 2.чаши е чудесна хармонична карта за взаимоотношения, харесвам я, да не кажа, ще ми е любимата любовна:Д

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4491 -: Септември 10, 2018, 01:42:09 pm »
Значи Кралица жезли показва, че ти си по-инициативната. Не мисля, че ще предприеме действие към теб. Картите са пасивни.

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4492 -: Септември 25, 2018, 05:08:05 pm »
Здравейте,

Ще съм ви благодарна, ако ми помогнете с интерпретация на картите, които си изтеглих. Въпросът ми е какво ме очаква в любовта (в момента съм сама). Теглени са от мое тесте - Универсален Уейт. Благодаря предварително!

Паж Чаши, 9 жезли, Умереността

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4493 -: Септември 25, 2018, 10:10:58 pm »
Според мен на този етап действаш предпазливо, стоиш, изчакваш. Не вярвам да се впускаш в необмислени запознанства. Умереността винаги ми е показвала един по-дълъг етап на "лекуване" и не само в буквален смисъл. Сега е дошло времето, в което да решиш какво точно искаш от връзката си с другия човек. Това е твой вътрешен процес, през които да преминеш. Вероятно отношенията с партньора ти са били дълги, продължителни и сега е необходимо време за пречистване...

Успех :)

Scarabey

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 24
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4494 -: Септември 28, 2018, 12:46:18 pm »
Според мен на този етап действаш предпазливо, стоиш, изчакваш. Не вярвам да се впускаш в необмислени запознанства. Умереността винаги ми е показвала един по-дълъг етап на "лекуване" и не само в буквален смисъл. Сега е дошло времето, в което да решиш какво точно искаш от връзката си с другия човек. Това е твой вътрешен процес, през които да преминеш. Вероятно отношенията с партньора ти са били дълги, продължителни и сега е необходимо време за пречистване...

Успех :)

Много благодаря за интерпретацията. :) Всичко, което написа е вярно. Другият човек е бившият ми и в момента имам нужда да се пречистя от него, отношението му и спомените и чувствата, които ме връхлитат. :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4495 -: Октомври 22, 2018, 09:56:33 am »
Какво се е случило с администратора на форума slusham.com, че от 5 юни не е влизал? Форумът отдавна се напълни с много спам, а дали не е възможно на админа да му се е случило нещо лошо или просто да се е отказал от форума?
Теглих онлайн и се паднаха 10М - 8Ж - 9Ж

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4496 -: Октомври 24, 2018, 02:02:57 pm »
Има си проблеми човекът и много задачи, натоварен е.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4497 -: Октомври 24, 2018, 10:18:35 pm »
Има си проблеми човекът и много задачи, натоварен е.
Ясно. Благодаря ти много, delphin!

Saint_brigid

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 1
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4498 -: Декември 05, 2018, 04:43:50 pm »
Здравейте,
може ли едни карти за отношенията ми с М. Какво чувства той, какво да направя,  за да бъдем отново заедно ?
Моето име е с Б.
Благодаря !  :-*
« Последна редакция: Декември 05, 2018, 09:12:36 pm от Saint_brigid »

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4499 -: Август 13, 2019, 09:48:42 pm »
Взех си нова вилка за колелото, при това за немалко пари, но има малък проблем, има мъртъв ход, а уж е нова и има гаранция. Отидох в магазина, откъдето я взех и ми казаха, че ще проверят как може да се оправи проблема. Въпросът ми е: ще заработи ли новата вилка по-добре и ще бъда ли доволен от нея в бъдеще? Нямам карти, за това изтеглих онлайн от сайта arhangel.ru:
Отшелникът - 7 жезли (обърната) - 3 чаши
За съжаление вече се намериха хора, които ми казаха, че съм се прецакал с тази покупка и се чувствам много депресиран.