Автор Тема: Социален експеримент с изкуствен интелект  (Прочетена 1257 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #15 -: Февруари 26, 2024, 10:47:54 am »
Доколкото естествените перли са рядкост, в морето от имитиращи продукти, нямам мотив да трия фейсбук страницата.
 
В нея са добре дошли всички мислещи, естествени, чистосърдечни, автентични и добронамерени към мен и начинанията ми хора. Тези, които съм преценила, че не се вписват в някое от изброеното, не я виждат така или иначе.
Ха ха, доживях да ме блокират, защото добренамерено поощрявах с още един ,двама върли фенове,с лайкове страницата ти. Сега ти е чисто,просто и възвишено, без нито един лайк.Сама със себе си,единствено достойната за твоята социопатна компания. Но надали ,някой ще се учуди, всички те познават ,като отявлено биполярна,социопатна същност. Истина е,да, че не те харесвам,нито ,като форумно присъствие,нито,като астролог,пардон Черната перла.Никога не съм ти коментирала,цапала страницата,ти така или иначе заключваш от страх опцията за коментар,единственно с една две будали те подкрепях от Съжаление.За щастие не съм ти обидена,защото отдавна наблюдавам тази лабилност,напротив, приемам,че станаха с един по-малко вампирите,които да донорствам. Успех и силен попътен вятър,дори ураганен ти трябва,защото,корабите,които не могат да плуват и летят,тлеят,забатачени в лепкавото блато на самотата и лудостта.Уви,всяко второ синтетично копче се мисли за автентична барокова перла.А ние свинете,дивите ,прости не ядем пластмасови топчета с мания за величествена перла.Перлата в короната на Астрологията.Касинката на психиатричната сестра.Полет над кукувичето гнездо.Прелети над главата ми небесно птицо,успех! ПС: Харесала съм всички страници,на момичетата,които са излязли от форума,или още са тук,независимо от тематиката,смятам го за елементарна колегиалност и човещинка. Моля да ме простите,ако съм ви почернила светлите страници! ;)
« Последна редакция: Февруари 26, 2024, 10:57:02 am от Ребека »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #16 -: Февруари 26, 2024, 03:54:07 pm »
Опазил Господ от такава "подкрепа". Токсична, фалшива, фасадна и празна, йезуитска, изпълнена със зле прикрита недобронамереност, злоба и нескрито злорадство.

Човещина и добронамереност вървят ръка за ръка. Тези двете, само защото нямаш достъп поне от фейсбук до една фб страница, която си лайкнала по твоите думи от съжаление, е учудващо защо отключва в теб техните антиподи. Хем не се интересуваш от мен като астролог, хем си върл фен, хем се дразниш че не можеш да четеш написаното там ?!
« Последна редакция: Февруари 26, 2024, 03:58:30 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #17 -: Февруари 26, 2024, 05:11:12 pm »
Върл фен е недобронамерена шега ;) ,разбира се,че има как да чета въпросната страница,ако имам интерес,но липсва такъв.Мир на духа ти Стар,за мен няма нищо звездно в теб,ти си една черна дупка,аамин.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #18 -: Февруари 26, 2024, 06:59:41 pm »
Благодаря за видимите доказателства, че не съм сгрешила, за да ти наложа бан във фб. Споделих мнението на какви хора има значение и е ценно за мен. Дали не ме харесват хора с подобен изказ и отношение като твоите е много голям комплимент.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #19 -: Февруари 26, 2024, 09:24:12 pm »
Някои хора наистина имат нужда от мотика. Не да ги биеш с нея, ами да я хващат и да копат, докато престанат да се вземат толкоз насериозно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #20 -: Февруари 26, 2024, 10:22:06 pm »
Честно казано не мога да ви разбера защо така се лаете една друга... :o

Мен отдавна ме изтриха и блокираха в най-известната астро фб група още в самото начало, преди 7+ години. Така и не разбрах по каква причина, като нито съм се държала агресивно, нито обидно, а и почти не съм била активна там. Явно съм била в нарушение на някакъв глупав новосъздаден техен си стандарт.
Същото се случи и на страницата на една известна, медийна астроложка, при която съм си правила личен хороскоп преди години. И то само защото написах мой коментар под нейна публикация.

Аз лично съм слабо активна във фб. Имам профил, само защото следя няколко групи, които нямат нищо общо с астрологията. И напоследък си мисля, че фб наистина е една замираща платформа.

Купувала съм си някакви неща (козметични) под влияние на инфлуенсъри, до момента, в който на едното клипче хвалят продукта, а след 2 клипчета казват, че не става. Ами повечето прехвалени неща - не ставаха.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Социален експеримент с изкуствен интелект
« Отговор #21 -: Февруари 26, 2024, 10:48:40 pm »
Не съм писала нито дума, то не може да се коментира,опцията е заключена. Помислих,че е затрита страницата,дори не подозирах,че съм блокирана,нямам опит с това. ;) Не съм приятел с нея там,единствено лайкнах користно и недобронамерено разбира се,пустата страница с перлите. ;)