Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562399 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Предсказателни - солари
« -: Юни 03, 2013, 08:09:58 pm »
Тук всеки може да си сложи предстоящия солар и да погадаем...

Аз лично не обещавам да съм точна, но поне ще съм старателна :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1 -: Юни 03, 2013, 08:14:21 pm »
Изпревари ме  :D - днес мислех да направя такава тема, а утре имаме рожденичка във форума.

Предлагам да започнем с Eaglet  :)
(тя го е обявила за разглеждане, няма нищо против)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #2 -: Юни 03, 2013, 08:30:12 pm »
мда - аз за нея я направих, но нямах време да намеря картата - 10х :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3 -: Юни 03, 2013, 08:40:34 pm »
Сега видях, че е родена по лунно затъмнение, не е просто пълнолунна.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #4 -: Юни 03, 2013, 09:08:13 pm »
Приемам, че този изненадващ приятелски жест е проява на солара, който ми предстои да изживея, което означава, че ме очаква хубава творческа година, споделена с приятели!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #5 -: Юни 03, 2013, 09:29:27 pm »
В тълкуването на тазгодишния ти солар съм съгласна с Uran - тя може да е лаконична, но има много точни попадения.  :)

Годината може да донесе подчертан творчески ентусиазъм, възможни са успехи чрез съвместни усилия, работа чрез обединение, с група съмишленици, екип. Също така добра година да положиш началото на нов проект, защо да не е свързано с издателска дейност – имаш достатъчно натални предпоставки за това.  :)

Не е изключено пътуване, може и да е чужбинско. А може просто да не те свърта на едно място и годината да е по-динамична, раздвижена. По-нетърпелива и импулсивна ще си от обичайното и изпълнена с идеализъм. Като цяло това не е лошо, но също така е желателно да се въоръжиш с по-прагматична нагласа от гледна точка на финансово планиране. Пари ще идват на тласъци – ту в по-голямо количество, ту в по-ограничено – подходящо време да усъвършенстваш и оптимизираш финансовия си мениджмънт.

Както казах, хъс и творчески порив няма да ти липсва с овнешка Луна и въртелив близнашки Марс в солара. Съветът е да бъдеш по-премерена и да не избързваш, да действаш с повече постоянство, ако си поставяш по-значими цели. И не се нерви за глупости – в солара има предпоставки да си по-реактивна и раздразнителна от обичайното.  :)


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #6 -: Юни 03, 2013, 09:57:08 pm »
Ако през изтеклата година вече си започнала някакъв творчески проект или начинание, вероятно ще се стабилизира през годината и ще даде резултат - направо ще разцъфти. Ще е закучено обаче и ще гълта ресурсите ти - не само финансови, но вероятно и тях. Не се изкушавай да вземаш кредити за него. Ако смяташ тепърва да правиш първи крачки в нещо, може да ти е трудно да помръднеш - като цяло изглежда е доразвиване на вече започнато нещо, освен ако не чакаш бебе :D.

Краят на годината ще е по-вихрен и отпушен.
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #7 -: Юни 03, 2013, 10:24:20 pm »
Приключила съм с бебетата - ако се впусна отново в подобен дългосрочен проект, няма да оцелея психически, защото от 2010 все отлагам издаването на книги заради раждане и отглеждане на деца. Вече съм с усещането, че през целия си съзнателен живот все отговорност за деца нося и не разполагам със себе си.
Финансовата нестабилност заради Уран ли я виждате? По натал пак ми е във втори дом и съм му свикнала на енергията, още повече, че Сатурн транзитира през втори натален и това ме дисциплинира...

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #8 -: Юни 03, 2013, 10:42:03 pm »
Соларен (транзитен) Сатурн е във втори, но и в опозиция на Венера - управител на втори и осми в натала. Сатурн управлява Асц. и 12 дом в солара - по 12 са загубите и разходите в най-общ смисъл, гълтачите на ресурсите ти. Сатурн управлява 5 и 6 и е екзалтатор на втори в натала. Ретро е в момента.

Дисциплината е подходящ урок, просто е добре да си подготвена за моменти, в които ще ти идва в повечко.

Юпитер, Венера и Меркурий най-отгоре в картата и откъм пети соларен вероятно ще изтрият всички трудности, в края на краищата.
De omnibus dubitandum est

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #9 -: Юни 03, 2013, 11:24:27 pm »
"Соларен (транзитен) Сатурн е във втори, но и в опозиция на Венера - управител на втори и осми в натала."

Преживях този транзит и чакам отнова да се случи заради ретроградието - транзитен Сатурн опозиция на Венера. Много тежък за мен аспект при първото минаване на Сатурн през тази точка... Имах празна банкова сметка и няколко месечно забавяне на солидна сума... Това е урок, който не искам да се повтаря, но не е свършил очевидно... жалко, че е и в солара. Нетърпимо е! Дано се окажеш права за оптимистичната част на прогнозата.... Но пък при първото преминаване на Сатурна, прогресивната Луна и тя беше в квадрат към Марс, управителя на 8 дом, който е в квадрат към Уран във втори, та ми дойде в повече... Всичко се задейства - липса на плащане на пари, спечелени с личен труд, влюбен клиент-чужденец и ревнив съпруг... Сега ми е смешно, ама тогавааааа.... не плачех, а виех сама на глас...
« Последна редакция: Юни 03, 2013, 11:35:07 pm от Eaglet »

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #10 -: Юни 04, 2013, 10:27:14 am »
Признавам, че не прочетох всичко, мнение на Уран не виждам, но пък виждам как юпитер ще дойде в рак и ще донесе очакваното подобрение, главно в обществената сфера
Нещата ще започнат да се оправят, не се притеснявай
Малко търпение
Също-много натоварен с комуникации период, възможно е в един момент всички да те дърпат в различни посоки-от една страна-семейството, от друга-работни задължения, от трета-някакви роднински проблеми, ще се чудиш къде да огрееш
Ако си взела кредит, виж дали не може да се рефинансира, ако се каниш да вземеш-огледай всички възможности добре, важи и за заеми от приятели
« Последна редакция: Юни 04, 2013, 10:32:33 am от Papy »

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #11 -: Юни 04, 2013, 10:58:43 am »
Ето го мнението на Uran:

"Еаglet, да не се местиш в чужбинско?
Финансови флуктуации. Успех на дете/деца. Известна изнервеност в домашната обстановка.
Пари от чужбина или по проекти свързани с чужденци. Желание за независимост."

Дъщеря ми ще бъде в 7 клас и ще се подготвя за езикова гимназия през целия този солар, изпитите и класациите ще са вече през другия солар, но цялата сегашна година ще ни бъде под знака на подготовка за изпити и оценки.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #12 -: Юни 04, 2013, 10:59:48 am »
Сега видях, че е родена по лунно затъмнение, не е просто пълнолунна.  :)

Този факт затруднява ли тълкуването на натала ми?

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #13 -: Юни 04, 2013, 11:22:21 am »
"Както казах, хъс и творчески порив няма да ти липсва с овнешка Луна и въртелив близнашки Марс в солара. Съветът е да бъдеш по-премерена и да не избързваш, да действаш с повече постоянство, ако си поставяш по-значими цели. И не се нерви за глупости – в солара има предпоставки да си по-реактивна и раздразнителна от обичайното. "

Доста съм раздразнителна и агресивна, готова да наритам лично държавните служители от една определена институция, или пък да организирам хвърляне на камъни по сградата им :) И понеже знам, че има огромен финансов интерес и ще държат зависими професионалистите с цел да прибират пари, то вече е време да канализирам енергията си в по-личен и по-голям, желан и реалистичен проект - издателския...
 

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #14 -: Юни 04, 2013, 11:29:39 am »
Абе ще трябва да обръщаш и внимание на хората вкъщи, няма да си само на фронта с институциите