Автор Тема: Хорари за изгубени вещи  (Прочетена 114796 пъти)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #315 -: Юни 20, 2018, 01:14:07 pm »
Ако някой има възможност да коментира, ще съм благодарна за съдействие.

Къде е телефонът? Ще го намерим ли? 

Аз задавам въпроса, телефонът е на съпруга ми. Аз обикновено директно си гледам картата така, без да въртя производни. 
Сутринта го е изгубил. Смята, че е паднал в колата, но там го няма. Все още дава свободно, явно никой не го е открил. Обиколи мястото, където е бил (води детето до яслата), засега нищо.
« Последна редакция: Юни 20, 2018, 08:30:04 pm от niarnus »
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #316 -: Юни 20, 2018, 03:14:42 pm »
Сега видях къде е отбелязана Фортуна - едно цветенце до Юпитер, в Скорпион/4 дом.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #317 -: Юни 20, 2018, 03:46:39 pm »
Да, има я. По Плацидус е, но сега ще генерирам и от астро.ком, че по-рано нямах възможност.

Качвам.
« Последна редакция: Юни 20, 2018, 03:49:52 pm от niarnus »
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #318 -: Юни 20, 2018, 04:53:47 pm »
Ако някой има възможност да коментира, ще съм благодарна за съдействие.

Къде е телефонът? Ще го намерим ли? 

Аз задавам въпроса, телефонът е на съпруга ми. Аз обикновено директно си гледам картата така, без да въртя производни. 
Сутринта го е изгубил. Смята, че е паднал в колата, но там го няма. Все още дава свободно, явно никой не го е открил. Обиколи мястото, където е бил (води детето до яслата), засега нищо.
Разположението на Луната по знак и по дом показва трудно търсене. Предстои само един аспект- квадратура със Слънце, което не е обнадеждаващо за намирането. Телефонът е някъде сред личното пространство/вещи на съпруга ти, в помещение/на място, където преобладава червен цвят или предмети. Но все пак има шанс да бъде намерен, заради взаимната рецепция по управление между Луната и Меркурий, който управлява 5д на мъжа ти, показващ крайното развитие на нещата по негов 2д- търсената вещ.
П.С. Понеже планетата, която участва в рецепцията е Меркурий, то учител или дете ще изиграят роля в намирането.
« Последна редакция: Юни 20, 2018, 11:05:23 pm от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #319 -: Юни 21, 2018, 05:10:15 am »
Да, има я. По Плацидус е, но сега ще генерирам и от астро.ком, че по-рано нямах възможност.

Качвам.
Телефонът е в детска градина,в помещение за хранене,перално,ресторант,локва ,според мен.Когато бъде намерен няма да е в добро състояние ,спукано стъкло,тъчскрийн неработещ.У2 дом на мъжа ти е ретро,което означава намиране на изгубената вещ.

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #320 -: Юни 21, 2018, 08:56:11 am »
Положителен развой.
Снощи към 21 часа го открихме в багажника на колата. Паднал е между седалките и някак си е стигнал до там. Мистерия е как през деня не са го забелязали, въпреки че звъняхме, докато го търсиха и уж навсякъде беше проверено. С тази кола сутринта той ходи до яслата, а след това беше взета от друг човек и беше на отдалечено място от нас, както и в момента на задаване на въпроса.
Нищо му няма на телефона, стъклото му и без това си беше спукано, той самият апарат не беше важен в случая, а информацията в него. Та, много шум за нищо се получи, голямо издирване и обикаляне падна. :012: Благодаря на всички, които участваха в търсенето!   

No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #321 -: Юни 25, 2018, 12:54:08 pm »
Къде е брадвата на брат ми?

Метално бижу със символа на руната Феху ("богатство"), на кожена каишка. Не е ценна, загубата е по-скоро емоционална. В събота срещу неделя я е затрил по пътя от музикален клуб към вкъщи. А може и вкъщи някъде да я е метнал като се е прибрал, не е ясно. Насоки?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #322 -: Юни 25, 2018, 11:14:04 pm »
Къде е брадвата на брат ми?

Метално бижу със символа на руната Феху ("богатство"), на кожена каишка. Не е ценна, загубата е по-скоро емоционална. В събота срещу неделя я е затрил по пътя от музикален клуб към вкъщи. А може и вкъщи някъде да я е метнал като се е прибрал, не е ясно. Насоки?
2ри дом на брат ти стрелец,юпитер в негов 12д.изгубеното бижу/брадва не се вижда,на затънтено скрито място......ако пътят му минава покрай поликлиника може да е изпаднала там някъде,около кофи за боклук,,застояла вода,блатиста местност,овощна градина.По скорпион са и офиси на данъчни служби,погребални агенции,бунище,запустяла къща,.........места,където има лекарства,алкохол,бензин,фотографски принадлежности.Юпитер е ретрограден,но е във фиксиран знак.В момента на загубването е бил с някой/жена ,водил е спор?
« Последна редакция: Юни 25, 2018, 11:17:55 pm от Сафо »

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 693
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #323 -: Юни 28, 2018, 03:31:17 pm »
Сафо, показах му отговора ти и отиде да го търси по пътя, по който са минали, със специално внимание на някви боклуджийски кофи, до които е пикал. Аз интуитивно си мислех, че е в колата, с която са били, но не го намерили и там, та още се страда. Били са с няколко момичета, не са се карали.

Благодаря ти отново за прочита!))) :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #324 -: Юни 28, 2018, 10:11:15 pm »
Сафо, показах му отговора ти и отиде да го търси по пътя, по който са минали, със специално внимание на някви боклуджийски кофи, до които е пикал. Аз интуитивно си мислех, че е в колата, с която са били, но не го намерили и там, та още се страда. Били са с няколко момичета, не са се карали.

Благодаря ти отново за прочита!))) :-*
Ами в колата ако има дупка някъде,по скорпион са чекмеджета,шкафове,затрупано е с нещо.Последният аспект на Луната квинконс Меркурий,някой негов приятел/ка може да се сети нещо,или да го намери.Да си проверят и джобовете за дупки.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #325 -: Юли 04, 2018, 05:45:03 pm »
Измамена ли съм направих голяма покупка чрез олх техника не знам дали работи продавачът не отговаря Не съм на себе си от ужас помощ

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #326 -: Юли 04, 2018, 05:46:02 pm »
Ако трябва да алармирам в еконт за плащането

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #327 -: Юли 04, 2018, 05:51:24 pm »
Някой ако мисли нещо да каже моля ви много пари са

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #328 -: Юли 04, 2018, 05:52:24 pm »
Нали имаше опция за преглед? Ама то няма как пред куриера да се тества дали работи.

Час на Сатурн.
Твоите сигнификатори са в кофти позиция, ако вземем Юпитер и дневния триплицитетен управител.
Продавачът е по 7 дом – Меркурий и Сатурн. В случая ми се струва, че той е поставен в изгодна ситуация. Заедно с Раху и Фортуна.
Неговият сигнификатор след 1 единица време прави опозиция с Марс. Постарай се до един час или ден да решиш въпроса, после го пиши бегъл. Аспектът Марс/Меркурий не говори за честност и коректност.

Не ми е много ясна тази карта, Луна без курс в 4 дом. Ако гледаме вещта по 2 дом, има Стрелец на куспидата /по Регио/. У2 не е благоприятно поставен и ретро Сатурн е там. Нещо ползвано ли е това, препродават ли го? Не ми прилича на чисто нова вещ.

Луна без курс и в дома на края не ми говори за по-нататъшно развитие на въпроса. Не е изключено да има скрит дефект или с нещо да му е станала безполезна вещта, затова я продава. А Луна в тази позиция може да предполага, че квезитът очаква продажбата да мине без последици. Да се отърве от вещта без много шум.

ПП. Малко ме притеснява радикалността на тази карта.


« Последна редакция: Юли 04, 2018, 06:09:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Хорари за изгубени вещи
« Отговор #329 -: Юли 04, 2018, 06:14:33 pm »
Измамена ли съм направих голяма покупка чрез олх техника не знам дали работи продавачът не отговаря Не съм на себе си от ужас помощ
Тронов сатурн у2 дом.Марс във 2ри опозе меркурий(продавача).Не.Разх.аспект на луната с нептун показва твоето притеснение.Мисля,че работи техниката.Дано.